Kallos Kjmn Multivitamin Energizáló Hajpakolás Ginzeng Kivonattal és Avokádó Olajjal

Kallos

Ár:   915 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minogue, az összetevőket feltöltötte: butterbeer, Módosítva: 2016. március 11.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Energizáló hajpakolás B3-, B5-, B6-, C-, és E-vitaminnal, Ginzeng-, Narancs-, Citrom kivonattal és Avokádó olajjal.

Aktív hatóanyag tartalma védi és helyreállítja a fakó, meggyengült, sérült hajszálakat. Táplálja, hidratálja, revitalizálja a hajat és stimulálja a hajnövekedést.

klaudianna

2022. május 11.

A Kallos minden hajpakolását imádom, jelenleg ezt használom. Egy kevéske is elég belőle, pillanatok alatt puha lesz tőle a hajam. A kiszerelés is szuper, kb. hét hónapja használom, és a fele még mindig megvan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 11.

pupaj

2022. április 27.

Jó árú, sok van benne, szinte egy évig is kitart így, hogy 2 hetente 1x használom. Szeretem, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

NovaWinter

2021. augusztus 25.

Finom az illata, jó áron. Fényes és puha lett a hajam, hajnövekésben nem tudom mennyire segített, de rontani nem rontott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

mucskalaura

2021. május 8.

Nem rossz hajpakolás. Előtte a márkának az áfonyását használtam, azt jobban szerettem, de ez is teljesen jó, pláne ezért az árért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

IldiWolford

2020. december 13.

Nem egy hihetetlen csodaszer, viszont tényleg segít a hajamon, és az ára valami elképesztő. Nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

Jule

2020. december 1.

Baráti ár, brutális mennyiség, puha és fényes haj az eredmény. Ár-érték arányban (is) tökéletes, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 1.

iamzsofii

2020. február 6.

Hajolajjal keverve használom, puha, fényes, könnyen fésülhető tőle a hajam, az ára is szuper. :) mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

Szila20

2019. szeptember 5.

Még mindig a Kallos hajpakolások a legjobbak! :) Többfélét is kipróbáltam már, és ez a multivitaminos verzió is szuper! Isteni finom az illata, puha és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

tyutyu

2019. január 21.

Kipróbáltam végre a Kallos hajpakolást! Már egy másikat tesztelek, de ez a Multivitaminos egyszerűen szuper!! Én mindig hajmosás előtt szoktam felkenni a teljes hajra, nem spóroltam vele, kb fél órát rajta hagyom aztán jó alaposan lemosom (hígított) samponnal kétszer is. Sajnos vékony szálú gyorsan zsírosodó kevés hajam van, de ez a hajpakolás csodát tett a festett hajammal! Szőkére festettem (amit többé nem fogok:D) hullott is tőle, töredezett. Kicsit vágatnom kellett belőle, de ez a pakolás is segített szerintem, hogy beinduljon a hajnövekedés és nem roncsolódott tovább a hajam. Simán kifésültem, pedig utána balzsamot már nem használtam és nem zsírosodott gyorsabban!!! Azóta hajtőre minimális mennyiséget teszek, alulról kezdem és csak ha véletlen megy a tőre akkor kerül rá a pakolásból, így abszolút nem zsírosít. Az illata citrusos, gyümölcsös, hajmosás után nem nagyon lehet érezni egyébként. Ajánlom másoknak is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Lovascsajszi

2018. december 2.

Nos a hatásáról később fogok írni, mivel most kaptam kézhez a terméket. A webshopbol megrendeltem és láss csodát rá 2 napra meg is kaptam :o nekem ez már hiper gyors szállítási idő ráadásul plusz minőségi ajándék is volt a csomagban. Ha tudod hogy milyen is az a multivitamin illat akkor pontosan arra számíts :D egy az egyben olyan, nagyon kellemes szerintem
Update: mai 1. használat után nagyon meg vagyok vele elégedve, mivel sűrű a krém így nem is kellett belőle sokat hasznalnom, pedig nagyon hosszú és dús hajam van és még így is tudtam vele takarékoskodni. Mosás és hajszárítóval való szárítás után jó pár órával is intenzíven de egyáltalán nem zavaróan tart a kellemes illata :) a hajam tehát jó illatú és selymes és szépen csillog, mindent amit el lehet várni egy hajpakolastol azt tudja. Mindenképpen ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL