Kallos

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   10 ml +20 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Odil, az összetevőket feltöltötte: Balisto, Módosítva: 2018. május 25.

Kiszerelés:   10 ml +20 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Forradalmian új technológia, mely védi a hajat a kémiai beavatkozások során fellépő károsodástól.

A Kallosplex formula kémiai hajkezelésekkel kombinált rendszeres használata védi a hajat a károsodástól, új kötéseket hoz létre, miközben védi a haj meglévő belső szerkezetét, rugalmasságot, erőt, vitalitást és flexibilitást eredményez. A 2 részes szinergikus rendszert arra tervezték, hogy védőpajzsot nyújtson a kémia kezelés során fellépő károsodás ellen, valamint rendszeres használatával megőrizze a haj egészségét.

1. Kallosplex hajkötés építő Step 1 (10 ml) A kémiai kezelés keverékével összevegyítve, a Kallosplex Hajkötés Építő új kötéseket hoz létre, miközben védi a haj belső szerkezetét. Növeli a haj rugalmasságát és ellenállását.
  2. Kallosplex Hajkötés Védő Erősítőkrém Step 2 (20 ml) Erősítő, kondicionáló krém, amely a Kallosplex hajkötés Építő által létrehozott kötéseket térhálósítja, miközben hozzájárul a haj hidratáltságához és táplálásához. Selymes tapintású, ellenálló, erős hajszálakat eredményez.

KaTinkaa

2019. április 1.

Először is köszönöm az eddigi vèlemènyeket, mert emiatt vettem ma èn is meg, potom 535 HUF-èrt... :) Ez a termèk az èn agyonfestett, szàraz ès vékonyszàlú hajammal csodàt tett. Màr amikor a festèkhez adagoltam a step 1-et (hìg barnàs lötty) akkor bizakodò voltam mert a festèk àllagàn is rengeteget javìtott. (A hajam az elmúlt 2 èvben volt szőke, sötètebb szőke, barna, ombre, sötètszőke, vilàgos szőke, balayage etc..)A szokàsos mòdon kentem fel ecsettel a keverèket, ès mivel rengeteg tapasztalatot sikerült szereznem a hajszìnem àllandò mòdosìtàsaival nekem ez egy agyrèm akàr szakember kìnlòdik az àtfèsülèssel akàr èn, szinte lehetetlen àtfèsülni, mikor a festèk màr a fejemen van. Nahhh erre most ùgy kifèsültem mintha egy könnyű àllagù pakolàs lenne a hajamon. A festèk lemosàsa utàn a step 2-t kentem fel ès hagytam a hajamon kb. 15 percet.
Lemosàs utàn a szokàsos mòdon nagy mèretű körkefèvel szàrìtottam, ès tàdàmm, alig hittem a szememnek. A hajam könnyű ès olyan puha, mintha a fodràsz szàritotta volna ki. Bàtran ajànlom a hasonló hedonista hajfestő tàrsaimnak :) :)
Remèlem hasonlòan jò tapasztalaitok lesznek Vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Remèlem hasonlòan jò tapasztalaitok lesznek Vele.

muszika

2019. március 20.

Én nagyon nagyon szeretem ezt a terméket! Ameddig szőke voltam sokkal jobban kifejtette a hatását festékbe keverve, de most is szoktam használni, csak úgy. Ennyi pénzértt szerintem szuperjó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

kekszexpressz

2019. január 2.

8 tasakkal rendeltem belöle most fog elfogyni, ez a termék egy nagy 0!!!! semmit se ér. csináltattam már plexes(wella sp) szalonkezelést ég és föld a különbség. ez egy fillért nem érő gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Ditte81

2018. december 1.

Egy ideje használom már a hajfestésekhez (szőkére). Szerintem egy jó termék. Sokkal jobb állapotú a hajam ha ezt is használjuk festéskor. És erre igazán csak most jöttem rá, mert a legutóbbi alkalomnál kimaradt ( nemes egyszerűséggel elfelejtettem venni - épp ezért inkább többet fogok vásárolni legközelebb egyszerre). Szóval jelen állapotban igencsak száraz, nagyon gubancolódos a hajam és nemigazán tudom helyrehozni.
Abszolút újravevős termék! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Abszolút újravevős termék! ;)

Anetta80

2018. december 1.

Az 1es ápolótól jó tapintású volt a hajam, de a 2es-től valahogy megkeményedett és száraz tapintásúvá vált. Sajnos nem nyerte el a tetszésem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

Sunnyvagyok

2018. október 17.

Engem is magába szippantott a plex őrület! :) Ez egy olcsóbb alternatíva azoknak, akik otthonra szeretnének valami igazán különlegeset adni a hajuknak. Az összetétele tulajdonképpen aminosavakból áll, ártani nem árt.
Nekem nagyon szépen ápolja a hajam, bár nem festékhez adom hozzá, hanem önálló kúraként használom fel (a leírtaknak megfelelően) és hiszem, hogy jót teszek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

exhocmomento

2018. október 4.

Nekem ez csoda, főleg ennyi pénzért. Egy fodrászkellékes üzletben sétálgatva dobtam be a kosaramba, el sem olvastam mi ez, azt hittem csak valami mélyhidratáló. Itthon jöttem rá, mit is kaparintottam meg.

Step 1: Nehéz, szinte lehetetlen megítélni mi játszódik le ott belül, a hajszerkezetben. A festés ellenére égbekiáltóan nagy problémáim nincsenek a hajammal. Szóval hát... azt nem tudom kijelenteni, hogy ég-és-föld a helyzet a termékkel és a termék nélkül. Amit mondani tudok, az az, hogy a (vörös-barna) festék hatékonyságába egyáltalán nem kotnyeleskedett bele ééés csudi fényes csili-vili szín lett a végeredmény.

Step 2: Na erről viszont már tudok ódákat zengeni. Az előbb említett "égbekiáltóan nagy problémáim nincsenek" azt jelenti, hogy tulajdonképpen egy van: a szárazság (ebből egyenes arányossággal következik a töredezés is). Nem igazán tudok olyan hajápolási rutint összeállítani (pedig próbálkozom rendesen) ami jó, egészséges szintűre fel tudná puhítani a hajvégeimet. Na de, ez a kis Step 2, hát huhú. Sokkal tovább hagytam fent, mint ahogy a hatóidő írva vagyon, plusz rákerült a hajamra a festékhez csomagolt balzsam, az én kétféle saját pakolásom és olajaim, de ezek máskor is megtörténnek. Az egyetlen újítás a Step 2 volt. Amikor lemostam és megszárítottam a hajam, konkrétan nem akartam hinni a tapintás csodájának. :D Folyt a hajam a kezemben, a hajvégeim is, mintha semmit nem fognék. Bárcsak lehetne ezt a cuccot nagyobb kiszerelésben venni, állandó vásárlója lennék.

Abszolút újravevős, 5*-os cuccli. És a Kallos még CF is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Abszolút újravevős, 5*-os cuccli. És a Kallos még CF is. :)

javi

2018. április 22.

Évekig szőke voltam (Syoss bézsszőke), most próbálok visszatérni az eredeti hajszínemhez (középszőke-világosbarna). Azt hittem ez egyszerűbb folyamat lesz, de az ilyeneknél inkább menet közben tanul szerintem az ember. :D Több hónap alatt több festéket is kipróbáltam. Syoss, Palette, utána fodrász festette be Kallos-al. Mindegyik kijött a hajamból pár mosás után (fodrásznak elmondtam a problémát de nem csinált vele semmit, így maradt az itthoni próbálgatás). A hajvégeim ismét teljesen szőkék lettek, a hajtövem maradt kicsit sötétebb. Komolyan csodálom hogy ennyi mindent bírt a hajam. Most a legújabb próbálkozásom 2 hete a Kallos 7.35 volt, vettem hozzá egy ilyet is, hátha segít. Az első tasakot a festékhez kevertem- ez egy folyékony barnás színű cucc, a másodikat pedig balzsamként használtam. Most annyira nem jött ki a szín a hajamból, mint ezelőtt, de még így is fakult. Remélem még egy festés és már megmarad teljesen. De ez már nagyonis haladás, és szerintem emiatt a termék miatt volt. Festés előtt még elhasználtam egy kis kiszerelésű Kallos keratinos pakolást is, szerintem az is jó hatással volt a hajamra. Szóval én mindenkinek ajánlom megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

yasmine1122

2017. június 27.

Szerintem sokat nem ér. Szőke festékhez kevertem, a hajam szárazabb lett, mint előtte volt, pedig nem gagyi festéket vettem (Loreal Majirel). Előtte Schwarzkopf Color Experttel volt festve, na abban tényleg van valami "plex" mert puha, fényes lett a hajam tőle. Most ezzel megint hazavágtam a hajamat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

aalexaa

2017. június 5.

Festésnél és szőkítésnél is használtam, többféle festékkel és szőkítővel is. Őszintén szólva én nagyobb csodát vártam, talán azt, hogy még javítson is az alapból száraz hajam minőségén. Természetesen nem javított, azt sem mondanám, hogy a festés/szőkítés egyáltalán nem károsított, maximum mérsékelte valamennyire a káros hatást. Gondolom, rosszabb állapotban lenne a hajam a használata nélkül, mivel nagyon nem kíméltem (rézvörösből szőke viszonylag gyorsan), így épp csak egy picit szárazabb, mint a kiinduláskor. Összességében csodaszernek nem mondanám (de lehet, hogy nekem voltak irreális elvárásaim), de nem drága és legalább a lelkiismeretemet megnyugtatja, ha mást nem is csinál :D Nagyobb kiszerelésnek én is örülnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Alanine, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Histidine

PVP 0 0

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Alanine a I h

PCA h

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!