Kallos Kjmn Multivitamin Energizáló Hajpakolás Ginzeng Kivonattal és Avokádó Olajjal

Kallos

Ár:   915 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minogue, az összetevőket feltöltötte: butterbeer, Módosítva: 2016. március 11.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Energizáló hajpakolás B3-, B5-, B6-, C-, és E-vitaminnal, Ginzeng-, Narancs-, Citrom kivonattal és Avokádó olajjal.

Aktív hatóanyag tartalma védi és helyreállítja a fakó, meggyengült, sérült hajszálakat. Táplálja, hidratálja, revitalizálja a hajat és stimulálja a hajnövekedést.

Szila20

2019. szeptember 5.

Még mindig a Kallos hajpakolások a legjobbak! :) Többfélét is kipróbáltam már, és ez a multivitaminos verzió is szuper! Isteni finom az illata, puha és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

tyutyu

2019. január 21.

Kipróbáltam végre a Kallos hajpakolást! Már egy másikat tesztelek, de ez a Multivitaminos egyszerűen szuper!! Én mindig hajmosás előtt szoktam felkenni a teljes hajra, nem spóroltam vele, kb fél órát rajta hagyom aztán jó alaposan lemosom (hígított) samponnal kétszer is. Sajnos vékony szálú gyorsan zsírosodó kevés hajam van, de ez a hajpakolás csodát tett a festett hajammal! Szőkére festettem (amit többé nem fogok:D) hullott is tőle, töredezett. Kicsit vágatnom kellett belőle, de ez a pakolás is segített szerintem, hogy beinduljon a hajnövekedés és nem roncsolódott tovább a hajam. Simán kifésültem, pedig utána balzsamot már nem használtam és nem zsírosodott gyorsabban!!! Azóta hajtőre minimális mennyiséget teszek, alulról kezdem és csak ha véletlen megy a tőre akkor kerül rá a pakolásból, így abszolút nem zsírosít. Az illata citrusos, gyümölcsös, hajmosás után nem nagyon lehet érezni egyébként. Ajánlom másoknak is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Lovascsajszi

2018. december 2.

Nos a hatásáról később fogok írni, mivel most kaptam kézhez a terméket. A webshopbol megrendeltem és láss csodát rá 2 napra meg is kaptam :o nekem ez már hiper gyors szállítási idő ráadásul plusz minőségi ajándék is volt a csomagban. Ha tudod hogy milyen is az a multivitamin illat akkor pontosan arra számíts :D egy az egyben olyan, nagyon kellemes szerintem
Update: mai 1. használat után nagyon meg vagyok vele elégedve, mivel sűrű a krém így nem is kellett belőle sokat hasznalnom, pedig nagyon hosszú és dús hajam van és még így is tudtam vele takarékoskodni. Mosás és hajszárítóval való szárítás után jó pár órával is intenzíven de egyáltalán nem zavaróan tart a kellemes illata :) a hajam tehát jó illatú és selymes és szépen csillog, mindent amit el lehet várni egy hajpakolastol azt tudja. Mindenképpen ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

tyukanyo

2018. július 5.

Párom vastagszálú száraz hosszú göndör hajának és az én vékonyszálú rövid egyenes kemény hajamnak is bevált. Hajmosás után könnyű miatta kifésülni a hajat. Ha nem szárítom meg, csak hagyom megszáradni magától akkor nem igényel extra ápolást a hajam. A páromnak nagyon száraz szálkás a hajának a teteje a sok felkötés miatt, ezért az övé még igényel extra ápolást, de ahol nem sérült a haja oda nem feltétlen szükséges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

lubi

2018. június 12.

Kicsit rosszul érzem magam, mert mindenkinek bejött a vélemények szerint, csak nekem nem.. Nem akarom nagyon lehúzni, mert jó áron van, baromi nagy kiszerelés, kellemes (bár nem tartós) illat... de a hajam szálkás marad, szárítja picit, nem lesz tőle szép sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

bdius92

2018. március 20.

Én a kisebb kiszerelését vettem meg. Nagyon szuper hajpakolás. Finom az illata, puhává és fényessé teszi a hajam, tehát láthatóbban szebb lett tőle. Én a száraz hajamra teszem fel hajmosás előtt és csak utána mosok hajat. Az egész hajamra használom. :) Szerintem újra fogom venni.
Bár biztos, hogy a töredezett hajvégekkel ez sem tesz csodád, csak nem lesz annyira száraz. :)
Ára is megfelelő, sőt olcsónak mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Ára is megfelelő, sőt olcsónak mondható.

Lettike77

2018. január 28.

A kisebbik kiszerelést vettem meg (275 ml) 355 Ft-ért. Valami csoda ez a hajpakolás! Nem nehezíti el a hajam, fényessé, könnyen kezelhetővé teszi. Használata után elég 1x kivasalnom a hajamat, és a következő a hajmosásig egyenes marad. Az illata kellemes, sokáig érezhető. Ha elfogy biztos, hogy újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

TeodoraHegedus

2017. szeptember 6.

Nagyon könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam,és talán picit meg is erősíti. Az ilata is csodás és sokáig érezhető. Amit ki szeretnék elemni az az a jó tulajdonsága,hogy nem zsírosítja a fejbőrt, és nem nehezíti el a hajat, sok más pakolással ellentétben.
Viszont a száraz és töredezett hajvégekkel nem tesz semmit se.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Viszont a száraz és töredezett hajvégekkel nem tesz semmit se.

lora4444

2017. augusztus 18.

Imádom ezt a pakolást, több fajta Kallos terméket is kipróbáltam, de ennek már az állaga is valami csodás, sűrű, imádnivaló illattal, szuper puhává varázsolta a hajamat, illetve a mosási időt is ki tudtam vele tolni. Jó ár, nagy mennyiség. Szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

mLK235

2017. február 18.

Ajándékba kaptam és nagyjából elégedett lettem volna a hatásával, hidratálhatott volna kicsit jobban is, a töredezett hajjal semmit sem csinál sajnos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!