Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2011. november 18.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Száraz, érzékeny hajra ajánlott. Aktív energetizáló összetevői ellenállóságot és ragyogást adnak a fakó, érzékeny hajszálaknak. Kíméletesen tisztít, felerősíti a haj fényét és frissességét. Mindennapi használatra ajánlott.

Kiszerelés: 100ml/ 200 ml / 500 ml / 1000 ml/ 5000 ml

DettiZsu

2015. október 1.

Ez valami borzalom! Azt írja, hogy száraz hajra való, ehhez képest még jobban szárítja a hajam. Alig lehet vele hajat mosni, mert nem habzik rendesen. Háromszor kell átmosni vele a hajam, mire tisztának érzem, így viszont a hajfesték is jobban kopik. Arról nem is beszélve, hogy nem lett ragyogóbb a hajam. Több mint pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

szolisz

2015. május 11.

Száraz lesz tőle a hajam és ragacsos, nem lehet kifésülni, olyan mintha szétégettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

snowyfairy

2015. március 8.

Olyan mintha folyékony szappant kennék a hajamra! Borzasztó! Mikor masszírozom a hajamba akkor szinte kifésülhetetlen gubancot csinál. És után moshatom meg újra és rakhatok rá egy kiló balzsamot, mire a hajam normális lesz. Soha többet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

Nyuszitekercs

2014. június 1.

Nekem bevált :) Nagyon puha és selymes a hajam amióta így mosom: ez a sampon, utána a kallos vaníliás hajpakolása kb 15 percig törölközővel betekerve, hajvégre pedig a DM-es Balea hajvég ápolót kenem (vizes hajra)

UP: Sajnos elkezdett korpásodni a hajam így a hajmosási ceremóniát head&shoulders-szel kezdtem aztán jött ez...remélem bevállik...amúgy eddig még nem találtam olyan sampont a head&shoulders-en kívül amitől egy idő után ne korpásodna a hajam...csak az meg kicsit szárítja a hajam remélem ez a kétféle sampon használás segít ezen...

UP UP: Hát sajnos ahogy használtam egyre rosszabb lett, már csípte a fejbőröm...pedig úgy szerettem volna hogy beváljon :( Szerencsére olcsó volt így jó lesz kézmosásra...úgyis fogyóban a folyékony szappan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 1.

Nekem bevált. Szeretem, hogy pumpás az adagolója, hogy olcsó, hogy jól ápolja a hajam. Nekem az illatával sincs problémám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 1.

Olív

2013. december 31.

A lehető legrosszabb sampon, amit használtam eddig! Nem habzik, az illata sem épp kellemes, és ami totál kiakasztott, hogy már akkor ragacsos mikor mosom a hajam, hát még ha ki szeretném a végén fésülni! Pedig alaposan kimosom és balzsamot is használok. Kidobott pénz, bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 31.

Mossyka

2013. május 29.

A fodrász mosta ezzel tegnap a hajamat. Csoda, de a hajam puha és fényes, hajpakolás nélkül is. Még a masszív hajszárítózás, vasalás ellenére is. Tutira beszerzem itthonra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 29.

Cu2tka-baba

2013. május 7.

Nah szóval 230 Ft kis kiszerelés és nagy adag kíváncsiság:D Festett vörös hajam van állig érő kb száraz és néhol maradék dauer okozta sérülésekkel, de a meleg miatt hamarabb zsírosodik. Első használat után: kellemes bár elsőre fura illat nekem jól habzott nem szárított különösebben és nem nehezítette el a hajam. A fejbőrviszketés elmúlt amit egy avonos sampon okozott. A fényét tekintve kb ugyanaz, bár talán élénkebb a színe, de nem tudom h nem a balzsamomtól van-e . Majd meglátjuk egyenlőre 4 * ot érdemel.

Update: Félek h mosásonként fogom lejjebb értékelni... Másodszori mosásnál már annyira kiszívta a hajam hogy csak egyszer mostam meg, olyan volt mint nyáron amikor egy egész napig áztatom magam a vízben majd a napon süttetve kiszárad ... durva sprőd és tapadós... Megszárítva száll és semmi formája sincs, pedig nem rég vágattam hajat és még tart a kialakított frizurám talán kap egy utolsó esélyt, mert az tény h alaposan tisztított

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

lilla93

2012. november 3.

Nem bírtam ki, hogy ne próbáljam ki ma, amikor is megvásároltam, pedig holnap okosabb lett volna megmosnom a hajam. 680 forintért vettem fodrászkellékesben az 1 literes verziót és hát hűűű :) Nagyon szép lett a hajam és selymes, valóban ragyog! Örültem, hogy kifejezetten száraz hajra ajánlják, mert az enyém is az és sok töredezett hajvégem van, 10 centit minimum kellene vágatnom. Na de megvásároltam mellé a hajvégápolót is és most pihe-puha a hajam. Nem nehezítette el amúgy a sampon, ezt abból vettem észre, hogy nagyon könnyen ki tudtam fésülni balzsam nélkül is és hamarabb is megszáradt. Tény, hogy kicsit száll tőle a haj, de nem vészes. Csillagos ötös eddig, majd még update-elek, mert azért kíváncsi leszek, hogy 1-2 nap után milyen leszek.

Update: Sajnos 2 hónap után a hajam száll és sehogy sem áll...ha végre elfogy, váltani fogok másik Kallosra. Sajnálom. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

bogirepcsin

2012. szeptember 28.

megvettem, kemény 350 forintba került, ami szinte nevetségesen olcsónak tűnik, mert elég nagy mennyiséget kapunk érte, de nekem mosás közben teljesen összegubancolja a hajam, és nagyon nehéz kifésülni, pedig nincs valami hosszú hajam, és ahhoz képest, hogy száraz érzékeny hajra való, a száraz hajam egyáltalán nem lett puhább tőle, sőt... akinek viszont egy sima és nagyonolcsó samponra van szüksége, annak lehet hogy ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.