KVD Beauty

Ár:   $35   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2014. október 26.

Ár:   $35
Lelőhely:   külföld (Sephora)

24 órás púderalapozó, matt finissel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nangien

2021. július 30.

Én is az új csomagolást használom, az nagyon szép, igényes kivitel, kifejezetten tetszik. Én ezt nem tekinteném alapozónak, inkább csak egy erősebb fedésű púdernek, főleg hogy előbbi használatnál tényleg nagyon poros és mű a végeredmény, minden hibát és pórust kiemel, nem lehet szépen felvinni. Most a hőségben csak korrektorra használom nagyon-nagyon vékony rétegben nagyobb fejű púderecsettel, úgy pont a szükséges mértékben teszi egyenletessé a bőrömet. Télen viszont szerintem nem fogom tudni használni, mert ha kicsit is szárazabb a bőr, nagyon kiemeli, az Ordinary folyékony primert szoktam alá használni, így nem okoz problémát jelenleg. Maga a púder nagyon porol, óvatosan kell vele dolgozni, a kezem amiben tartom, mindig púderes lesz és sikerült már a ruhámra is rávarázsolnom, amikor bátran nyúltam hozzá az elején. A végeredmény matt, a kombinált bőrömön viszont hamar átfényesedik és nehéz javítani, mert több rétegben természetellenessé válik, valahogy nem egyenletesen terül. Elhasználom, nem rossz termék, de ár-érték arányban azért valamitől amit powder foundationként akarnak eladni, elvárnám, hogy ne vékony rétegben púderként lehessen csak használni, úgyhogy nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

Mancsusz

2019. augusztus 15.

Nem vagyok benne biztos, hogy ez ugyanaz a Lock-It Powder Foundation, mint az új csomagolású változata, de én azt használom. Magában nem használnám, mert a végeredmény nagyon mű, poros, száraz és minden textúrát nagyon kiemel, nem is lehet szépen eldogozni. Gyenge fedésű alapozóra, ami kiegyenlíti a bőröm felületét viszont nagyon szeretem, mert ahol szükségem van nagyobb fedésre ott szépen teljesít. Lazább szőrű alapozó ecsettel szoktam felvinni vékonyan a szükséges területekre, majd átfújom hidratáló arcpermettel és így szép, természetes végeredményt szoktam kapni. Bár lehetne egy kicsit olcsóbb, alapdarabja a kollekciómnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Enjy3

2018. július 11.

Azokra a napokra amikor az alapozót túl soknak tartom vagy nincs időrá, vagy csak egy egyszerű természetes sminket készítek el. Könnyü textúra, mégis tökéletes fedést biztosít.
Könnyü vele dolgozni nem foltos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Könnyü vele dolgozni nem foltos.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Kaolin 0 0

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.