Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. július 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Egyéb

Azonnal szárítja a lakkozott körömfelületet.

aranypáva

2015. április 22.

Nekem nagyon tettszik. Megszoktam az olajos hatást, mert a avonosat cseréltem erre. Gyorsabban szárít, funkcióját betölti, nem is drága. Bár én nem spray-ként használom, hanem csepegtetek a körmömre, nekem így praktikusabb mert csak a körmömre kerül nem az egész kezemre. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

gendur.berni

2014. január 10.

Rögtön nem szárítja meg a körmöm, max. kicsit hamarabb szárad meg. Az a gondom vele, hogy az egész kezem tiszta olaj lesz, és amíg le nem mosom nem tudok semmit se csinálni. Lehet, hogy megpróbálom én is csepegtetni valahogy a fújás helyett, lehet úgy jobb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

eszterrr

2013. október 1.

nagyon jól megszárítja a körömlakkot, olcsó.. mi kell még? biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 1.

nagyon jól megszárítja a körömlakkot, olcsó.. mi kell még? biztos újraveszem.

pinklulu

2013. szeptember 2.

Meglepődtem az itt olvasott véleményeken, mert nekem teljesen jól szárítja a körmöm, nagyon szeretem. Legalább 3-4 üveget már elhasználtam belőle. Az olaj állag miatt a körömágybőrt is ápolja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Aylawitch

2013. augusztus 23.

Csalódtam benne. Egyáltalán nem szárítja azonnal a lakkozott körömfelületet. Inkább csak valamivel lerövidíti a szárítási folyamatot. Én 590,- Ft-ért vásároltam épp a mai napon, de tuti hogy még egyet nem fogok venni. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Tuntilla

2013. február 6.

Hello. Nekem is volt, két réteg lakkot a 30 perces teljes szárítási időről, lecsökkentett 10-15 percre, bár igy is előfodrult, hogy elaludtam és másnapra összekenődőtt, de legalább nem fél óra. Elfogyott és vettem mégegyett, de nem a sprayt, hanem a cseppentős olajat. Csajok!!! Állati. Kikenem, lecseppentem és 2-3 perc, max 5 perc és kész, szilárd lesz. Plusz, nem fújkálsz össze-vissza feleslegesen így tovább is elég. A cseppentős változat viszont 755 Ft. volt, pedig ugyanannyi cucc van benne és elvileg ugyan az is. Én megvettem az üveg miatt, azán majd áttöltöm a másikat. Probáljátok ki, nekem gyorsabb volt mint a mükörmös cucca és tényleg vastagon kennem a lakkokat. Ez a termék nálam csak egy 3 pont, de megprobálom a másikat is feltenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

csillubaby

2012. október 15.

Nagyon furcsa az olajos állag. Egy barátnőm szerint azért ilyen, mert közben a köröm körüli bőrt ápolja. Nem vettem észre, hogy gyorsabban száradt volna a lakk. Viszont tényleg puhább lett a bőröm. Annyira nem vagyok érte oda. Azért elhasználom, de nem veszek még egyszer ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

Sopetil

2012. augusztus 13.

Ez az első körömlakkszárító spray-m... picit meg is lepődtem hogy ez ilyen olajos kell legyen? :)
Kipróbáltam 1 és 2 réteg lakkon is.
2 réteg lakk: na erre nem igazán vállt be, azonkívül hogy tocsogtak az ujjaim az olajban semmit nem használt, ugyanannyi idő alatt száradt meg a lakk, mint általában.
1 réteg lakk: ma nagyon siettem így csak 1 réteget kentem fel a kedvenc lakkomból, meglepődtem de 1 rétegre ráfújva mintha picit tényleg gyorsabban szárította volna, azonban ez nagyon kevés ahhoz hogy csodaszernek nevezzem! Kb 400ft volt az ára.
A Kallos hajmaszkja után picit csalódtam benne! :)
Újravásárolni én sem fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Kipróbáltam 1 és 2 réteg lakkon is.
A Kallos hajmaszkja után picit csalódtam benne! :)
Újravásárolni én sem fogom!

Nefertiti

2012. július 21.

Nekem is van ilyenem... en szeretem, igaz h nem szarad meg egybol a lakk, de a felso reteget megszilarditja, de szarad meg egeszen, pl parnanyomos maradt a kormom. Az avonoshoz kepest icike picike kiszereles es dragabb is. (a meretehez viszonyitva). Nem rossz, de nem vennem ujra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Hettii

2012. július 21.

Nem igazán szeretem. Egyáltalán nem igaz rá, hogy azonnal szárítja a lakkot, viszont egy kicsivel hamarabb megszárad, mintha nem fújnék rá. 300-400 körül van az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)