Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Rexi, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Száraz, igénybevett hajra. Simaságot, selymességet, fényt és könnyen kifésülhetőséget biztosít a töredezett hajnak.

Aylawitch

2013. augusztus 23.

Nem csodaszer, de általánosságban véve én is elégedett vagyok vele. Az illata tettszik, valóban fényt és puhaságot biztosít a hajnak, ezzel nincs gond. Én csak száraz hajon használom vasalás, vagy beszárítás után. Az eltöredezett hajjal már nagyon nem tud mit kezdeni, de szerintem ha elfogy én is venni fogok még. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

mariib

2013. május 17.

Ar-ertek aranyban nem rossz termek, en vizes es szaraz hajon is hasznaltam felfrissiteni a furtjeimet. Nem zsirositja a hajamat, bar alapvetoen sajnos inkabb szaraz tipusu, tehat nagy gondot kell forditanom a hidratalasra. Valoban fenyesebbe teszi a hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

Andy B

2013. április 28.

Maximális elégedettség :) Jól fésülhetővé, csillogóvá és puhává teszi a hajat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 28.

Maximális elégedettség :) Jól fésülhetővé, csillogóvá és puhává teszi a hajat.

Dynu

2013. március 19.

Semmire nem jó, nem hogy fényesebb nem lett tőle a hajam, de még jól ki is szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

vira.15

2012. szeptember 4.

Ő a másik amit beszereztem. 580 Ft-ért vettem, annyit megér, még csak egyszer próbáltam ki, de nagyon puha lett egyből a hajam. Könnyű, puha érzetet keltett mikor megfogtam. Még vele is csak barátkozom, de a hosszabb távú használat után ismét írok, hogy beszámoljak, pontozzak és ajánljak :)

up: Már 3 napja használom folyamatosan. Van mikor 2-3-4x is befújom egy nap (persze nem egy kilót egy fújásnál) mert ebben a szép napsütésben leginkább a hajam látja kárát, mivel annyira kiszívja a nap a színét és a nedvességtartalmát. Valamivel pótolni kell :) Nagyon szép fényt ad a hajamnak és az az érdekes, hogy nem zsírosodik tőle. Kétnaponta kell hajat mosnom, de most járok a 3.-nál és még nem kellett :D ez jó jel. Hatásáról még nem tudok mondani nagyon semmit, de ezt muszáj volt megosztanom :) ha már huzamosabb ideje használom, akkor írok :)

up 2: Hát, elhasználtam az első flakont. Még a Gliss Kur helyett is ezt használtam. Az illata érdekes, nem tudom mihez hasonlítani, de nem rossz illat, sőt elég jó. Elég sokat fújkáltam, mint ahogy írtam, eléggé kiszívja a nap a hajam. Ez a spray nagyon sokat segített a napfény elleni küzdelemben :D Még a törött hajvégeim is puhák, fényesek lettek, na ez az amire a Gliss Kur spray nem képes, legalábbis az én hajamnál nem. Az is nagyon jó termék, de most erről kell mesélni :D Amikor fényképezkedtünk a barátommal és visszanéztük a képeket, akkor láttam hogy mennyire fényes a hajam és ez a fényesség ettől a terméktől volt :) Amióta elfogyott és nem fújtam, már nincs az az egészséges fénye a hajamnak :( Biztosan újra fogom venni, főleg hogy csak 580 Ft míg más spray 1000-1500. Marad neki az 5 csillag :)

up 3: Ismét voltam Soroksáron az Auchan-ban és vettem 3 flakont :D Amióta ezt elkezdtem használni azóta nem vettem egyetlen egy flakon Gliss Kur-t sem. Pedig eddig élni nem tudtam nélküle. Ez a termék nálam teljesen felváltotta. Kicsit utána számoltam és nem jövök ki belőle jobban, mint a Gliss Kur-ral, mivel 1200-1300 Ft 200 ml, ez a termék pedig 580 Ft 80 ml. Lehet hogy többet adok ki ezért, de a hatása miatt nekem megéri :) Marad nálam az 5 csillag és egy állandó vendég lett a tükrös asztalomon :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

lau0825

2012. július 16.

Nagyon tuti ez a cucc :D
Száraz hajamat is alaposan befújkálom vele, puha lesz tőle és egyáltalán nem zsírosodik utána hamarabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Nagyon tuti ez a cucc :D

kissacko

2012. május 8.

Fényes és puha lesz tőle a haj, de a haj töredezettségén nem segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Fényes és puha lesz tőle a haj, de a haj töredezettségén nem segít.

Odil

2012. május 6.

Elfújkáltam, kárt nem okozott, fényt rengeteget adott, az illata érdekes volt, de nem kellemetlen. Amit ígér, betartja, azonban a hajam állapotán nem javított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)