Kat Von D

Ár:   $35   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2014. október 26.

Ár:   $35
Lelőhely:   külföld (Sephora)

24 órás púderalapozó, matt finissel

8400 Ft - Kat Von D Lock-It Powder Foundation
Ár: 8400 Ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: 1x swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta

Mancsusz

2019. augusztus 15.

Nem vagyok benne biztos, hogy ez ugyanaz a Lock-It Powder Foundation, mint az új csomagolású változata, de én azt használom. Magában nem használnám, mert a végeredmény nagyon mű, poros, száraz és minden textúrát nagyon kiemel, nem is lehet szépen eldogozni. Gyenge fedésű alapozóra, ami kiegyenlíti a bőröm felületét viszont nagyon szeretem, mert ahol szükségem van nagyobb fedésre ott szépen teljesít. Lazább szőrű alapozó ecsettel szoktam felvinni vékonyan a szükséges területekre, majd átfújom hidratáló arcpermettel és így szép, természetes végeredményt szoktam kapni. Bár lehetne egy kicsit olcsóbb, alapdarabja a kollekciómnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Enjy3

2018. július 11.

Azokra a napokra amikor az alapozót túl soknak tartom vagy nincs időrá, vagy csak egy egyszerű természetes sminket készítek el. Könnyü textúra, mégis tökéletes fedést biztosít.
Könnyü vele dolgozni nem foltos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Könnyü vele dolgozni nem foltos.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.