Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saffy15, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kitölti a köröm apró barázdáit.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Saffy15

2012. február 28.

Ma vettem, gyorsan ki is próbáltam, gyorsan szárad és tényleg kevésbé látszanak a körömbarázdák. Az én erős barázdáimat is képes két réteggel szinte teljesen eltüntetni, de már egy réteggel is látványos eredményt lehet elérni. Én egyébként 260-ért vettem. Ennyi pénzért nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.