Kallos

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ritus206, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Aktív energetizáló összetevői ellenállóságot és ragyogást adnak a fakó, érzékeny hajszálaknak.Kíméletesen tisztít, felerősíti a haj fényét és frissességét.Mindennapi hajmosásra ajánlott

lohnerniki15

2018. november 16.

A legrosszabb sampon, amit valaha használtam. A balzsama tetszett, ezért vettem meg, de nagyon nem volt jó ötlet. A használata után zsírosabbnak hatott a hajam, mint előtte. Száraz, semmi tartása a hajamnak. Használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

stella06

2017. október 6.

Nekem nagyon nem működik, gyapjúpulóverek mosására használom mostanában, mert a hajamat szárazzá, kellemetlen állagúvá teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

KarolinaLina

2017. április 9.

Nem, nem , nem.... Miért csábulok el az ára láttán mindig? Borzalom. Rengeteget kell pumpálni belőle, szálkásítja, szárítja a hajat, gyakorlatilag kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

rtklmn

2017. március 23.

Kallos Placenta pakolással párosítva kiváló.Szép fényes hajat eredményez. Érdekes módon a hajam sokkal több ideig bírta mosás nélkül. Ezzel akár 5 napra is kitolhatom a hajmosást. Már csak az ár érték arány miatt is megér egy próbát szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 23.

mobeto23

2016. július 18.

Teszi a dolgát! Szerintem fényesebb tőle a hajam, bár utána balzsamot/pakolást is mindig felteszek.
Ár-érték aránya miatt vettem meg, nekem nincs gondom a kallos samponokkal. Illata tetszik.
A hosszú, sűrű hajamnak ez kell. Nincs okom lepontozni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

A hosszú, sűrű hajamnak ez kell. Nincs okom lepontozni. :)

ritus206

2016. január 30.

Csodával határos módon, meg voltam vele elégedve egy két hónapig.Működött.
Az igaz hogy pakolásokat és balzsamot is használok minden alkalommal.
A rendszeres használat végén kissé töredezett lett a hajam aminek okán lecseréltem egy komolyabbra. Nem drága, igen kiadós de ez csak addig éri meg, amíg nem csinál "gubancot".
Az elején jó volt de szakítottunk és nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 30.

Csodával határos módon, meg voltam vele elégedve egy két hónapig.Működött.
Az igaz hogy pakolásokat és balzsamot is használok minden alkalommal.
Az elején jó volt de szakítottunk és nem veszem újra.

koxy001

2015. január 26.

Évekig használtam ezt a sampont és nem bántam meg, csupán illatváltás miatt cseréltem le másik Kallos samponra. Jól tisztít és csak kevés kell belőle. A ragyogásfokozásról nem tudok véleményt mondani, mert mindig használtam/ok balzsamot, így főleg az adja meg a hajam csillogását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!