Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marcsi11226, Módosítva: 2014. november 11.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ceramidokkal gazdagított, hosszantartó, vízálló körömlakk

Kiszerelés: 13 ml

bettina28

2016. december 17.

Sokkal büdösebb mint egy átlagos körömlakk. Nem olyan szép a színe mint a tubusban, a szép piros inkább narancsos a körmökön. Nem tartós. Gagyi a megfelelő szó szerintem is. Olcsó húsnak híg a leve..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

MrsWolf

2016. június 11.

GAGYI! Vettem 1 piros színt....1 napig bírta....aztán lejött! KUKA!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

GAGYI! Vettem 1 piros színt....1 napig bírta....aztán lejött! KUKA!

scintilla

2016. március 26.

Az átlátszó ezüst csillámost rendszeresen újraveszem, mert olyan erős, hogy csak reszelővel lehet lerobbantani! Ha valahol mégis kopna, legalább nem feltűnően. Én is nagyon utálom, ha lepattog, igénytelen. A világos színekkel régebben az volt a baj, hogy azt hiszem, rozsdásodott bennük a vasgolyó, mert egy idő után vörösesbarna csíkok lettek a fehér lakkomban! Ezért a 4 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

Loona

2016. március 18.

Elvetemült tiniéveimben kilépni se voltam hajlandó a lakásból feketére lakkozott körmök nélkül. Az elvetemült jelzőt nem a feketére értem, az a mai napig megmaradt (bár a körömlakk-repertoárban azóta került mellé néhány más szín) :) hanem arra, hogy emiatt mire voltam képes: hajnalig lakkoztam, rebegtettem a kacsóimat a száradást várva, vagy épp szintén hajnalban keltem, hogy reggel lakkozzak, ha csak akkor jutott rá idő. És persze a lepattant lakktól már akkor kirázott a hideg, szóval gyakran kellett újralakkoznom.

Akkoriban (az első években legalábbis) fekete lakk-téren két választási lehetőség volt: volt a méregdrága Astor, meg ez. Nekem ez fért csak bele a keretbe, így a fentieket ezzel a lakkal csináltam végig. Ha most visszamehetnék, arcon csapnám a tini énemet, és rávenném, hogy inkább spóroljon picit, mert az a sok éjszakázás, korán kelés, órákig kézrebegtetés, majd mégis párnanyom így visszatekintve sokkal-sokkal rosszabbul néz ki, mint amilyennek akkor tűnt, csak rázom a fejem, hogy hogy voltam én erre képes. Persze, azóta öregedtem, türelmetelenebb vagyok (körömlakk-száradási idő terén legalábbis), és nincs tengernyi időm, de akkoriban is biztosan tudtam volna mást csinálni ahelyett, hogy vártam, hogy végre megszáradjon a cucc, mindezt ráadásul túl gyakran, mert a lakk tartóssága is bőven hagyott maga után kívánnivalót, pár nap után pattogzani kezdett.

Értékelem, hogy lehetővé, elérhetővé tette a diák-pénztárcám számára az Astoron kívül egyediként a fekete körmöket, ezért kapja a két csillagot, de ma már semmi pénzért nem venném meg, és ajándékba kapva sem használnám el ezzel a száradási idővel meg tartóssággal. Szerencsére a mai körömlakkpiacon még további feltételekkel is bőven találni jobbat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Luckuska

2015. december 11.

Egy darab lakkom volt ebből a fajtából, és milyen jól tettem, hogy nem vásároltam többet. Lassan száradt a körmömön, vastagon terült el, és hamar sűrűvé vált, a végén párnanyomatos maradt a lakkozásom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Vizililiom

2015. november 17.

Elég sok árnyalatban megvan, mind nagyon szép, van amelyik már 1 rétegben is hordható. Sajnos nem száradnak valami gyorsan és az ecsettel is nehéz dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.