Kallos

Ár:   650 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: adri.boszorkaszorka, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

A szemöldök kontúr filccel gyorsan, könnyedén finom, precíz, természetes hatású, tartós kontúr készíthető.

Parabénmentes. Szemészetileg tesztelt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

amygdala0131

2021. január 18.

Nagyon szuper termék, tartós, könnyen használható, precíz. Vékony, jól használható a kis ecsete, és tartós eredményt biztosít. A Catrice hasonló szemöldökfilce helyett kerestem alternatívát, és azt kell mondjam, ez tökéletes utódja. Természetesnek tűnő szemöldök is könnyedén készíthető vele, és kamu szeplők rajzolására is alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

szata1

2020. december 30.

Már használom egy ideje, teljesen átvette nálam a szemöldökceruzák helyét. Nem ritkás a szemöldököm, sok formázás sem kell de azért szeretem betöltögetni a kis lyukakat, erre teljesen alkalmas, szép hatást tudok vele elérni minimális erőbedobással. Én nem tapasztaltam, hogy elkopna a hegye, mondjuk nem is nyomom erősen a bőrömre, épphogy hozzáérintem, mert úgy lehet vele szép szálakat húzni. Szeretem és tuti újravevős.
Update: nekem kb 4 hónapig tartott, mindennapi használat mellett. Végül mikor kezdett kifogyni, vettem egy pomádét, azt is imádtam, most kipróbáltam az essence új szemöldökfilcét és azzal sokkal elégedettebb vagyok. Az tartósabb és sokkal vékonyabb vonalat tudok vele húzni, így természetesebb. Pigmentáltabb is és a színe is jobban tetszik, ezért ha annak öt csillagot adtam, ez nekem már nem érdemli meg. Úgyhogy -1 csillag, de nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 30.

Regi88

2020. november 24.

Elégedett vagyok vele! Az a vicces, hogy a két kapható árnyalat mindegyike passzol a szemöldököm színéhez...a világosabb passzol a " téli" bőrszínemhez, a sötétebb a " nyárihoz".
Szépen lehet vele dolgozni, és nagyon sokáig elég, nem szárad ki stb. / nem a hegyével " pingálgatok, hanem " satírozok" .../
Ár-érték arányban eddig a legjobb, amivel találkoztam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 24.

Ár-érték arányban eddig a legjobb, amivel találkoztam!

karola988

2020. október 23.

Megéri az árát. A kisebb hiányosságokat a szemöldökömben tökéletesen elfedi és tartós. Sokáig elég, már több mint egy éve használom. Óvatosan kell vele bánni, hogy ne legyen természetellenes a végeredény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 23.

NagyBrigitta

2020. május 14.

Sok éven keresztül hű voltam hozzá, többször is megkérdezték hogy mit használok a szemöldökömre!
Sajnos nemrégiben a vékony precíz fejét megváltoztatták egy vastagabbra amivel számomra
nehezebb megcsinálni, nem tud olyan szép vonalakat húzni.
Negatívuma az, hogy hajlamos a bezöldülésre illetve csak 2 árnyalatban lehet kapni
és a sötétbarnának van egy vöröses árnyalata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

nehezebb megcsinálni, nem tud olyan szép vonalakat húzni.
és a sötétbarnának van egy vöröses árnyalata.

Pfanci

2019. június 11.

Nem rég szereztem be, tényleg nagyon jó kis termék. Olcsóm, de amire szükségem van azt tudja teljesíteni. Itt olvastam azt a problémát, hogy nagyon hamar elkopik a filc hegye. Szerencsére én ezt egyáltalán nem tapasztaltam, pedig minden nap használom. Ami nekem nem tetszik benne, hogy egy idő után kicsit zöldesbe megy át a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

fanninstaa

2019. június 11.

Nagyon bevált a kallosnak ez a szemöldök filce, már egy éve mindenhol ezt keresem de sajnos sehol sem találok már belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

evelinnn

2019. március 27.

A Catrice szemöldökfilc helyett kerestem más alternatívát, mert azt régen imádtam, de már nem gyártják. Hát ez nekem tényleg csodaszer. 😀 Nagyon ritkás a szemöldököm, úgyhogy muszáj megcsinálnom minden reggel. Na ezzel pillanatok alatt megvan. Porral kombinálom, és azt kell mondjam, hogy eddig sosem tudtam ilyen szépre megcsinálni magamnak. Nekem a barna hajamhoz a 02-es barna árnyalat tökéletes. Kíváncsi vagyok, hogy hosszútávon milyen lesz, de eddig nagy a szerelem! 🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

flamika

2019. március 4.

Vigyázat függőséget okoz! :D Imádom! Mióta ezt használom mindenki kérdezi, hogy mit használok a szemöldökömre.. Akinek csak ajánlottam, szintén rászokott és függője lett. Nagyon gyors és egyszerű a használata, többféle árnyalatot tudsz vele készíteni, attól függ, hogy mennyiszer rajzolod át és milyen erősen érinted oda. Egyetlen dolog szomorú vele kapcsolatban, hogy úgy kell vadászni, kevés helyen kapható és ott is sokszor készlethiány van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

szKrissy

2019. február 9.

Nagyon egyszerű a használata, tartós, nem mozdul el. Lehet természetesebb és hangsúlyosabb, “karakteresebb” hatást is elérni vele. Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

PVP 0 0