Kallos

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata lizator, az összetevőket feltöltötte: norcza, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Élettelen, töredezett hajra omega-6 komplex-szel és makadámia olajjal

Mélyregeneráló, intenzív tápláló hajpakolás Omega-6 komplex-szel és Makadámia olajjal, mely helyreállítja a száraz, töredezett, élettelen hajszálak szerkezetét és fényét. Hidratálja, táplálja és selymesen ragyogóvá varázsolja a meggyengült, sérült hajat és hajvégeket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

pupaj

2022. május 30.

Sűrűn festett és vasalt vekonyszálú hajam van, sampon után balzsam előtt szoktam használni törölköző száraz hajon, nem minden mosásnál. Heti vagy 2 heti 1 alkalommal használom és észrevehetően jobb tőle a hajam állaga,nem törik úgy és nem zsírosodik jobban tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

ramy1014

2021. augusztus 25.

Az egyik legjobb balzsamja a márkának, bár csak időszakosan használom, mert egy idő után nem annyira látványos a hatása. Ez az első olyan hajápolási termék aminek az illatát megdicsérték rajtam, pedig szerintem nem annyira kellemes, elég erőteljes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

LiliL

2020. december 8.

Az össze vissza szálló, ronda hajamat gyönyörűvé teszi. Imádom. Szinte minden hajmosásnál használom, el sem tudom képzelni mi lett volna ha nem találok rá erre a csodára. Azt hittem a haldokló hajamon nem tud segíteni semmi, pedig kipróbáltam jópár terméket. A legjobb hajra való dolog amit valaha használtam!!!❤️❤️❤️❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 8.

Mia0602

2019. augusztus 4.

Ennek a kallos hajpakolásnak is nagyon jó a hatása. Száraz hajamra, hajmosás után 5 percre kenem fel. Könnyen kifésülhető, selymes tapintású lesz a hajam használata után. Nekem répa illatú, de a tégely feléhez érve már nem tetszett. Az ecseteimet balzsamozom vele tisztítás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Momo87

2019. január 7.

Kényszer választás volt , de nem bántam meg! A matrix fekete hajpakiját használtam és mivel rendelni is kell és drágább is lett gondoltam megpróbálok egy olcsóbbat! Így bementem a “sarki mindenesbe” és krémmániás vélemenyék alapján ezt választottam... nem bántam meg! Nagyon szépen teljesít olcsó árához képest😊 festet , száraz hajam szépen ápolja. 4csillagot adok még 1hasznalat után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

fanncsix

2018. szeptember 20.

A legjobb hajpakolom ami eddig volt, évek óta ujra veszem, szeretem az illatát, és hogy rengeteg van a dobozban. Hajmosas után parkoláskent vagy hajmosas előtt 1 órára szoktam fent hagyni. Csodat művel az agyon festett, száraz, töredező, göndör hajammal. Próbáltam már a kallosnak a bananos, a keratinos és a multivitaminos változatát is, de azok nem jöttek be annyire. Egyedül azt sajnalom, hogy picit nehéz beszerezni, sokszor csak rendelni tudok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

SimonHajni

2018. február 15.

Én egy kisebb kiszerelést vettem meg a sarki kínaiban 350ft.ért, ami még így is már 2 hónapja állja a sarat és rengeteg van benne. Csoda pakolás, semelyik drogériás, de még fodrászkellékes pakolás sem tud ennyit, mint ez ilyen potom összegért. Nekem szuper puha lesz tőle a hajam, és a töredezésen is nagyon sokat segített, mindenkinek csak ajánlom a baráti társaságban. Én úgy használom, hogy hajmosás után kicsavarom a hajamból a vizet és a gyirkos hajamba masszírozom, hogy minél könnyebben beszívódjon, és hagyom 5 percet állni, nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Enci76

2017. július 22.

Ha hajmosás után teszem fel, akkor sokkal hatásosabb, mint szárazon. Bebugyolálom folpakba, majd törölköző rá, bő egy óra után mosom le. Hidratált, selymes, táplált lesz tőle a hajam. Hetente kétszer használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 22.

Linda86

2017. július 21.

A banános hajpakolásuk után kezdtem nemrégiben használni, és most sem kellett csalódnom. Valóban kekszes illata van, bár magamtól sokáig tartott volna beazonosítani mire is emlékeztet. Csodálatosan puha a hajam tőle, bár kókuszolajas-ricinusos pakolást is használok előtte, utána pedig argán olajat...de a pakolást mindenképp dob az összhatáson!
Update: a ricinusos macerával felhagytam időhiány miatt, de így is szuperál. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Luiselotte

2017. július 14.

Nagyon hatásos, szőkítés után szoktam felkenni a hajamra.
Az eredmény puha, könnyen fésülhető, töredezésmentes haj.
A kilós kiszerelés idén nem fog elfogyni.
Omlós keksz illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Nagyon hatásos, szőkítés után szoktam felkenni a hajamra.
Az eredmény puha, könnyen fésülhető, töredezésmentes haj.
A kilós kiszerelés idén nem fog elfogyni.
Omlós keksz illata van :)

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil