Kallos

Ár:   790 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: koxy001, Módosítva: 2015. január 27.

Kiszerelés:   200 ml és 500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Tusfürdők

Gyümölcsillattal dúsított tusfürdő, amely zuhanyozás közben táplálja a bőrt. Különleges hatóanyagainak köszönhetően nyugtatja és védi bőrét a kiszáradástól.

Litta

2019. január 9.

Tipikus ócska, filléres vacak. Iszonyatosan szárította a bőrömet, még kézmosónak sem használnám. Ja és nem tudom, milyen elgondolásból írták rá, hogy "argán illatú", de aki szagolt már argánolajat, az tudja, hogy ennek köze sincs hozzá :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

viviennoo

2017. július 23.

Kínaiban vettem, 650 ft volt. A pumpás adagolója kellett egy samponhoz, azért vettem csak meg. Így meg se szagoltam, mit veszek. Nekem kifejezetten büdös, olyan romlott szaga van. azóta áll a kád szélén, 1x használtam, szerintem kuka lesz a sorsa, ilyen büdi tusfürdőm sose volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

gzsofi94

2016. január 24.

Tetszik a pumpás adagoló nekem is. Az illata annyira nem tetszik, de nagyon jól tisztítja a bőrömet, nem tudom nyáron is ennyire jól tisztít e, de most télen megfelel. Tápláló hatása annyira nem észrevehető. Láb borotváláshoz is ezt használom és teljesen megfelel erre a célra is. Biztosan újravenném, csak más illatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Nikike05

2016. január 23.

Nekem sem az illata nem jött be sem a habzása
a család többi tagjának viszont tetszett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Nekem sem az illata nem jött be sem a habzása
a család többi tagjának viszont tetszett :)

koxy001

2015. január 26.

Nagyon jó illata van, a pumpás kiszerelésnek köszönhetően könnyen lehet adagolni, kis mennyiség is elég a bő habképzéshez, hatékonyan tisztít és ez a tisztaság érzet sokáig megmarad. Nem utolsó sorban rendkívül kedvező az ára. Jelenleg egy literes kiszerelésű van használatban 2-3 hónapja és még mindig sok van benne, de a biztonság kedvéért további két ilyen flakon vár még a sorára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Hidratálók: Glycerin, Ammonium Lactate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.