Kallos

Ár:   650 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: adri.boszorkaszorka, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

A szemöldök kontúr filccel gyorsan, könnyedén finom, precíz, természetes hatású, tartós kontúr készíthető.

Parabénmentes. Szemészetileg tesztelt.

evelinnn

2019. március 27.

A Catrice szemöldökfilc helyett kerestem más alternatívát, mert azt régen imádtam, de már nem gyártják. Hát ez nekem tényleg csodaszer. 😀 Nagyon ritkás a szemöldököm, úgyhogy muszáj megcsinálnom minden reggel. Na ezzel pillanatok alatt megvan. Porral kombinálom, és azt kell mondjam, hogy eddig sosem tudtam ilyen szépre megcsinálni magamnak. Nekem a barna hajamhoz a 02-es barna árnyalat tökéletes. Kíváncsi vagyok, hogy hosszútávon milyen lesz, de eddig nagy a szerelem! 🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

flamika

2019. március 4.

Vigyázat függőséget okoz! :D Imádom! Mióta ezt használom mindenki kérdezi, hogy mit használok a szemöldökömre.. Akinek csak ajánlottam, szintén rászokott és függője lett. Nagyon gyors és egyszerű a használata, többféle árnyalatot tudsz vele készíteni, attól függ, hogy mennyiszer rajzolod át és milyen erősen érinted oda. Egyetlen dolog szomorú vele kapcsolatban, hogy úgy kell vadászni, kevés helyen kapható és ott is sokszor készlethiány van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

szKrissy

2019. február 9.

Nagyon egyszerű a használata, tartós, nem mozdul el. Lehet természetesebb és hangsúlyosabb, “karakteresebb” hatást is elérni vele. Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Pille17

2019. február 9.

Ez bevállt. Két éve tetováltattam a szemöldököm, s kezd kopni a színe. Ez a filc tökéletes, természetes hatást biztosít, apró szálakat tudok rajzolni vele, estig fenn marad, sminklemosóval lejön. Már nem fogok ceruzázni, az biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

poldibarb

2018. augusztus 15.

Legjobb szemoldok formazo. Nekem mar evekota megvan. Konnyen felviheto es formazhato vele a szemoldok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

tara95

2018. július 22.

Az olcsó ára és a kialakítása, na meg a kíváncsiságom vezetett a vásárláshoz. Eddigi kedvenceim a pomádék voltak, de kezdett túl mű hatásuk lenni, szerettem volna valami természetesebbet.

A szemöldökömről: dús, hosszú szálakból áll, nem sok szüksége van a javításra, inkább a lyukacskák kitöltérésre használom a termékeket. A színe problémás, mert szürkés-barnás színű, a hajam pedig meleg aranyos tónusú méz szín. Eleve elüt, ha nem színezem, akkor is.

Ebből a filcből a legvilágosabbat vettem meg, van egy nagyon enyhe vöröses tónusa, de pont kiegyenlíti a különbséget, ez már nagy plusz.

A kialakítása is szuper, bár kicsit gagyi műanyag, a filc hegyes és vékony, egyáltalán nem erős, nagyon szépen lehet vele korrigálni.

A tartósságával is meg vagyok elégedve, én nem tapasztaltam zöldes kopást, viszont rajtam minden marad a nap végéig az is igaz.

Tesztelem még, de egy négyest maximálisan megérdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Tesztelem még, de egy négyest maximálisan megérdemel.

poca0412

2018. június 15.

Nagyon szeretem. Természetes hatása van,csak satírozok vele.Kitart nap végéig, nem kenődik,nem folyik le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Kitti21

2018. március 18.

Valószínűleg, nem veszem meg újra. Amúgy sem nagyon rajongtam a szemöldök formázó filcekért, de adtam neki is egy esélyt.
A vége elég hamar kikopik, ráadásul nekem eléggé vörösesnek tűnik a színe. Nem nagyon lehet szépen eldolgozni sem. Nekem egy csalódás! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

MJolan

2018. március 12.

Csak azért nem adok neki 5 csillagot, mert én kicsit vörösesnek tartom a színét felvitel után.. (a világosabb verziót vettem)
Egyébként könnyű vele dolgozni, természetes hatást lehet vele elérni, én nagyon szeretem.
Sokan írják, hogy gyorsan kifogy belőle a festék. Fogj egy szemöldökcsipeszt (kézzel is lehet, de csupa festék leszel :) ), óvatosan fogd meg az ecsetrészt, húzd ki, fordítsd meg, majd dugaszold vissza. :P Tadaaam. ;) Én a tusfilcnél is ezt szoktam csinálni, működik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

zsolyomi.dora

2018. március 10.

Tartós, jól lehet vele dolgozni. A szőkéknek szánt árnyalat durván bezöldül, az ecset vége hamar elhasználódik. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

PVP 0 0