Kallos

Ár:   1065 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Speciális formulája ceramiddal, kollagénnel, hialuronsavval, panthenollal és hajtömegnövelő hatóanyagokkal fokozza a haj természetes volumenét és fényét. Finoman tisztít, miközben egyedülállóan dússá és selymessé varázsolja a hajszálakat.

jennihfer

2018. február 11.

Sajnalom, de le kell huznom a termeket.. Ugy latszik ez tenyleg ennyire tipus fuggo, vagy csak az en hajam ilyen kenyes, de nalam abszolut de nem valt be, semmi pozitivumot nem tudok felhozni mellette. Hajmosasom utan olyan volt a hajam mintha legalabb masfel hete nem mostam volna meg, el volt nehezedve, durva es kezelhetetlen lett. Odaadtam anyukamnak aki bár ódákat nem zeng róla, de azt mondta elhasználja és neki nincs ilyen problémája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Scara

2017. november 28.

Eddig 4x próbáltam, tetszik a visszafogott illata és hogy szép fényes tőle a hajam. Láthatóan dúsít, viszont szárazabbnak érzem tőle a hajam.
Mivel én csak kevés balzsamot használok és nem szeretnék évekig őrizgetni egy nagy üveggel a fürdőszobában, így az nem vettem meg hozzá. Viszont szívesen kipróbálnám vajon milyen a hatása azzal együtt. Tudna esetleg valaki kb.100ml-t eladni nekem a balzsamból?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Niki90

2017. november 24.

Imádom! Eddig még csak kétszer használtam de valami csoda. A hajam 2-3 nap után is selymes, dús és jó tapintású nem úgy mint más samponok után, hogy már másnap érezhetően sprőd és lelapuló! Csak a samponját vettem meg de a többi részét a beszerzem. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Pinga

2017. augusztus 6.

Nekem eddig bevált, bár csak egyszer használtam. Selymes lett tőle a hajam, érezhetően más volt ezzel hajat mosni, mint a korábbi hajápoló termékeimmel. Nem maradt tőle száraz, a hajvégek is valahogy puhábbak voltak. Napon szárítottam a hajam a jelenlegi meleg miatt, hamar és könnyen megszáradt, nem ragadt össze a hajam, persze ugyan ezt a balzsamot is használtam. Egy szépség terapeuta ismerősöm ajánlotta, hogy ne korpás , hanem száraz hajra vegyek sampont, és sokat nézelődtem. Nagyon érzékeny a fejbőröm, remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket, mert direkt olyat kerestem ami sls és parabén mentes, elvileg attól viszketett nagyon a fejem. Ettől nem érzem, hogy vakarni akarnám a fejbőröm hajmosás után. Később érkezem majd még egy véleménnyel, ha már huzamosabb ideig használom. Az illata remek, nem az a túl parfűmözött illat, kellemes. A hajam színe szép fényes szőke lett, nem mattult le ahogy a legtöbb általam használt samponoknál tette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

lia007

2016. július 15.

Szerencsére az én hajtípusom imádja ezt a sampont, (egyenlőre) ! Hosszú ,vastagszálú, töredezett és száraz jellemzőkkel írnám le a hajam. Amit első használat után észrevettem, hogy nagyon puhává és simává varázsolta azt. Ennek örömére megvettem a balzsamot is. Az adagolója egyszerűen szuper! A fejbőröm nagyon érzékeny típus, de bírja ezt a sampont. Remélem meg tudom erősíteni mindezt 2 hónap használat után is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

koxy001

2016. február 18.

Nem lett a szívem csücske. Az illata nekem nem jött be, elnehezítette a hajam és már első nap után úgy nézett ki mintha napok óta nem mostam volna meg. A csomagolás egész pofás, ezért kap tőlem egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Lolychan

2015. szeptember 23.

Én nagy reményekkel vettem meg, de azt vettem észre, hogy sajnos nagyon szárította a fejbőröm és korpásított :/ dúsító hatását minimálisan lehet látni. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Adél Zsanna

2015. augusztus 19.

Mint írtam megvettem ezt a sampont, mert az előtte vásárolt szulfát, araben stb, mentes Green Pharmacy nem igazán jött be és ezt kb. 3-4 hónapja ki akarom próbálni!
A csomagolásnál kezdem mert nagyon praktikus, dizájnos mint a többi LAB35-ör társa, az adagoló pedig nem nyom ki túl sokat. Egy viszonylag krémesebb állagú samponról van szó, amivel érzetre is jó hajat mosni. Friss, tiszta illata van és a hajamat is tisztának érzem anélkül, hogy szárítana. Olyannyira kíméletes a hajvégekhez, hogy balzsam nélkül is megállná a helyét!
A dúsítás nem úgy megy végbe mint más eddig próbált volument ígérő társainál, hanem szinte szálanként, reklám szerűen omlik a hajam és látszik, hogy milyen sok, annak ellenére, hogy húzza a súlya. Eddig 2x használtam meg 1x az Anyukám haján! Én elégedett vagyok vele, de az Anyukámnak is tetszett!
Nem mondom, hogy nem zsírosít de azt se, hogy igen mert most ezekben a melegeken nem tud megállapítani!
UPDATELEK majd persze, 500ml tehát egy darabig még használatba lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

UPDATELEK majd persze, 500ml tehát egy darabig még használatba lesz!

Hidratálók: Glycerin, Butyloctanol, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tejfehérje, mely lágyító, bőr kondicionáló összetevő a CosIng szerint.