Kallos

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: rexi19, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Kímélő hajsampon, mindennapi használatra. Selymes fényt, rugalmasságot és természetes szépséget kölcsönöz a hajnak. B-vitamin komplex tartalma védi és regenerálja a hajat, a haj könnyen kifésülhetővé válik.

Kiszerelés: 750ml

Metamorphosis

2018. július 8.

Ár-érték arányban jó, az illata kellemes, jól kitisztitja a hajamat (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Ár-érték arányban jó, az illata kellemes, jól kitisztitja a hajamat (:

kamyllakomaromi

2016. július 1.

Nagyon jó kis sampon,jól tisztít és szép lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Nagyon jó kis sampon,jól tisztít és szép lesz a hajam tőle.

katemoss

2016. május 17.

Végre egy sampon ami egy egyszerű minden napi használatra van, és nem lesz azonnal olyan hatású a hajam mintha már rám férne egy hajmosás. Tisztitja a hajat rendesen, illata nekem olyan kis semleges. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

plussmacika

2015. szeptember 20.

kétszer szoktam hajat mosni samponnal egy alkalommal. először egy olcsóval, ami kiszedi a szennyeződést, másodjára pedig egy drágábbal, amit úgy gondolok, hogy éppen jó a hajamra. ezt vettem 4 hónappal ezelőtt, mint olcsó sampon. kb. harmadáig van még benne, illata nem tetszik, de nem is büdös. durva tapintású lesz a hajam, miután megmostam vele, de mint sampon, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

pannababo

2015. április 11.

Jó minőség , sokáig tart , nem drága , de nem lett a kedvencem , az vegye , aki nem akar sokat kísérletezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

mesayaa

2015. február 21.

Nem használom olyan sokat, csak amikor a szüleimnél vagyok otthon, de azzal a pár alkalommal is meg vagyok elégedve. Szépen tisztítja a hajam. Semmi extra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

ancsirigo

2014. november 4.

Igazából, az egyetlen olyan sampon, ami teljesen kiszedi a hajamból a lakkot! :D
Nekem bevált, imádom! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Nekem bevált, imádom! <3

PinkBelleLab

2014. május 13.

600 ft volt és 750ml. Ár-érték arány tökéletes. De mit várhatnánk egy ilyen sampontól?:D Túl folyós,túl sok kell belőle, nem habzik, az illata rossz. Utána a hajam nagyon száraz lesz. Alig várom,hogy elfogyjon. Soha többé nem veszem újra. Inkább veszek egy normális sampont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

muffinmonsuta

2014. február 11.

Olvasgattam a véleményeket itt krémmánián és láttam,hogy hm 4 csillag megéri az ára 500ft/750ml. Azért is vettem meg mert az egyik fodrász ismerősöm is ilyet szerzett be,elolvastam és megtetszett hátul az,hogy "B vitamin komplex". Mondom egy próbát megér...Mivel sokat szőkítek,ezért sokszor mosok hajat ezért vettem egy pancsi sampont. Hát vitaminokat nem éreztem:D Sőőt semmi extrát. Egyszerű sampon,ami olcsó. Az illata nem finom utálom.:D Folyik és ezért nehéz használni meg több kell mint egy átlagos samponból.Gondolom ,ezért több és olcsóbb.:D Kicsit szárítja is a hajamat mosás után,de használok hajpakolást.Szerintem többet nem veszem újra,de egy próbát megér. Nem fogom lepontozni inkább adok 4 csillagot,mert tényleg megcsinálja,amit egy normális sampon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Victorique

2013. szeptember 20.

A fodrász kellékes ajánlotta és beválni látszik. Említette, hogy fodrászok is viszik, mert olcsó és hatásos. 400 Ft 1 liter, szóval árban nagyon ott van. Én hajmosáskor mindig 2x habozok, ezzel kell is, mert másodszorra lesz az igazi. Kallos Latte pakolást használok hozzá balzsamként és így csodát tesz a hajammal. Könnyen kifésülhető, puha és fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Hidratálók: Propylene Glycol