KVD Beauty

Ár:   $32   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: olisamsi, az összetevőket feltöltötte: glittergarden, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Ár:   $32
Lelőhely:   külföld (Sephora)

4 mágikus, prizmás árnyalat, amik önmagukban vagy másra rétegezve is használhatók, akár highlighterként, akár fedőrétegként vagy átalakító színként.

Honorka22

2022. május 17.

Lehet, hogy a szinek kicsit merészek, de mindent megér. Nem kell belõle sok, mert nagyon pigmentalt. Tartóssága is kiváló. Én a szemzugomba szeretem használni, kis popp hatást érek el vele. :D Ha kimozdulok este, akkor szoktam használni, mert bele illenek a szinek az est forgatagába és egész este ott is marad a helyén. Nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

ninahf

2020. február 9.

Tavaly vettem, de alig fogyott mert épphogy bele kell mártani az ecsetet. Ultra pigmentált, nem csak highlighternek, hanem szemhéjra is használom. Szerelem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

BloodoftheLamb

2019. december 10.

Huuu, hát szívem szerint mindenemet is beborítanám vele, annyira gyönyörű, de ugyanakkor nem szeretem a túl harsány dolgokat, és ez RAGYOG. Inkább csak szemzugba használom highlightként. Jó lenne ha volna benne egy ezüstösebb, semlegesebb szín is. De szuper minőség 🖤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

naiyah

2019. február 27.

imádtam, teljesen elhasználtam, az összes szín gyönyörű benne, de csínján kellett vele bánni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

glittergarden

2018. szeptember 15.

Sima highlightert akartam venni szintén Kat Von D-től, de aztán megláttam ezt és nem bírtam ellenállni a holografikus csillogásának. Csak óvatosan vele, mert nagyon ütősek a színek. Szemre, rúzsra vagy highlighternek használom. Azert kap 4 csillagot, mert sajnos az ethylhexyl palmitate irritálja a bőrömet és kis apró pattanások jelentek meg ahová feltettem mint highlighter.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

rocksolya

2018. szeptember 11.

Nagyon szeretem, magában is szép, mással is nagyon jól variálható!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Nagyon szeretem, magában is szép, mással is nagyon jól variálható!

pajerzsofi

2018. július 5.

Ez a paletta maga a csoda. Nekem nem highlighterként tetszik,hanem önmagában szemhéjra, vagy más színekre rakva, csodákat művel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Amizone

2018. március 2.

Imádom ezt a palettát, nagyon különleges. Külföldön találtam rá, majd rövid vacillálás után jött haza velem. Milyen jó, hogy így történt! :) Önmagában és más szemfestékre applikálva is csodás, duochrome színekben pompázik, feldob bármilyen kevésbé izgalmas sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

dianae

2017. szeptember 21.

A ABH Moonchild palettája és eközt vacilláltam, végül a Kat von D melett döntöttem mert nincs benne glitter. Nagyon szép és különleges, talán ezért nem is használom :D Bár nem mondanám holographicnak inkább duochrome, de a színek gyönyörűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate