Kallos

Ár:   650 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: adri.boszorkaszorka, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

A szemöldök kontúr filccel gyorsan, könnyedén finom, precíz, természetes hatású, tartós kontúr készíthető.

Parabénmentes. Szemészetileg tesztelt.

szata1

2020. május 21.

Már használom egy ideje, teljesen átvette nálam a szemöldökceruzák helyét. Nem ritkás a szemöldököm, sok formázás sem kell de azért szeretem betöltögetni a kis lyukakat, erre teljesen alkalmas, szép hatást tudok vele elérni minimális erőbedobással. Én nem tapasztaltam, hogy elkopna a hegye, mondjuk nem is nyomom erősen a bőrömre, épphogy hozzáérintem, mert úgy lehet vele szép szálakat húzni. Szeretem és tuti újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

NagyBrigitta

2020. május 14.

Sok éven keresztül hű voltam hozzá, többször is megkérdezték hogy mit használok a szemöldökömre!
Sajnos nemrégiben a vékony precíz fejét megváltoztatták egy vastagabbra amivel számomra
nehezebb megcsinálni, nem tud olyan szép vonalakat húzni.
Negatívuma az, hogy hajlamos a bezöldülésre illetve csak 2 árnyalatban lehet kapni
és a sötétbarnának van egy vöröses árnyalata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

nehezebb megcsinálni, nem tud olyan szép vonalakat húzni.
és a sötétbarnának van egy vöröses árnyalata.

Pfanci

2019. június 11.

Nem rég szereztem be, tényleg nagyon jó kis termék. Olcsóm, de amire szükségem van azt tudja teljesíteni. Itt olvastam azt a problémát, hogy nagyon hamar elkopik a filc hegye. Szerencsére én ezt egyáltalán nem tapasztaltam, pedig minden nap használom. Ami nekem nem tetszik benne, hogy egy idő után kicsit zöldesbe megy át a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

fanninstaa

2019. június 11.

Nagyon bevált a kallosnak ez a szemöldök filce, már egy éve mindenhol ezt keresem de sajnos sehol sem találok már belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

evelinnn

2019. március 27.

A Catrice szemöldökfilc helyett kerestem más alternatívát, mert azt régen imádtam, de már nem gyártják. Hát ez nekem tényleg csodaszer. 😀 Nagyon ritkás a szemöldököm, úgyhogy muszáj megcsinálnom minden reggel. Na ezzel pillanatok alatt megvan. Porral kombinálom, és azt kell mondjam, hogy eddig sosem tudtam ilyen szépre megcsinálni magamnak. Nekem a barna hajamhoz a 02-es barna árnyalat tökéletes. Kíváncsi vagyok, hogy hosszútávon milyen lesz, de eddig nagy a szerelem! 🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

flamika

2019. március 4.

Vigyázat függőséget okoz! :D Imádom! Mióta ezt használom mindenki kérdezi, hogy mit használok a szemöldökömre.. Akinek csak ajánlottam, szintén rászokott és függője lett. Nagyon gyors és egyszerű a használata, többféle árnyalatot tudsz vele készíteni, attól függ, hogy mennyiszer rajzolod át és milyen erősen érinted oda. Egyetlen dolog szomorú vele kapcsolatban, hogy úgy kell vadászni, kevés helyen kapható és ott is sokszor készlethiány van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

szKrissy

2019. február 9.

Nagyon egyszerű a használata, tartós, nem mozdul el. Lehet természetesebb és hangsúlyosabb, “karakteresebb” hatást is elérni vele. Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Pille17

2019. február 9.

Ez bevállt. Két éve tetováltattam a szemöldököm, s kezd kopni a színe. Ez a filc tökéletes, természetes hatást biztosít, apró szálakat tudok rajzolni vele, estig fenn marad, sminklemosóval lejön. Már nem fogok ceruzázni, az biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

poldibarb

2018. augusztus 15.

Legjobb szemoldok formazo. Nekem mar evekota megvan. Konnyen felviheto es formazhato vele a szemoldok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

tara95

2018. július 22.

Az olcsó ára és a kialakítása, na meg a kíváncsiságom vezetett a vásárláshoz. Eddigi kedvenceim a pomádék voltak, de kezdett túl mű hatásuk lenni, szerettem volna valami természetesebbet.

A szemöldökömről: dús, hosszú szálakból áll, nem sok szüksége van a javításra, inkább a lyukacskák kitöltérésre használom a termékeket. A színe problémás, mert szürkés-barnás színű, a hajam pedig meleg aranyos tónusú méz szín. Eleve elüt, ha nem színezem, akkor is.

Ebből a filcből a legvilágosabbat vettem meg, van egy nagyon enyhe vöröses tónusa, de pont kiegyenlíti a különbséget, ez már nagy plusz.

A kialakítása is szuper, bár kicsit gagyi műanyag, a filc hegyes és vékony, egyáltalán nem erős, nagyon szépen lehet vele korrigálni.

A tartósságával is meg vagyok elégedve, én nem tapasztaltam zöldes kopást, viszont rajtam minden marad a nap végéig az is igaz.

Tesztelem még, de egy négyest maximálisan megérdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Tesztelem még, de egy négyest maximálisan megérdemel.

PVP 0 0