Kallos

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Intenzív kondicionáló balzsam. Mélyen ápolja a sérült, száraz töredezett hajszálakat. Különleges hatóanyagainak köszönhetően visszaállítja a haj puhaságát, rugalmasságát, erejét és fényét.

Kunigunde

2018. december 27.

Nagyon nagyon szeretem. Nem is tudom, hogy miért mellőztem évekig. Kellemes illat, látványos a hatása, tetszik a kiszerelés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

lohnerniki15

2018. november 16.

A samponjával ellentétben imádom. Nem voltam soha oda a balzsamokért, de fodrász ajánlatára kipróbáltam, és nagyon bevált. A használata után szépen ki tudom fésülni a hajam, nem gubancolódik össze. Szép fényes lesz tőle a hajam, és nagyon puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

kakonyiflora

2018. július 2.

Az itt olvasott vélemények illetve a fodrászom javaslatára vásároltam meg. Több sampont és balzsamot próbáltam már ki, az összes ismert termékcsaládét kb. Mivel festett a hajam így extra odafigyelést igényel. Hajolaj, hővédő, kifésülő spray stbstb mellett sem nehezedik el a hajam tőle. Kezdetben csak őt használtam a samponjával együtt. Mivel nagy kiszerelés biztosan sokáig fogom még használni. Valóban puhává, kezelhetővé és csillogóvá varázsolja a hajam. Már ritkábban használom, ugyanis sampont és balzsamot választottam kifejezetten festett hajra de kb. 2 hetente a balzsamot így is felkenem. Csodaszer! A kiszerelés kifejezetten tetszik és praktikus, nyilván ha elutazol azért nem őt viszed magaddal, de az ára és a minőség tényleg naaaagyon jó! Én ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

kisskriszta

2018. január 19.

IMÁDOMMMM!!!! Csak ezt használom évek óta, hosszú, festett hajam van és mindig féltem, és régebben mindig töredezett, de egy ideje már nem és szép, puha, könnyen fésülhető lesz tőle :) nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 19.

Betty05

2017. május 10.

Ez egy fantasztikus hidratáló, olyan selyem fényes és a puha hajat varázsolt, teljesen megbabonázott ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

frozi

2016. május 19.

Nekem eddig vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Olyan nagy változást nem vettem észre a használata óta. Jó-jó, de nincs wow hatás. A hajam viszonylag könnyen fésülhető, viszont abszolút nem lesz selymes. Használtam már ennél sokkal jobb terméket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

mzsani

2016. április 13.

Nem tudtam választani a boltban,így krémmániás vélemények alapján választottam és nem kellett csalódnom. Örülök a véletlen találkozásnak, a nagyon száraz hajam pihe-puha lett tőle.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

gzsofi94

2016. január 31.

Nekem nagyon bevált, puha tőle a hajam és táplálja is. Az illata nagyon finom szerintem és még másnap is érzem a hajamon ami nagyon ritka nálam:P
Az ára is kedvező és jó sokáig elég!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Az ára is kedvező és jó sokáig elég!!!

Kamillavirag

2016. január 16.

szuper szerintem. Teszi a dolgát nagyon puha lesz a hajam tőle. és nagyon kedvező az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 16.

meggyfagyi

2015. december 19.

Csoda :) a hajam teteje zsíros,a végeknél száraz,nehéz ügy... de ez a hajvégeket ápolja,puhává teszi és nem is zsírosítja el a tetejét,ráadásul szuperfényes lesz az én fénytelen vékony szálú hajam is. És fél litert vettem 630 forintért,verhetetlen ár :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil