Kat Von D

Ár:   $23   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ViKimi, Módosítva: 2019. július 2.

Ár:   $23
Lelőhely:   külföld (Sephora)

100% vegán, növényi alapú szempillaspirál, intenzív fekete színnel és dúsító hatással.

BTLaura

2019. november 3.

Nehéz lesz egy pozitívumot találnom ebben a spirálban. Nem dobtam magam hagyatt a teljesítményétől. Az a festék, ami nem párolog el a pillákról, az kenődik, maszatolódik, pereg. Egy hét kihagyás után úgy húztam ki a kefét a tubusból, hogy az összes festék össze volt állva rajta. Másnapra helyrejött, de sosem találkoztam még ezzel a jelenséggel. Borzasztóan nagy csalódás a hype után, pedig szerettem volna szeretni még az ára ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Keszti

2019. július 15.

Imádom!
Amúgy is Kat von D rajongó vagyok, de ez szuper termék!
Nagyon fekete, nagyon dús és hosszú pillákat csinál. Egy tunkolás is elég ahhoz, hogy kifessem mindkét szemem ( így természetesebb hatást kapok) nem pattog le és nem is kenődik.
Én Olaszországban vettem a Sephoraban.
Nem túl olcsó, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

Imádom!
Amúgy is Kat von D rajongó vagyok, de ez szuper termék!
Én Olaszországban vettem a Sephoraban.
Nem túl olcsó, de megéri.

glittergarden

2019. július 12.

Két különböző ország Sephora boltjában is áradoztak róla az eladók, hogy legjobb szempillaspirál valaha. Úgyhogy adtam neki egy esélyt. Az elején tényleg olyan dúsak lettek tőle a szempilláim, mintha műszempilla lenne rajtam. De egy hónap után le kell pontoznom. Eleve szárazabb a festék benne, mint más termékeknél, de nagyon lepereg és kopik a pillákról és belemennek a kis festékdarabok a szemembe. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Evicska

2019. július 8.

Szuper termék. Szép sűrű, hosszú pillákat varázsol. 3. hónapja használom napi szinten, de továbbra is szépen felvihető, nem száradt be. Egyébként vegán termék, ha valakinek ez fontos szempont sminkvásárláskor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Hidratálók: Propanediol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.