Kallos

Ár:   345 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nefertiti, az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A kálcium, mint a köröm egyik fő alkotóeleme beépül a körömbe, így azok erősebbek, egészségesebbek, ellenállóbbak lesznek.

Kiszerelés: 11 ml

Bellz95

2016. március 24.

A kallos boltban az eladóhölgy a géllakkozástól elvékonyodott körmeimre ezt ajánlotta, elmondása szerint ez egy zselés állagú kence amit hamar felszív a köröm és csudajót tesz neki. Még aznap tapasztaltam, hogy ez egy körömlakk, baromira nem szívodott fel hosszas várakozás után sem. :D A színe valami borzalom, sárgás-zöld, olyan igazi körömgombának hat. De ez a valami tényleg hasznos, esténként kentem fel, reggel lemostam kb. 1 hétig és megerősítette a körmeimet. Teljesen megéri az árát, de a szörnyű színe miatt muszáj levonnom egy csillagot. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

petrush

2012. május 19.

Nekem bevált, igaz nem valami megnyerő a színe, de a sajátom szépen meg tudtam vele növeszteni.
Alapnak jó használni mindenféle lakkozás előtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Alapnak jó használni mindenféle lakkozás előtt.

Nefertiti

2012. január 24.

Sajnos az osszetetelet nem tudom leirni, mert irto miniatur betukkel irja es nem latom :/
Zseles mukorom levetele utan kezdtem el hasznalni, remelve, h koromerostito hatasa lesz, de ehelyett csak elsargitotta a kormeim. Nekem semmit nem hasznalt, tobbet rontott a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.