Kallos

Ár:   820 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: adri.boszorkaszorka, Módosítva: 2022. március 25.

Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann

A szemöldök kontúr filccel gyorsan, könnyedén finom, precíz, természetes hatású, tartós kontúr készíthető.

Parabénmentes. Szemészetileg tesztelt.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Qwertzuiopasdfghjkly

2023. július 28.

Én a 02es árnyalatot vettem meg egy random kisboltban. Pont jó a szőke hajamhoz és a semmi szemöldökömhöz. Először sötétebb, később nagyon természetesre szárad, mintha csak illeszkedne a többi szemöldök szálamhoz. Jó a filc része is, szerintem könnyen lehet vele vékony szálakat húzni, volt már rosszabb filcesem is.
Amiért levonok egy csillagot és nagy szomorúság számomra, hogyha felszappanozom a szemöldököm és utólag húznám meg ezzel a szálakat (erre a feladatra lenne legpraktikusabb) akkor piros lesz a színe. Ezt a filcet csak magàba lehet hasznàlni tiszta bőrön:( nem megy alá szemöldök spirál vagy szemöldök szappan, mert velük keveredve piros lesz. Még kísérletezek, tippeket is elfogadok, hogyan lehet ezt kiküszöbölni mert amúgy 10/10 lenne minden szempontból ez a filc, de így..
amúgy tartós, nagyon lassan kopik kicsit, ha víz éri pirosan jön le, izzadságtól még nem vált nekem pirosassá, remélem nem is fog ezután se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 28.

Beata91

2023. június 11.

Tartós, könnyű dolgozni vele. A sötét barnát vettem meg ,de lehetne egy kicsit feketébe hajló szín is belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 11.

jazminsissy

2022. október 19.

Könnyű vele dolgozni én a barnát vettem de kb 1-2óra elteltébel nekem kizöldül a színe.Nagyon csúnya úgy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 19.

amygdala0131

2021. január 18.

Nagyon szuper termék, tartós, könnyen használható, precíz. Vékony, jól használható a kis ecsete, és tartós eredményt biztosít. A Catrice hasonló szemöldökfilce helyett kerestem alternatívát, és azt kell mondjam, ez tökéletes utódja. Természetesnek tűnő szemöldök is könnyedén készíthető vele, és kamu szeplők rajzolására is alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

szata1

2020. december 30.

Már használom egy ideje, teljesen átvette nálam a szemöldökceruzák helyét. Nem ritkás a szemöldököm, sok formázás sem kell de azért szeretem betöltögetni a kis lyukakat, erre teljesen alkalmas, szép hatást tudok vele elérni minimális erőbedobással. Én nem tapasztaltam, hogy elkopna a hegye, mondjuk nem is nyomom erősen a bőrömre, épphogy hozzáérintem, mert úgy lehet vele szép szálakat húzni. Szeretem és tuti újravevős.
Update: nekem kb 4 hónapig tartott, mindennapi használat mellett. Végül mikor kezdett kifogyni, vettem egy pomádét, azt is imádtam, most kipróbáltam az essence új szemöldökfilcét és azzal sokkal elégedettebb vagyok. Az tartósabb és sokkal vékonyabb vonalat tudok vele húzni, így természetesebb. Pigmentáltabb is és a színe is jobban tetszik, ezért ha annak öt csillagot adtam, ez nekem már nem érdemli meg. Úgyhogy -1 csillag, de nem rossz termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 30.

Regi88

2020. november 24.

Elégedett vagyok vele! Az a vicces, hogy a két kapható árnyalat mindegyike passzol a szemöldököm színéhez...a világosabb passzol a " téli" bőrszínemhez, a sötétebb a " nyárihoz".
Szépen lehet vele dolgozni, és nagyon sokáig elég, nem szárad ki stb. / nem a hegyével " pingálgatok, hanem " satírozok" .../
Ár-érték arányban eddig a legjobb, amivel találkoztam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 24.

Ár-érték arányban eddig a legjobb, amivel találkoztam!

karola988

2020. október 23.

Megéri az árát. A kisebb hiányosságokat a szemöldökömben tökéletesen elfedi és tartós. Sokáig elég, már több mint egy éve használom. Óvatosan kell vele bánni, hogy ne legyen természetellenes a végeredény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

NagyBrigitta

2020. május 14.

Sok éven keresztül hű voltam hozzá, többször is megkérdezték hogy mit használok a szemöldökömre!
Sajnos nemrégiben a vékony precíz fejét megváltoztatták egy vastagabbra amivel számomra
nehezebb megcsinálni, nem tud olyan szép vonalakat húzni.
Negatívuma az, hogy hajlamos a bezöldülésre illetve csak 2 árnyalatban lehet kapni
és a sötétbarnának van egy vöröses árnyalata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

nehezebb megcsinálni, nem tud olyan szép vonalakat húzni.
és a sötétbarnának van egy vöröses árnyalata.

Pfanci

2019. június 11.

Nem rég szereztem be, tényleg nagyon jó kis termék. Olcsóm, de amire szükségem van azt tudja teljesíteni. Itt olvastam azt a problémát, hogy nagyon hamar elkopik a filc hegye. Szerencsére én ezt egyáltalán nem tapasztaltam, pedig minden nap használom. Ami nekem nem tetszik benne, hogy egy idő után kicsit zöldesbe megy át a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

fanninstaa

2019. június 11.

Nagyon bevált a kallosnak ez a szemöldök filce, már egy éve mindenhol ezt keresem de sajnos sehol sem találok már belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.