Best of Beauty 2019

Karl Lagerfeld

Ár:   5200 Ft, 6600 Ft és 8400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 45 ml és 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kékvelúrcipő, az összetevőket feltöltötte: okitti-88, Módosítva: 2014. október 31.

Ár:   5200 Ft, 6600 Ft és 8400 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 45 ml és 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: Citrom, Őszibarack

Szív: Magnólia, Rózsa, Frangipáni

Alap: Ámbra, Fás jegyek, Pézsma

Ár: 2600 , Eladó: Kicsivero
Állapot: 4.5ml gyári mini, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalás utàn ajanlott levél vagy foxpost
Ildi71

2019. június 13.

Nyárra vettem. Könnyű, friss az illata. Egy baj van vele: kb. 2 óra a tartóssága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 13.

flobianti

2019. március 21.

Nagyon szerethető parfüm számomra. Nyárra különösen megfelelő. Elhasználtam egy üveggel,tervezem új beszerzését.Vannak ettől finomabb illatok, de érdemes kipróbálni, megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

Thumpa84

2019. március 19.

2018/2019 tél/tavasz illata lett.
Szeretem, elég különlegesnek tartom,, de még nem tudom újraveszem-e ha elfogy. Elég sokáig tartja magát, karácsony óta használom és az üveg felénél sem tartok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

2018/2019 tél/tavasz illata lett.

26timcsi

2019. február 4.

Egyszerűen imádom,könnyed,nőies,elegáns illata van. Nem az a nagyon erős,szédítő. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

CeCeDrake

2018. december 30.

2018. 12. 30.
Vettem így évekkel később megint egy üveggel. Amivel nem tudtam megbarátkozni, a Boss Nuit, az ebben fellelhető egy kicsit és így már tetszik. Meg egy kicsit mintha Quatre is lenne benne.
Egész jó, nem feltűnő, nem húzok vele csíkot.
Lehet bátran locsolni, napközben többször is, mert nem a tartóssága a legfőbb erénye.

2016. 03. 07.
Az őszibarack és a rózsa miatt vettem meg. Hát...ha nem tudom, hogy Lagerfeld, valószínűleg valami avonos löttynek gondolnám. Nem tudom, hogy magamra fogom-e fújni még, ha nem barátkozunk össze, megválok tőle. Eleinte tetszett pedig...csak nagyon hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

2018. 12. 30.
Egész jó, nem feltűnő, nem húzok vele csíkot.

2016. 03. 07.

tam1

2018. december 8.

Ez nagyon bejön nekem.
Friss, citrusos, virágos, kis édessel, azt gondolom, elképesztően elegáns, én szatén fekete szoknyát, fehér csini blúzt képzelek hozzá. Teljesen véletlenül vettem le a polcról és meglepő mód tényleg jó kis kompozíció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Ez nagyon bejön nekem.

jovanagorkij

2018. december 4.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől, és rajtam a friss, citrusos jegyek ne nagyon érvényesülnek, és ugyan nem a kedvenc illatom, de mindennapokra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Tothxheni

2018. november 30.

Minik sora után végül csak vettem egy teljes kiszerelést. Csodát nem kell tőle várni, mert napközben igenis újra kell fújni, de nekem ez a késő őszi-téli illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Titanilla10

2018. november 13.

Már a 3.üveget használom el és még mindig nem tudom megunni.Nekem olyan friss de mégis elegáns illata van tehát tökéletes hétköznapra de akár egy buli előtt is ezzel fújom be magam.Édeskés virágillat mégis van egy kis fanyar beütése én imádom.És az üvege az meg egyszerűen elegáns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Pilence

2017. augusztus 29.

Nekem bejon az illata szeretem ezt a diszkret visszafogott megis edeskes illatot.mindennapra munkara megfelel.tartosaggal kicsit baj van valoban de nekem kb 5 orat kibir.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.