Kamill

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csflori, Módosítva: 2012. január 27.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

B5 provitaminnal és allatoinnal.

sweetyou

2019. október 24.

Ezt sokszor vettem, mert a táskában nem foglal el sok helyet, könnyen el tudom magammal vinni, még ha egyébként is sok minden van benne. Jól hidratálja a kezem bőrét, és ha nagyon szükséges még az arcomra is bevethető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Hecate

2018. július 28.

Óh, bizony. Egykoron ez a kis zöld fémkorong volt a "kézkrém" - terjedését segítette, hogy régen mást nemigen lehetett kapni. :o) Minden női háztartásban vagy gyakran táskában is fellelhető volt. Az illatát szerettem és gyerekjátéknak jó volt abból a szempontból, hogy amikor lehetőségem adódott ki-kinyitogattam, meg gurigáztam vele. Hidratáló képességben és természetes összetevőkben már elérhetők a boltok pocain olyan termékek, melyek simán kenterbe verik, de mellette szól még a nosztalgia és, hogy az új időkben sem lett szemtelenül drága, valamint a gyártó egyéb termékekkel is próbál kedveskedni a vevőknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

zonga

2018. március 21.

Nagymamámnál volt, ha nála voltam, ezt használtam. Akkor jó volt, viszont napi használatra nem szeretném, kicsit sűrű, nehezen szívódik be. Alkalmanként, vagy nagyon száraz, érdes , feszülő kézbőrre jó, de átlagos napi kézkrémnek sok.Magamtól soha nem venném meg ezért, könnyedebb állagú kézkrémek is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 21.

eo

2013. november 30.

Óóó, a nosztalgia. :) Ez volt az első kézkrémem, így ismerkedtem meg a kézkrémezés nagyszerű - és számomra kétségkívül addiktív - világával. Nagyon szerettem. Persze, van nála jobb is, de most elfogult vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

Darky

2012. július 28.

Nagymamámnál mindig ez az illat keveredett a sütemény illattal.:) A régi Kamillok jók voltak a bőrnek, bár ma már nem nagyon használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

varga.stella

2012. március 25.

A karom smirgli bőrét 1-2 hét használat alatt szépen felpuhította. Kár, hogy nem vagyok türelmes krémező. Nagyon jó krém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

szabonorina

2012. február 7.

Nagyon kellemes hatású krém! Jó az illata,tartós,és ápolja a kezeket,szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

Nagyon kellemes hatású krém! Jó az illata,tartós,és ápolja a kezeket,szeretem

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.