Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2017. november 22.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

• Speciális formulája tökéletesen beépül a haj teljes szerkezetébe, egyedülálló módon erősíti meg a gyenge, vékonyszálú, száraz, töredezett hajszálakat.
  • Finoman tisztít, miközben mélyen táplálja és hidratálja a hajat.
  • Használatával a haj tökéletesen strukturált, ragyogóan fényes és egészséges lesz.

barnafruzsina

2019. október 9.

Az egész kallos med család úgy ahogy van, egy nagy pénzkidobás. A többi kallos termékkel soha nem volt gondom, a kallos med sampon és hajpakolás kombóval viszont egy hónap sem kellett, hogy tönkremenjen a hajam. Terljesen elszálkásodott, gubancolódó lett a hajam, plusz a fejem búbjától a hátam közepéig pattanásos lettem tőle, és a nyaki nyirokcsomóim is bedurrantak. Szörnyű. Az addig csodásan egészséges hajamat azóta se sikerült helyrehozni semmivel, pedig ennek már 2 éve :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

darcy

2017. november 14.

A Kallosnak több keratinos termékét használtam már, és elégedett voltam velük, ezért is örültem meg ennek a samponnak. Sajnos azonban ez nagyon nem vált be. Vékony szálú, könnyen zsírosodó hajam van. Amikor ezzel a samponnal mostam, egyszerűen nem éreztem, hogy tiszta lenne. Elnehezítette a hajamat, nem lehetett formázni, és frissen mosva is olyan benyomást tett, mintha nem is mostam volna meg. Másnapra meg pláne.
Most már csak az első mosáshoz használom, utána másik samponnal fejezem be a hajmosást. Sajnos eléggé nagy kiszerelésű, alig várom, hogy elfogyjon végre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol