Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: StrawberryCheescake, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Professzionális fodrász szalon samponkeratinnal, olívaolajjal, D-Panthenollal és selyemproteinnel

Újjáépíti a haj természetes szerkezetét, vitalizálja a hajszálakat. Használatával a haj ragyogóan fényes, selymes és könnyen kezelhető lesz. Különleges hatóanyag kombinációjának köszönhetően táplálja, hidratálja és védi a hajat.

szilvia.bano

2020. május 4.

Nem volt vele komolyabb problémám, és mivel nehezen találok megfelelő sampont, ez már jónak számít. Persze hajtípustól is függ, mi működik és mi nem, vékonyszálú, göndör hajam van, és, minden jel szerint arra használható. A fodrászomnál használnak Kallos termékeket,és épp megszűnt az a sampon, amit az utóbbi időben használtam, ezért jutott eszembe, hogy kipróbálom. Nem nehezíti el a hajam, és jól tisztít, annak ellenére, hogy többnyire csak egyszer mosom meg vele a hajam (kétnaponta szoktam hajat mosni), de egy kis mértékben szárít is (azért nem olyan brutálisan, mint a L'oreal Botanicals Fresh Care sampon). Általában nálam egy sampon vagy elnehezít, vagy szárít (többé vagy kevésbé). Itt inkább az utóbbi eset áll fenn. Igazából az a baj vele, hogy először szép volt a hajam, mikor használtam, de hosszú távú használatnál már nem volt olyan, mint eleinte. Szóval nem rossz, de nem tökéletes. Ja, a Kallos tápláló balzsammal együtt használtam együtt. Az illata kellemes, és nekem normálisan habzik. Ár-érték arányban nagyon jó. 3,5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

HikariLeeNA

2018. július 17.

Régen mindig Kallos sampont és hajpakolást használtam. Aztán egyszer kaptam ajándékba egy Yves Rocher sampont és elcsábultam arra, hogy az milyen jó fú de selymes a hajam tőle stb. Később jött egy kísérletezgetős korszak, mert az a csoda sampon-balzsam még se vált be (egy idő után olyan lett a hajam tőle, mint a szalma). Próbáltam az Elseve-t meg a Gliss Kur-t is. Ez az utóbbi olyan szinten kiverte nálam a biztosítékot, hogy 3 hajmosással alig habzott és zsíros is maradt a hajam tőle, hogy úgy döntöttem visszatérek a Kalloshoz. Soha soha soha többet nem próbálok mást. Ég és föld a különbség. Második hajmosásra úgy habzik, mint a parancsolat, nem is kell belőle sok, praktikus az adagolója, tökéletesen tisztítja a hajam ÉS a fejbőrőm(!), jó az illata. Mi kell még? A Latte hajpakolással együtt csoda párost alkotnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Mona86

2017. december 21.

Nagyon jól hangzik, hogy "professzionális szalon sampon", de nem hozta a várt eredményt. Olcsónak olcsó, és a kiszerelése is praktikus, ezért a két csillag. Az illata nekem egyáltalán nem tetszik, alig habzik, és az állaga is furán sűrű. Ha elfogy, megtartom a flakont és beletöltök valami mást, újra nem veszem az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Hopi

2017. január 11.

Jól tisztít, könnyen habzik és kellemes az illata. Nagyon tetszik a pumpás kiszerelése, sokkal könnyebb így hajat mosni, mint az átlagos kivitelűekkel. Mivel nagyon nagy kiszerelés, hosszú időre elég, dús, hosszú haj esetén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Kriszta01

2016. szeptember 6.

Igazából megkerestem a legolcsóbb, 1 L-es kiszerelésű sampont. Úgy mosok hajat, hogy először egy olcsó samponnal megtisztítom a hajam, így utána az épp aktuális drágább samponból már csak nagyon kevés kell, így sokkal-sokkal tovább elég. Erre, hogy előmossam a hajam teljesen tökéletes volt, ez a pumpás kiszerelés meg nagyszerű, nem is dobtam ki, hanem utántöltöttem bele az új 1 L-es samponom. Nagylelkű vagyok és 4 csillagot adok mert: ha valaki ugyanerre a célra keres sampont, akkor semmi probléma vele (figyelembevéve azt, hogy filléres 1 L-es kiszerelésű, olcsó samponok között nem fogunk csodaszert találni, úgyhogy ez igenis jónak számít a kategóriáján belül).Ha valaki ezt akarja használni csak hajmosáskor, én nem ajánlanám, mert nehezen habosodik, ezért viszonylag több kell belőle, érdekes gél állagú, amitől nehéz szétoszlatni a hajon. Egyébként illata jó, tisztítóhatása teljesen megfelelő - "előhajmosáshoz" .

Ja és tisztítósamponként majdnem 1 évig kitartott ez a mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Ja és tisztítósamponként majdnem 1 évig kitartott ez a mennyiség.

Thevalver

2016. január 30.

Amire kell, arra tökéletes. Szépen tisztítja a hajamat (mondjuk nincs túl nehéz dolga, mivel a hajam abszolút nem zsírosodó és lakkot is csak ritkán használok), kellemes az illata és praktikus ez a pumpás kivitelezés. Pár hete kezdtem használni, elvagyok vele. Nem tudom, hogy újra megveszem e, szeretem váltogatni a samponjaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

gzsofi94

2016. január 23.

Megvettem, mert csábítóan hangzott a "szalon sampon" elnevezése és amúgy is szeretem a KALLOS termékeket. Ehhez is sok reményt fűztem, de hamar rá kellett jönnöm, hogy ez annyira nem jó sampon. Reménykedtem, hogy tényleg olyan lesz, mintha a fodrász szalonba mosták volna meg a hajam, de egyáltalán nem olyan... Hamar zsírosodott tőle a hajam és viszketett tőle a fejbőröm. Viszont az illata finom, de nem maradt meg sokáig a hajamban... Örülök, hogy nagy nehezen elfogyott... Nem venném újra. A pumpás adagoló miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

foldvarilia

2015. július 14.

Jól tisztít, kellemes az illata, nem habzik túlságosan. Tiszta, felfrissült érzetet ad a fejbőrnek, de különösebb dolgot nem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

hermelinke7

2015. április 14.

A csokis samponja sokkal jobb a Kallosnak, nem csak az illata miatt, hanem mert az sokkal jobban habzik ennél. A pumpás adagoló csábított el, de nagyon örültem, amikor végre elfogyott és beletölthettem a csokisat (: Szóval ez csak egy 3-as így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Ladybrown

2014. október 21.

A párom nagyon szereti használni, gyanús, hogy a pumpás adagoló miatt... :) Szerintem jól tisztít, kellemes az illata. Átlagos sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

Hidratálók: Glycerin, PEG-4, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Hidrolizált (nagy molekulák kisebb egységekre bontása) selyem fehérje, melyet haj- és bőrápoló termékekben használnak felületi hártya képző (film-forming) és hidratáló tulajdonságai (valamint marketing szempontokból jól hangzó csengése) miatt. Részletes információ arról, hogy valójában mennyire hasznos is a selyem fehérje a kozmetikumokban a BeautyBrains blogon.