Kallos

Ár:   290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2018. július 19.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Tusfürdők

Vitalizáló tusfürdő kényeztető brazil narancsolajjal, és bőrfiatalító vitamin komplexszel gyengéden tisztítja és védi a bőrt. Finom krémes textúrája puhává és selymessé varázsol minden bőrtípust.

culinnan

2019. szeptember 4.

Az előttem szólókhoz képest én nem tudok negativumot felróni ennek a terméknek.
Személyes véleményem szerint kellemes az illata (pont nem mondanám annyira műnek, engem leginkább a narancs illóolajra emlékeztet) és viszonylag megmarad fürdés után is a bőrömön, amit szeretek. Ár-érték szerint verhetetlen nálam. A literes verziónál a pumpás kiszerelés nagyon praktikus, mert hatalmas a flakon. Én a habzással se tapasztaltam semmi gondot, átlagosnak mondanám.
Többször vásároltam már újra, sőt a környezetemben mindenkinek annyira bejött, hogy már maguktól is keresik és vásárolják.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Az előttem szólókhoz képest én nem tudok negativumot felróni ennek a terméknek.

naturefun

2018. november 27.

Nem habzik és furcsa az állaga. Sajnos a nagy kiszerelésű, pumpásat vettem, senki nem használja, úgyhogy valószínűleg kuka. Erre igaz, hogy olcsó húsnak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 27.

Tuntilla

2018. augusztus 7.

Egy netes vlogger videojában láttam először ezeket a termékeket és a pumpás kiszerelés miatt vettem meg ezt az illatot. Kb. 1 hete használom és egész kellemesen csalódtam benne. Jó naris illata van, fürdés után hamar elillan, de nem bánom, mert reggel úgyis testápolót használok utána, de nem azért mert szárít. Kallos üzletben vettem 935 Ft-ért később az Ázsiában láttam 735 Ft-ért is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Virvatuli

2018. július 19.

Pont ugyanazt tudja, mint a nerolis változat, csak az illata más. Olcsó, tisztít, frissít, a csomagolás miatt elég gyorsan fogy. Bár elvileg narancsolaj is van benne, az illata nagyon mű és édes, mint egy narancsos cukorkáé vagy szénsavas üdítőé, az igazi narancshoz nem sok köze van. Így nyárra jó egynek, de hosszú távon besokallnék az illatától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

balkri

2018. január 1.

Ajándékba kaptam, nem sokat vártam tőle, de az illatán felül a hatása is jó, a testápolóval együtt ajánlom, jól tisztít és jó a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 1.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL