Kallos

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata lizator, az összetevőket feltöltötte: norcza, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Élettelen, töredezett hajra omega-6 komplex-szel és makadámia olajjal

Mélyregeneráló, intenzív tápláló hajpakolás Omega-6 komplex-szel és Makadámia olajjal, mely helyreállítja a száraz, töredezett, élettelen hajszálak szerkezetét és fényét. Hidratálja, táplálja és selymesen ragyogóvá varázsolja a meggyengült, sérült hajat és hajvégeket.

Mia0602

2019. augusztus 4.

Ennek a kallos hajpakolásnak is nagyon jó a hatása. Száraz hajamra, hajmosás után 5 percre kenem fel. Könnyen kifésülhető, selymes tapintású lesz a hajam használata után. Nekem répa illatú, de a tégely feléhez érve már nem tetszett. Az ecseteimet balzsamozom vele tisztítás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Momo87

2019. január 7.

Kényszer választás volt , de nem bántam meg! A matrix fekete hajpakiját használtam és mivel rendelni is kell és drágább is lett gondoltam megpróbálok egy olcsóbbat! Így bementem a “sarki mindenesbe” és krémmániás vélemenyék alapján ezt választottam... nem bántam meg! Nagyon szépen teljesít olcsó árához képest😊 festet , száraz hajam szépen ápolja. 4csillagot adok még 1hasznalat után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

fanncsix

2018. szeptember 20.

A legjobb hajpakolom ami eddig volt, évek óta ujra veszem, szeretem az illatát, és hogy rengeteg van a dobozban. Hajmosas után parkoláskent vagy hajmosas előtt 1 órára szoktam fent hagyni. Csodat művel az agyon festett, száraz, töredező, göndör hajammal. Próbáltam már a kallosnak a bananos, a keratinos és a multivitaminos változatát is, de azok nem jöttek be annyire. Egyedül azt sajnalom, hogy picit nehéz beszerezni, sokszor csak rendelni tudok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

SimonHajni

2018. február 15.

Én egy kisebb kiszerelést vettem meg a sarki kínaiban 350ft.ért, ami még így is már 2 hónapja állja a sarat és rengeteg van benne. Csoda pakolás, semelyik drogériás, de még fodrászkellékes pakolás sem tud ennyit, mint ez ilyen potom összegért. Nekem szuper puha lesz tőle a hajam, és a töredezésen is nagyon sokat segített, mindenkinek csak ajánlom a baráti társaságban. Én úgy használom, hogy hajmosás után kicsavarom a hajamból a vizet és a gyirkos hajamba masszírozom, hogy minél könnyebben beszívódjon, és hagyom 5 percet állni, nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Enci76

2017. július 22.

Ha hajmosás után teszem fel, akkor sokkal hatásosabb, mint szárazon. Bebugyolálom folpakba, majd törölköző rá, bő egy óra után mosom le. Hidratált, selymes, táplált lesz tőle a hajam. Hetente kétszer használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

Linda86

2017. július 21.

A banános hajpakolásuk után kezdtem nemrégiben használni, és most sem kellett csalódnom. Valóban kekszes illata van, bár magamtól sokáig tartott volna beazonosítani mire is emlékeztet. Csodálatosan puha a hajam tőle, bár kókuszolajas-ricinusos pakolást is használok előtte, utána pedig argán olajat...de a pakolást mindenképp dob az összhatáson!
Update: a ricinusos macerával felhagytam időhiány miatt, de így is szuperál. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Luiselotte

2017. július 14.

Nagyon hatásos, szőkítés után szoktam felkenni a hajamra.
Az eredmény puha, könnyen fésülhető, töredezésmentes haj.
A kilós kiszerelés idén nem fog elfogyni.
Omlós keksz illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Nagyon hatásos, szőkítés után szoktam felkenni a hajamra.
Az eredmény puha, könnyen fésülhető, töredezésmentes haj.
A kilós kiszerelés idén nem fog elfogyni.
Omlós keksz illata van :)

Vika

2017. június 10.

Minden Kallos-os termék véleményem elején kijelentem, h nem vagyok a márka nagy rajongója, de valahogy mindig elcsábulok :D A legújabb szerzemény épp az Omega hajpakolás volt. Összességében nem rossz, szépen ki tudom fésülni mosás után a hajamat és nem is lesz sprőd szárítás után sem. Viszont a mosás utáni 3ik napon azért már nem olyan rózsás a helyzet :D Ezért + az illatáért levonok egy csillagot, nekem túlságosan vegyszer szagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

tthfnn

2017. május 30.

Ajándék volt, igaz már régebben is szerettem volna venni, az illata nekem tetszik azzal nincsen bajom, tényleg nagyon puhává teszi a hajat és szép fényes lesz tőle. Azt mondjuk nem vettem észre hogy kevésbé töredezne tőle, 4 hónap használat után. De ettől még használom minden hajmosás után. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

ViktoriaVrd

2016. július 25.

Egész jó kis pakolás. Előtte a kreatinosat használtam, abból a kisebb kiszerelést, ebből csak nagy volt, de nem bántam meg. Nem egy extra termék, és én sok egyéb hajápolót hazsnálok még mellé a száraz, töredező, göndörödő, sűrű hajamra, de egész jó. Egy órán át szoktam a hajamon hagyni törcsibe csavarva, és szerintem elég jól kifejti a hatását. Sok ápoló összetevő nincs benne, de mégis sokat puhít a hajamon. Kövinek is egy Kallos pakolást fogok választani, az biztos, az ára is nagyon meggyőző, az ár-érték arány miatt kap öt csillagot, hatását tekintve csak egy erős négyes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil