Kallos

Ár:   1025 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: StrawberryCheescake, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Professzionális fodrász szalon samponkeratinnal, olívaolajjal, D-Panthenollal és selyemproteinnel

Újjáépíti a haj természetes szerkezetét, vitalizálja a hajszálakat. Használatával a haj ragyogóan fényes, selymes és könnyen kezelhető lesz. Különleges hatóanyag kombinációjának köszönhetően táplálja, hidratálja és védi a hajat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szilvia.bano

2022. március 9.

A fodrászom használta, és eleinte szép selymes volt tőle a hajam, de hosszú távon szárít és ezáltal erőseb faggyútermelésre készteti a fejbőrt. Ár-érték arányban nagyon jó, de túl nagy kiszerelésben lehet csak kapni, magámszemély részére indokolatlanul nagy. Maradok a Mixa micellás samponnál, vagy a Faith termékeknél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

letty55

2021. augusztus 18.

Az azonnali eredménnyel nagyon elégedett voltam, aztán hosszú távon megbantam, mert roncsolta a hajam szerkezetét, valamint hullott is tőle a hajam. Amióta elhagytam, nincs probléma, de sok idő volt, mire helyrejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Renus

2021. június 17.

Itt is bebizonyosodott, hogy nem mindig a drága termékek a legjobbak.
Kiadós mennyiséget kapunk 850 Ft-ert.
1liternyi! Alaposan tisztít, nem lesz tőle zsíros tapadós a haj.
Az érzékeny fejbőrömet sem irritálta, és meglepő módon nem is szárította a hajam .
Serical Latte pakolással remekül együtt működik.
Azt hiszem ennél márkánál fogok maradni , olcsó és hozza azt a szintet mint sok túlreklámozott tucat termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

Itt is bebizonyosodott, hogy nem mindig a drága termékek a legjobbak.
Kiadós mennyiséget kapunk 850 Ft-ert.
1liternyi! Alaposan tisztít, nem lesz tőle zsíros tapadós a haj.
Serical Latte pakolással remekül együtt működik.

violakulcsar

2021. március 24.

Jól tisztít, nem irritálja a fejbőrömet, heti 1x hajmosás mellett 3 nap után kezd el zsírosodni el a hajam. Régebben Head&Shoulders-t használtam, és érdekes módon akkor mindig küzdöttem a korpával, mióta a kallos samponjait használom, megszűnt ez a problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

alexa930802

2020. szeptember 3.

Jól tisztít, mosás közben ha a kezeimmel bontogatom a hajam nincs az a csikorgó érzés, hang, kellemes illat. A hatalmas kiszerelést segíti, hogy pumpás. Hosszú és sűrú hajam van, de ezzel a samponnal gondolom elleszek egy fél évig biztos. Minden sampon mellé kell balzsam, vagy pakolás én a Serical latte hajpakolását használom vele és együtt szuper kombinációt alkotnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

HikariLeeNA

2018. július 17.

Régen mindig Kallos sampont és hajpakolást használtam. Aztán egyszer kaptam ajándékba egy Yves Rocher sampont és elcsábultam arra, hogy az milyen jó fú de selymes a hajam tőle stb. Később jött egy kísérletezgetős korszak, mert az a csoda sampon-balzsam még se vált be (egy idő után olyan lett a hajam tőle, mint a szalma). Próbáltam az Elseve-t meg a Gliss Kur-t is. Ez az utóbbi olyan szinten kiverte nálam a biztosítékot, hogy 3 hajmosással alig habzott és zsíros is maradt a hajam tőle, hogy úgy döntöttem visszatérek a Kalloshoz. Soha soha soha többet nem próbálok mást. Ég és föld a különbség. Második hajmosásra úgy habzik, mint a parancsolat, nem is kell belőle sok, praktikus az adagolója, tökéletesen tisztítja a hajam ÉS a fejbőrőm(!), jó az illata. Mi kell még? A Latte hajpakolással együtt csoda párost alkotnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Mona86

2017. december 21.

Nagyon jól hangzik, hogy "professzionális szalon sampon", de nem hozta a várt eredményt. Olcsónak olcsó, és a kiszerelése is praktikus, ezért a két csillag. Az illata nekem egyáltalán nem tetszik, alig habzik, és az állaga is furán sűrű. Ha elfogy, megtartom a flakont és beletöltök valami mást, újra nem veszem az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Hopi

2017. január 11.

Jól tisztít, könnyen habzik és kellemes az illata. Nagyon tetszik a pumpás kiszerelése, sokkal könnyebb így hajat mosni, mint az átlagos kivitelűekkel. Mivel nagyon nagy kiszerelés, hosszú időre elég, dús, hosszú haj esetén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Kriszta01

2016. szeptember 6.

Igazából megkerestem a legolcsóbb, 1 L-es kiszerelésű sampont. Úgy mosok hajat, hogy először egy olcsó samponnal megtisztítom a hajam, így utána az épp aktuális drágább samponból már csak nagyon kevés kell, így sokkal-sokkal tovább elég. Erre, hogy előmossam a hajam teljesen tökéletes volt, ez a pumpás kiszerelés meg nagyszerű, nem is dobtam ki, hanem utántöltöttem bele az új 1 L-es samponom. Nagylelkű vagyok és 4 csillagot adok mert: ha valaki ugyanerre a célra keres sampont, akkor semmi probléma vele (figyelembevéve azt, hogy filléres 1 L-es kiszerelésű, olcsó samponok között nem fogunk csodaszert találni, úgyhogy ez igenis jónak számít a kategóriáján belül).Ha valaki ezt akarja használni csak hajmosáskor, én nem ajánlanám, mert nehezen habosodik, ezért viszonylag több kell belőle, érdekes gél állagú, amitől nehéz szétoszlatni a hajon. Egyébként illata jó, tisztítóhatása teljesen megfelelő - "előhajmosáshoz" .

Ja és tisztítósamponként majdnem 1 évig kitartott ez a mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Ja és tisztítósamponként majdnem 1 évig kitartott ez a mennyiség.

Thevalver

2016. január 30.

Amire kell, arra tökéletes. Szépen tisztítja a hajamat (mondjuk nincs túl nehéz dolga, mivel a hajam abszolút nem zsírosodó és lakkot is csak ritkán használok), kellemes az illata és praktikus ez a pumpás kivitelezés. Pár hete kezdtem használni, elvagyok vele. Nem tudom, hogy újra megveszem e, szeretem váltogatni a samponjaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Hidratálók: Glycerin, PEG-4, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Hidrolizált (nagy molekulák kisebb egységekre bontása) selyem fehérje, melyet haj- és bőrápoló termékekben használnak felületi hártya képző (film-forming) és hidratáló tulajdonságai (valamint marketing szempontokból jól hangzó csengése) miatt. Részletes információ arról, hogy valójában mennyire hasznos is a selyem fehérje a kozmetikumokban a BeautyBrains blogon.