Kallos

Ár:   550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2012. június 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Használata a hajat csillogóvá és rugalmassá varázsolja. Megóvja a külső károsító hatásoktól és hosszú ideig tartó briliáns ragyogást ad a hajnak.
Ajánlott száraz, töredezett, dauerolt, festett hajra. A haj károsodásának megelőzése céljából dauerolás előtt is alkalmazható.

scintilla

2017. szeptember 20.

Nagyon kevés kell belőle és csak a hajvégekre. Meg vagyok elégedve, bár a hajolajok jobban bejöttek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Bettina13

2017. június 10.

Pár napja tűnt fel az egyik helyi illatszer boltban. Az eladó javasolta, akkor szőkített hajam volt, sokat segítene rajta. Ma voltam fodrásznál, nála is feltűnt, az egész fodrászatban volt vagy tíz tubussal, és mindenkinek a hajára kentek belőle. Nagyon erős illata van, mintha tömény illóolajat csepegtetne az ember a hajára. Nagyon keveset kell belőle használni, és akkor lesz jó. Nagyon erősen tud zsírosítani, de megfelelő felkenés után csodákat tud művelni. A nehéz felkenés és az első, kudarcba fulladt próbálkozásom miatt vontam le pontokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Tunderviragos

2015. július 12.

Mikor szaraz a hajvegem neha ot is bevetem, de keveset kell belole tenni. Es ugy a jo. Raadasul szaraz hajon fejjel lefele kell beledolgozni a hajvegekbe ugy jobb, igaz, hogy nagy hajad lesz miutan felemeled a fejed, de utána meg kell igazitani es helyreall szepen, cserebe viszont nem szaraz a hajveg. Vagy hajmosas elott bekenni felorara es lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Bendőke

2014. december 28.

Nagyon töredezett száraz hajvégekre szuper. Még nedves hajon, először tenyéren dörzsölöm szét, aztán mehet a száraz hajvégekre, és igen lehet kapni, még mindig, bár a gyártó nem ugyanaz. De a csomagolás a régi. Most vettem én is.
Megyek veszek még egy tubussal, csodásan rendbe tettem a hajam. :) :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 28.

Megyek veszek még egy tubussal, csodásan rendbe tettem a hajam. :) :) :)

fritz.aniko

2014. május 7.

Csak hajvégre szabad és először jól szét kell kenni a tenyéren - mert nagyon masszív krém és nagyok zsírosít. - Ha valaki így használja, akkor biztosan pozitív véleménnyel van róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

szilvion

2013. december 31.

Erősen zsírosítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

Erősen zsírosítja a hajat.

kismadár

2013. február 13.

nagyon olcsó, nekem túl sok, túl tömény, gyakorlatilag kenhetetlen, ezért én csak hajmosás előtt használom.este jó alaposan bekenem vele az egész hajam és reggel hajmosás. az összetevői egész jók és megfelelően ápol. MÉG MINDIG GYÁRTJÁK!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Dynu

2012. október 2.

Ritkán teszek a hajvégeimre hajvégápoló helyett. 200 Ft-ért teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Ritkán teszek a hajvégeimre hajvégápoló helyett. 200 Ft-ért teljesen megérte.

kisenikoke

2012. július 6.

Több mint fél éve használom így már tudok véleményt mondani. 500ft-ért vettem és nem tapasztaltam nagy változást a hajamon, bár tény hogy kevésbé száraz.
Ha valaki ki szeretné próbálni, vegye meg, mert nem drága és egy próbát megér. Kissé olajos marad tőle a hajam, de csak a végére kenem szárazon. Most nyáron használgatom, mert ha olajosnak is tűnik a hajam vége, kontyba fogom és nem látszik. Azért reménykedem benne hogy valamennyit felszív ilyenkor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Paraffin, Cetyl Alcohol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol

Ceresin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.