Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: agica1989, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Vitaminokban, ásványi sókban gazdag összetevői által táplálja és újraépíti a roncsolt hajszálak szerkezetét. A haj selymes, lágy, könnyen kezelhető lesz. Száraz töredezett hajra ajánlott.

Kiszerelés: 200 ml / 500 ml / 1000 ml

Kryptonite2

2018. szeptember 12.

Nagyon szeretem ezt a hajpakolást, csak ezt használom, hajmosás után, balzsam helyett. így nem hagyom fent sokáig a hajamon. Hosszú, dús, egyenes és vastag szálú hajam van, ami kicsit nehezen kezelhető, mert könnyen gubancos, spőd lesz és rengeteg balzsamot felvesz. Sok hajbalzsamot próbáltam már ki és csak ez és a nagyon drágák váltak be, de mivel így is úgy is kell hajmosás után nem kiöblítendő hajápoló, így ennél horgonyoztam le. Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

maow

2016. február 24.

Átlagosnál gyengébb balzsam, de érdekes módon ez sokkal jobban táplálja és puhává teszi a hajamat, mint a Silk pakolás. Az ára verhetetlen, én 490 ft-ért vettem 400 ml-t, ennek ellenére nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Princess

2014. január 21.

Nem mondom ,hogy mostantól csak ezt használom, de az árához képest jó. Nem tesz nagy csodát, egy átlagos pakolás, de megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

Aylawitch

2013. augusztus 23.

Ahhoz képest hogy 12 éve festett fekete hajam van, ami sajnos ezáltal eléggé tönkrement, ettől a krémtől puha lesz hajmosás után. Nem mondom hogy csodaszer, de sokkal drágább termékektől nem volt olyan puha és fényes, mint ettől. Alapból nagyon száraz hajam van.
Már 3x vásároltam a literes változatból, de persze én is keresem a számomra "tökéletes" hajápolót. :) Addig is e mellett maradok, az illata is nagyon tettszik, ár/érték arányban nagyon is jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

tothbettii

2013. május 18.

Olcsó de nem valami jó. Finom illata van de sajnos ettől a hajam nem lesz szebb. Nekem nem nagyon vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 18.

muffin93

2013. április 13.

Édes, émelyítő illata van, de hajmosás után nagyon fincsi. Jól hidratál, és nem drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

fdorottya

2012. november 16.

Borzalmas, nekem kihullot elég sok hajam tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

Borzalmas, nekem kihullot elég sok hajam tőle!

agica1989

2012. október 18.

Én csak a hajvégeimre használtam. A kötelező hajvágástól nem mentett meg (nem is lehet kihagyni a hajvágást), de amúgy szépen ápolta a hajvégeimet és nem volt olyan sprőd hatása tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.