Kallos

Ár:   820 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: toteme3, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Luxuskivitelű ránctalanító, bőrtápláló krém éjszakára. A válogatott, aktív hatóanyagok, mint az argán-, kókusz-, avokádóolaj, shea vaj, levendula-, körömvirág-, orchidea kivonat, kollagén komplex, omega-6 komplex, hialuronsav és E-vitamin fiatalítják a bőrt alvás alatt, így téve ragyogóvá és kipihentté.

igob

2016. szeptember 18.

az árához képest jó kis krém, azonban két dologgal bajom van. nekem nagyon erős (zavaró) az illata, illetve az első éjszaka utáni nappal kinőtt egy hatalmas pattanás az arcomon tőle, éjjelre ez nekem túl zsíros, nehéz. a homlokomra jó :) egy erős hármas így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Adél Zsanna

2016. április 29.

UPDATE: Jojoba olajjal kezdtem el használni éjszakára s szuper! Arról nem is szólva, hogy a szemem alá csak ezt használom nappal is meg este is... valami álom! Láthatóan javult a szem körüli terület hidratáltsága, feszessége, apróbb ráncai! :) Most majd a szérum is beszerzésre kerül azt hiszem :D

Szinte már-már vadásztam ezt a termékcsaládot miután rátaláltam itt!
A helyi fodrászkellékesben rá is találtam, amikor is jött velem a lemosó, a tonik és ez az éjszakai krém!
A lemosóról és a tonikról már leírtam a véleményem s ameddig a tonik teljes-totális szerelem, a lemosó csak elmegy és nem is tudom még, hogy állunk addig az arckrém :(
Kipattogtam tőle.... pedig akartam szeretni, imádni, használni! De amikor abbahagytam a használatát elmúltak a pattik....
A csomagolás, az adagolás, az illat az állag is kifogástalan csak nem az én arcbőrömre .... Sajnálom elhasználni a kezemre így oda fogom adni Anyukámnak! Nem pontozom le MERT ez egy remek termék csak nem az én bőrtípusomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Szinte már-már vadásztam ezt a termékcsaládot miután rátaláltam itt!

tomkogy

2015. november 23.

Még soha nem volt ilyen jó éjszakai krémem. Kisimít, és bársonyossá teszi a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 23.

toteme3

2015. január 30.

Amint kijött ez a termékcsalád a Kallos honlapján, azonnal felkeltette figyelmemet a leírásuk - nevezetesen a rengeteg növényi kivonat az összetevők között. Úgyhogy úgy döntöttem, karácsonyra meglepem magam az egész hóbelebanccal, mivel a legdrágább is 890 forint a Kallos webshopjában :) .
Mindegyik ilyen termék egy szép, letisztult dobozban kerül forgalomba, melynek a külső design-ja igen kellemes a szemnek. Nekem személy szerint valamiért a keletiesen letisztult jutott róla azonnal eszembe.
A dobozból való kivétel után egy egyszerű, pumpás adagolófejű "tubust" foghat kézbe az ember, melyen a képen is látható fényes címke fut körbe. Elsőre kicsit furcsa volt a pumpás fej, de adagolás és kezelhetőség szempontjából talán előnyösebb (különben mindegyik Sense termék ilyennel bír).
Eredetileg nem akartam a krémekről elhamarkodottan írni de most kivételt kell tennem, mert ilyen kellemes illatú kencével már régen találkoztam - azt kell mondanom, ez már önmagában telitalálat számomra.
Könnyű elkenni, nem túl zsíros, egyetlen pumpálásnyi adag elég volt az egész arcomra. Felhelyezés után kellemes, hidratált érzést hagy maga után - kicsit lassan szívódik be, de ez egy éjszakai krémnél számomra nem jelent problémát, ilyenkor kimondottan szeretem alaposabban hidratálni a bőrömet.
De ez az illat!

Update: olyan egy havi használat után még mindig azon a véleményen vagyok, hogy nagyon jó terméket sikerült végre találnom a bőrömre. Az illatával még mindig nem tudtam betelni - különben valószínűleg az orchidea kivonatnak is köszönhető ez. Nekem nem zsírosította el a bőrömet, pedig egy relatíve zsírosabb krémről van szó, ellenben ápol és nyugtat, segít az esetleges gyulladt, piros részek lenyugtatásában. Szóval marad az öt csillag részemről, már régóta kerestem hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

De ez az illat!

mongihercegno

2015. január 25.

Nagyon jó kis krém nagyon tetszik az illata a nappalival szemben nem okoz pattanasokat jó áron van .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.