Kanebo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annama, Módosítva: 2018. december 7.

Kategória:   Sminkek szájra

• Arany csillámokkal dúsított
  • Vizes csillogást és gyümölcsös színt ad az ajkaknak
  • Selyem kivonatot és E-vitamint tartalmaz
  • Ápolja és puhává teszi az ajkakat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

annama

2014. március 27.

A Berry Mode árnyalat volt az elsô igazán "dögös", vörös rúzsom (kb. 10 éve). Egy parfümériában beszélt rá az eladó. Meséltem neki, hogy valami igazán vöröset, szexit szeretnék esti bulikra. Elôszedte a Kanebo szájfénynek ezt az árnyalatát, de mondtam neki, hogy a szájfény nem lesz elég. Kérte, tehessen vele egy próbát, és egy kis szájkontúrral együtt felkente. Hú, mintha reklámfilmbôl léptem volna ki. Az ínycsiklandóan málnás szín arany csillámokkal vegyült. "Kell-e ennél dögösebb vörös?" - kérdezte. Megvettem. A férfiakra gyakorolt hatás sem marad el...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 27.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil