Kallos

Ár:   590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 5.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló, vitalizáló balzsam

Hatóanyagainak köszönhetően a haj ragyogó fényű, selymes és életerős lesz. Száraz és fénytelen hajra ajánlott.

Kiszerelés: 1000 ml

bibike2000

2020. április 15.

Jó az illata,de szőkére nem való. Sokáig elég 5-600 forintot tökre megér. Mivel szőke vagyok, egy darabig nem veszek belőle, de csak ajánlani tudom, mert szépen rendberakja a töredezett hajat, és valamennyivel gyorsabban is nő, ha ezt használja az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

ssz

2018. február 11.

Régebben használtam és nagyon szerettem, azóta áttértem más balzsamra de emlékeim szerint rendkívül puha, selymes és fényes volt a hajam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

estefanl

2017. november 5.

Az ára szuper és az illata is! :) Amikor először beleszagoltam a flakonba nem éreztem a vanilia illatot, ezért kicsit csalódott lettem, de szerencsére hajmosás közben lesz igazán jó illata. :) Egyébként nem tér el az átlagos balzsamoktól, puha és fényes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

bubilany

2017. augusztus 24.

Puha és illatos lett tőle a hajam és imádom ezt a nagy kiszerelést! Pénztárcabarát.
Ja és nem utolsó sorban a Kallos márka állatkísérlet mentes!!!! :) <3 ezért kap egy nagy PLUSZT!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Dominika28

2017. június 16.

Az illata finom, az ára is jó & hosszan kitart ,de volt nála jobb hajbalzsamom is a hajvégeimet talán mintha picit szárította volna. :S Ez a Kallos vaniliás kollekciója ,az egyetlen eddig ,amelyel em nagyon vagyok megelégedve. :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Regina02

2016. október 22.

A hatása jó volt, puha lett a hajam stb... De nagyon utáltam. Borzasztó ez a mű vanília illat. Nagyon örültem amikor végre kifogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Bubus06

2016. szeptember 27.

Számomra eddig ez a Kallos balzsam a befutó..:) Imádom az illatát, és a kiszerelését is. Még a flakont is ketté vágtam, hogy kitudjam a belsejét is törölni a hajamhoz. Minden tökéletes benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Lysimachia

2015. április 23.

A meglehetősen hosszú hajamra végre találtam egy olyan hajbalzsamot amitől nem száll és ki is tudom fésülni. Meglehetősen elégedett vagyok vele. A kiszerelés is jó mert legalább nem fogy el 3 hajmosás után. Az ára is megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 23.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol