Best of Beauty 2019

Kallos

Ár:   1210 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juzuha, az összetevőket feltöltötte: Glara, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Könnyű, tápláló, hidratáló hajfény tej, mely briliáns csillogást biztosít a fénytelen, élettelen haj számára. Helyreállítja a haj természetes szerkezetét, eltűnteti a töredezett hajvégeket, a haj ragyogó és selymes lesz. Speciális textúrája természetes Fehér orchidea tej és Acai pálma bogyó aktív hatóanyagok kivonatát tartalmazza.

Kiszerelés: 100 ml

Timinimoook

2018. január 3.

Az itteni vélemények miatt próbáltam ki,de számomra csalódás volt. Nem fényes tőle a hajam, minimálisan ugyan kifésülhetőbb, és puhább mintha nem használnék semmit, de ez a legtöbb hasonló termékről elmondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

TimiK

2016. június 10.

Imááádom! Hosszú hajam van, sok törődést igényel, és ez tökéletesen megfelel neki :) És nagyon nagyon nagyon könnyű utána kifésülni a hajamat, pedig ezt eddig nem sok hajápolóról tudtam elmondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

nitrocska

2015. november 21.

Sokszor használom naponta vagy két naponta és nem zsirosodik max 3-4 nap után de akkor már amugy is :) Az illata jó és utána érezhetően puhább lesz a hajam. Nekem tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 21.

ritus206

2014. július 21.

Az egyik kedvencem, nagyon szeretem.Hajszárítás előtt két pumpálásnyit masszírozok a hajamba, a tövére nem, a végére kétszer annyit..Isteni az illata, selymes és sima, fényes hajkorona az eredmény.Hosszú vékony szálú hajam van ami töredezésre hajlamos, kit érdekel hogy szilikon van benne ha csodákat tesz a hajammal.Az ára pedig vicc a többi hasonló készítményhez képest pedig pláne.Ha pedig azt nézem hogy szárítás után olyan a hajam mintha a fodrásztól jöttem volna, akkor ingyen van.Mondjuk én a hajmosástól kezdve a végéig a Kallos termékeit használom, sampon, balzsam, pakolások, hajvég regeneráló, hővédő stb..a végén pedig ezt és szárítás.Kiadós, sokáig elég az illata pedig Isteni!Egyértelmű hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 21.

Yubiri

2014. március 6.

Jó termék, bár árban nem túl kedvező.
Nem zsírosítja a hajam és talán tényleg kissé fényesebb.
Illata engem glicerines kézkrémre emlékeztet.
Egyenlőre 4-es, mert nem csodaszer kategória nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Jó termék, bár árban nem túl kedvező.
Nem zsírosítja a hajam és talán tényleg kissé fényesebb.
Illata engem glicerines kézkrémre emlékeztet.
Egyenlőre 4-es, mert nem csodaszer kategória nálam.

mazsola

2013. október 7.

Én a Soroksári Auchan soron vásároltam! Nagyon tetszik, szépen puhította le a hajvégeimet. A mínusz 1 csillag azért van, mert az első 2 helyen szilikon van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

2013. augusztus 1.

2013. 04. 12. Tegnap használtam először, és nagyon meg vagyok elégedve vele. A megnevezés kicsit megtévesztő, mert az állaga nem tejszerű, hanem inkább krém. Nekem zsíros tövű, de a hosszán szárazabb hajam van, váll alá érő, alapból se nem egyenes, se nem hullámos. A törölközőszáraz hajam hosszára kentem ebből 2-3 pumpányit este hajmosás után, majd hagytam a levegőn száradni amíg tv-ztem (kb. 1-1,5 órát), majd lefekvés előtt még 2 pumpálásnyit szétoszlattam főleg az alsó 10 cm-n. Reggel pihepuha, szép hullámokkal ébredtem, ápolt, fényes lett tőle a hajam, és semmi zsíros vagy nehéz érzése vagy látszata nincs. Szóval nem csak ápol, de nekem még hullámosítónak is bevált. :-) Hozzáteszem, több hajvégápoló van ami szépen kiadja a hullámokat a hajamban, de mindegyik elnehezíti a hajat, ez viszont nem. Nekem az illatával sincs bajom.

UPDATE 2013. 08. 01.
Most fogyott el a tubus (heti 2-3 használat, alkalmanként 8-10 pumpálásnyi), egyértelmű, hogy újra fogom vásárolni, nagyon meg vagyok vele elégedve, szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

UPDATE 2013. 08. 01.

Glara

2013. március 3.

Szuperpuhává, fényessé és hidratálttá teszi a hajamat, nagyon szeretem! Szinte jobb a hajam tapintása, mint a hajvégápoló szérum után, nem zsírosít egy kicsit sem. Új kedvenc van készülőben! Egyetlen negatívuma eddig az illata: hajfestékre emlékeztet és elég intenzív, de felvitel után már nem érzem.
Megkövetem a terméket és felpontozom: ez az eddigi legjobb hajápolóm, az illatát eddig nemhogy megszoktam, hanem egyenesen imádom! Újravásároltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

berta.lilla90

2013. január 11.

Nagyon szeretem ezt a terméket jobban bevált mint eddig bármi más. Nagyon szép fényessé és puhává teszi a hajamat és nem is drága. Biztosan újra vásárolom másnak is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol, Phalaenopsis Amabilis Extract
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!