Kallos

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Búzából és bambuszból származó tápláló, növényi hatóanyagainak köszönhetően, használatával a haj erőssé, selymessé és könnyen kezelhetővé válik. Száraz, töredezett hajra ajánlott.

Kiszerelés: 275ml / 800ml

ChubbyCat

2022. március 12.

Igénybe vett száraz, és festett hajam van. Annyit ért mint egy gyengébb hajbalzsam.
Kidobtam...ja, és büdös is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 12.

Kidobtam...ja, és büdös is.

N7502

2021. október 7.

Alapvetően nem rossz, viszont nagyon hamar megromlik, így sosem tudom elhasználni, és az illata se a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 7.

Barabasikincso

2021. április 18.

Nekem bevált. Hajmosás előtt egy órával bekenem a hajam végét vele és rajta hagyom. Nagyon szépen ápol. De azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 18.

DIza

2021. március 9.

Sima, egyszerű hajbalzsam. Annyit tud amennyibe kerül is. Könnyebben kifésülhető a haj tőle, finom illata vagy bár más hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

FashionMindset7

2021. január 30.

Ár -érték arányban abszolút nyerő. Ha rendszeresen használom, az alapból száraz hajam, puha, és fényes marad. 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

Dudoka77

2020. október 31.

Szinte nosztalgikus érzésem támad, amikor használom, mivel az illata kísértetiesen emlékeztet megboldogult gyermekkorom sztársamponjának, a WU2-nek az illatára. Nem mondanám kiemelkedően kellemesnek ezt az illatot, mert számomra kissé szintetikusnak hat, de ez a szempont másodlagos. A Kallos termékeit sokan dicsérik, nem mellesleg régi magyar márka, így muszáj volt kipróbálnom, mit tud. Jelentem, filléres termék létére egyáltalán nem gagyi, sőt, mondhatom, igen szépen puhítja, selymessé, fényessé, könnyen fésülhetővé teszi a hajamat anélkül, hogy zsírosodásra hajlamosítaná. Mindenképpen rászorulok a balzsamokra, mert egyébként száraznak és fénytelennek érzem a hajamat, ez a termék pedig sokat lendít a hajam minőségén. Egyelőre nem veszem észre, hogy rosszabbul teljesítene, mint az általam használt, magasabb árkategóriás termékek, így nem kizárt, hogy Kallosra cserélem őket. Ráadásul elég bő a kínálat, így lehet próbálkozni. Kellemes meglepetés ez a pakolás, egészen meghozta a kedvem a termékcsalád többi tagjához is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 31.

zsanmisel

2019. november 30.

Nagyon olcsó, remek illatú. Könnyen kifésülhető tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Nagyon olcsó, remek illatú. Könnyen kifésülhető tőle a haj.

nemesmoni90

2019. október 3.

Nagyon elnehezítette a hajamat.
Alapjába véve nem zsíros fajta a hajam hanem inkább sűrű és vastag szálú ezért nekem ez a termék nem jött be.
Az illata csodás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Nagyon elnehezítette a hajamat.
Az illata csodás.

Mia0602

2019. augusztus 4.

Évekig ezt használtam. Isteni az illata, visszafogott de még 2 nap múlva is éreztem a hajamban. Száraz hajam puha, könnyen kifésülhető lesz tőle. Ár-érték arányban verhetetlenek a Kallos termékek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Orsi2002

2019. május 31.

400ft vettem, gondoltam ennyi pénzt megér. Nem zsírosítja a hajam, emiatt bátran használom mindig. Szerintem, ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.