Kallos

Ár:   430 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: Ági666, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

A dúsító szempillaspirál rugalmas krém bevonata intenzív fekete, egyedülállóan dús és hangsúlyos szempillákat eredményez. A különleges applikátor kefe, hangsúlyozza, szétválasztja a szempillákat, így azok nem ragadnak össze. Parabén és karbon mentes. Hosszan tartó hatás.

Legadema

2019. április 12.

Az árát 100%-ig megéri. Valószinű nem tud sokkal többet mint más szempillaspirálok de hozza a közepes jó átlagot amit egy szempillaspiráltol el lehet elsősorban várni. És ha ár-érték arányt nézzük akkor ez egy nagyon jó szempillaspirál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Zsazsika89

2018. június 6.

Évek óta ezt a spirált használom.Amiért nagyon szeretem az az hogy gyönyörű fekete színe van.Aránylag szép pillákat lehet vele csinálni de nap közben kissé lepotyog és kissé össze is tapasztja a pillákat.Kibírja a 8 órát de uánna már megjelenik a fekete paca a szemem alatt.Errefelé elég nehéz a beszerzése úgyhogy elkezdek más spirálokkal kísérletezgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Buklika

2018. március 7.

Ambivalens érzéseim vannak ezzel a spirállal kapcsolatban.
+ Nagyon tetszik a csomagolás, a kevesebb itt is több! Szuper hogy keskeny, és nem olyan kis duci!
+ Nekem nem pereg! (Lehet hogy azért mert csak 1 rétegben kenem fel)
+ 6 órát kibírt
+ Sírva nevettem és nem kenődött el, pedig nem vízálló!
+ Barátságos összetevők, barátságos áron (kb fillérekért)
- A 2. használat után becsomósodott, ès nagyon kell vele vigyázni hogy ha a pillára felkerül csomó ne maszatolódjon, ezért célszerű lefésülni róla. Ha sietek, kockázatos ezzel bajlódni.
- A szűkítő nem a legjobb mert a szükségesnél több festék marad a kefén.
Szerintem tökéletes spirál amolyan vésztartaláknak, pl munkahelyi szekrénybe, utazós nesszeszerbe.
Summa summarum: Szuperjó, de kár hogy csomósodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Ambivalens érzéseim vannak ezzel a spirállal kapcsolatban.
+ Nekem nem pereg! (Lehet hogy azért mert csak 1 rétegben kenem fel)
+ 6 órát kibírt
+ Sírva nevettem és nem kenődött el, pedig nem vízálló!
+ Barátságos összetevők, barátságos áron (kb fillérekért)
- A szűkítő nem a legjobb mert a szükségesnél több festék marad a kefén.
Summa summarum: Szuperjó, de kár hogy csomósodik.

vivien88

2018. február 28.

a keféje nagyon jó, ez két csillagot is megér!
de ami nagy baj az a potyogás.. sajnos pár óra elteltével potyog. bár nem túl drága, de sajnos nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

a keféje nagyon jó, ez két csillagot is megér!

Brazilparty

2017. október 14.

Sajnos nagyon pereg. Pedig szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Sajnos nagyon pereg. Pedig szerettem volna szeretni.

kyttee

2017. augusztus 24.

Ennyiért nem rossz, de sajna hamar lepereg a szemem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Ennyiért nem rossz, de sajna hamar lepereg a szemem alá.

zsosa

2017. augusztus 13.

Sajnos még csak egyszer sikerült vennem, azóta is keresem, nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Sajnos még csak egyszer sikerült vennem, azóta is keresem, nagyon jó.

Tofi96

2017. március 20.

abszolút kedvenc, pedig sokáig nagyon márka függő voltam... nem használtam pár száz forintos cuccokat... :/ ez a termék döbbentett rá arra, hogy egy olcsó, minimalista csomagolású smink is lehet 5 csillagos :) nagyon szeretem nem csomósak tőle a pillák csak 1-2 hétig zsepivel fel kell itatni a kefén maradt felesleges :) nekem best off :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

GNóri

2016. december 30.

Nagyon aranyos története van annak, hogy hogy került hozzám ez a szempillaspirál. Egy kedves, idősebb férfi kollégámtól kaptam mikulásra, mondván, hogy csokit nem akart venni, mert mindig fogyózok, viszont valami olyat szeretett volna ajándékozni, ami hasznos, amit a fiatal lányok sokat használnak:) Így ha ez egy rossz szemspirál lenne, akkor sem dobnám ki, mert jól esett ez a gesztus. Viszont meglepően jó ez spirál. Szép fekete, tényleg dúsít, megemeli és szétválasztja a pillákat, és nem kenődik le a bőrömre. Simán lekörözi néhány drágább társát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

tomkogy

2016. október 7.

A legjobb, nemrég beelőzött nálam egy essence és max factor spirált is. Visszatértem ehhez, mert a legszebb pilláim ettől lesznek, az ár/érték aránya eddig más termékek által beérhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 7.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0