Kallos

Ár:   305 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: francais, az összetevőket feltöltötte: kriszo, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Speciális formulája alga kivonattal és tengeri sóval kíméletesen tisztít, miközben hidratálttá, selymesen puhává és illatossá varázsolja a bőrt.

culinnan

2019. szeptember 4.

Ár-érték arányban is jónak tartom, nem tapasztaltam negativumot. Személy szerint az illatát is szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

zoja

2018. június 2.

Az illata kicsit öregasszonyos, de nem vészes. Minősége a balea tusfürdőkkel megegyező, így ár-érték arányban rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

lucintaa

2018. március 8.

Szeretem, szeretem. :)
Az illata amolyan "tisztaság" illat...szinte ellazulok tőle, kellemes, nem fullasztó. Krémes az állaga, de jól habzik. Nekem sajnos az amúgy normál bőrömet kicsit szárítja, így aki száraz bőrrel rendelkezik, mindenféleképp használjon mellé testápolót.
Összeségében nem rossz, már másodjára vettem újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Szeretem, szeretem. :)
Összeségében nem rossz, már másodjára vettem újra. :)

balkri

2018. január 1.

Ajándékba kaptam több más kallos spa termékkel együtt. Nekem az illata nem annyira tetszett ezért most egy kicsit háttérbe szorul az illatozó társai mögött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lásd még: algakivonat.