Kallos Kjmn Silk Hajpakoló Krém Olívaolajjal és Selyemproteinnel Száraz, Élettelen Hajra

Kallos

Ár:   370-990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   275 ml és 1 l   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, az összetevőket feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2014. július 11.

Ár:   370-990 Ft
Kiszerelés:   275 ml és 1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló olívaolaj és selyemprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően fényessé, selymessé és rugalmassá varázsolja a fénytelen, fakó hajat.

pattelin

2020. március 5.

Az egyik kedvenc és legjobb hajpakolásom! A hatása: mindig puhává varázsolja a hajam!! Az illata számomra egyáltalán nem zavaró, mert amikor kenem egy picit kellemetlen, de ha lemosom már nem érezni. Egyébként próbáltam már más hajpakolással együtt, pl. a banánossal és úgy egyáltalán nem érezni! Biztos, hogy újraveszem majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

hambi

2019. május 17.

Egy idöben azt hittem, a hajpakolás majd megmenti a hajamat stb. De igazából ugye tudjuk, hogy ezek csak rárakodnak a hajszálakra és attól tünik szebbnek a haj - egy ideig. A haj nem él, így már csak a külsején tudunk javítani egy kicsit, szebb haj ilyen termékektöl nem nöl.
Az összetevök nem is annyira rosszak, de én ekkora csomagolást nem bírok elhasználni úgy, hogy nemenjen már az agyamra...hogy mindig ugyanazt rakok rá. Szalonban biztos hasznos, vagy ha több nö/lány használja egyszerre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

ludmilla

2018. november 25.

Hatásával meg vagyok elégedve, számomra jobb mint a gliss kur pl. De az illata kellemetlen, ezért muszáj levonnom egy csillagot. Inkább mást fogok venni emiatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Tinamina

2017. december 24.

Az aloe vera és a placenta után ez volt a harmadik féle amit kipróbáltam.
Nekem az illata vegyszerre emlékeztet, nem igazán tetszik. Nem használtam sokszor, de a három közül ez tetszik a legkevésbé. Ha elhasználom, szerintem még update-lek de ez egyelőre csak 3 csillag nálam. :/
Szálkás másnap a hajam vége, és annyira nem is puha mosás után se. Annál nyilván jobb min ha nem tennék semmit a hajamra, de keveslem a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Az aloe vera és a placenta után ez volt a harmadik féle amit kipróbáltam.

saraanna

2017. november 30.

Nem csak a pénzéért jó, hanem amúgy is. Lehet már az is jót tett, hogy két év után váltottam, érdemes váltogatni, az biztos, de nagyon szép fényes lett, és nagyon jól összerakta a hajam. Jó puha lett és fényes, nem száll. Örülök neki, hogy megvettem, szerintem az ezer forintos balzsamokhoz képest nem ér harmad annyit, sőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

szitakoto15

2017. november 29.

A kis kiszerelést vettem meg, szerintem az egyik legjobb Kallos balzsam. Sokkal puhább, fényesebb a hajam, és amióta Kallos balzsamokra váltottam, a kifésülés is sokkal egyszerűbb lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

tgigi

2017. július 9.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg de nekem sajnos nagyon kiszárította a hajam és az illata sem igazán tetszik.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

katalin89

2017. június 2.

A kreatinos társa után kezdtem el használni. Az illata (?) nagyon nem tetszik. Ég és föld a kettő közötti különbség. Ezzel a persze még kibkülnék, de amúgy semmilyen jótékony hatást sem tapasztalatok. Elhasználom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

LiliMinda

2017. január 7.

Kis kiszerelest vettem ebbol is es a bananossal egyszerre hasznalom, a tenyeremben osszekeverve
Nagyon puhava teszik kulon es egyutt is a hajam! Imadom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Nagyon puhava teszik kulon es egyutt is a hajam! Imadom!

CutestLamb

2016. december 15.

Literes kiszerelésben kaptam már lassan két éve, annó minden második hajmosás után használtam. Bár változásnak jelét akkor nem láttam, abban az időben teljesen meg voltam róla győződve, hogy jót teszek vele a hajamnak. Az illata kellemes volt, ahogy emlékszem, de igazából ki is hagyhattam volna a hajápolási rutinomból, annyira nem észleltem a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.