Kat Von D

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hannah11, az összetevőket feltöltötte: anna990, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   $30
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Súlytalan, áttetsző, Micro-Blurring Technology™-val formulázott laza por, amely tökéletesen illeszkedik a bőrhöz. Selymes, nem szárít, bársonyosan matt végeredményt ad. Vegán termék.

Hannah11

2019. szeptember 1.

Végre sikerült beszereznem Barcelonában.
Alig vártam hogy kipróbálhassam.
A megjelenése valami gyönyörū,mint egyébként Kat Von D minden egyes smink termékének.
Amit pedig mūvel az arcomon..ilyen szép matt hatást még eddig egy púderrel sem sikerült elérnem. Én szem alá és a T-zónámban használom és nap végéig ( 37°-ban is) kitart.
Nem tudok róla rosszat mondani.
Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Végre sikerült beszereznem Barcelonában.
Alig vártam hogy kipróbálhassam.
Nem tudok róla rosszat mondani.
Újra fogom venni.

Mancsusz

2019. augusztus 15.

Nekem eddig csak a kicsi változat volt meg belőle, ami hatékonyságát nézve számomra sokáig elég, nem használom csak ahol a tág pórusaim azt kívánják. Szép textúrát ad a bőrömnek, már úton van hozzám a nagyobb kiszerelés is.

2019 augusztus: Azóta is használom. Sok púdert próbáltam, de ez az igazi. Arcom belső részére szivaccsal, külső peremére pedig vékonyan púder ecsettel szoktam felvinni. Egész nap fent tartja a sminkem, még a meleg időben is csak délután szoktam egyszer felfrissíteni. A kis kiszerelés sem fogy gyorsan, ár-érték arányban így szerintem megéri, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

DorothyHK

2019. március 18.

Laura Mercier után ő életem második porpúdere és szavakkal nem lehet leírni mennyire imádom. Ezt a porpúder dolgot igazából a mai napig szokom, hiszen hihetetlenül körülményes a felvitele és készülődéskor gyakran a ruhámon landol a fele, de a csodás végeredmény miatt még ezen is hajlandó vagyok túltenni magam. Én alapozó fölé fixálás céljából használom, nem pedig 'baking'-re. Felvitele után mindig pihe-puha lesz a bőröm és nagyon szépen mattít akár egész napon át (kombinált,T-zónában olajos bőröm van). A szárazabb bőrterületeket/apróbb pattanásokat nem emeli ki és tényleg olyan hatást kelt mintha photoshoppal átmentek volna az arcomon. Én száraz nagyfejű ecsettel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

bugeyes

2019. február 13.

Egyszerűen imádom ezeket a porpúdereket, már nem is használnék másmilyet. Még van pár a bakancslistán, amit ki szeretnék próbálni, de örülök, hogy le tudtam rá csapni itt krémmánián. A színe univerzális, a mennyiség is bőséges a nagyobb kiszerelésben, és az airbrushed finish garantált. El kell mondjam, hogy a Marc Jacobs Beauty Coconut púderén kívül még nem találtam olyat, ami szinte egész napra teljesen lemattítaná az arcomat, viszont neki valahogy sárgásabb a színe, ami a téli színemtől kicsit elüt, és besötétíti a téli színemhez passzoló alapozóimat. A Chanel finishe kissé darabos, nem túl légies, ezért őt mostanában hanyagolom, viszont ez tényleg fantasztikus, buffing technika alkalmazásához is tökéletes, legalábbis nekem. A fentiek miatt abszolút túl tudok azon lépni, hogy nem full matt az arcom 10-12 órán keresztül, mert egyébként rajtam 6-8 órát kibír. Szerintem ő marad nekem állandó darabként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Lencseee

2019. február 6.

Nagyon jol teljesit ( es egyet kell ertenem azzal, hogy egesz nap nem tart), de tekintettel arra, hogy a koreai etude house fix&fix pudere ugyanezt hozza, ezt sosem veszem ujra, de nagyon szivesen elhasznalom es boldog is vagyok, hogy hasznalhatom. Ruhak gallerjan nem latszik meg (mint a Mac...). Magas arat es a nehez beszerezhetoseget, valamint olcsobb behelyettesitojet figyelembe veve 4 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

Peach01

2018. december 10.

Rómában vettem egy mini kiszerelést, de amint elfogy, jöhet a nagy! Nagyon szuper! Tényleg varázsol!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 10.

Massacre

2018. augusztus 27.

Teljes kiszerelésben rendeltem meg mert a mini verziót kevésnek tartottam, tehát most van egy életre elegendő púderem :D Na de sebaj, mert egyébként szeretem használni, szemem alá szoktam használni beauty blenderrel aztán pedig lesöpröm és a maradékot eloszlatom. Nagyon szép finisht az a sminknek, egyfajta plusz hatást, és ha megérintem az arcom rettentően puha utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

casa17

2018. július 10.

Minikém van belőle, de az tuti ha elfogy jöhet a teljes kiszerelés. Nem gondoltam hogy egy púder tud ilyet 😁 ahogy előttem is írták,akárcsak egy radír 😉

Update:most fogyott el a kis kiszerelés, nagyon szerettem, de azt hiszem nem veszem meg a nagy kiszerelést, találtam olcsóbb árkategóriás porpúdert ami hasonlóan jó (Maybelline).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

greta333

2018. július 7.

Mini kiszerelésben vettem meg Sephorában. Nem vagyok elájulva. Csomagolása nagyon cuki, tetszik, hogy van az a kis plusz rész, ami megakadályozza, hogy kiömöljön az összes púder, miután lecsavarod a tetejét. Tetszik,hogy csillag alakzatban vannak a lyukak. Szivacs annyira icipici a mini kiszerelésben,hogy azt nem nagyon tudom értékelni. Maga a púder nem rossz, egész jól fixál, de nekem a szemem alatt kicsit túlságosan szárít, viszont a T-zónában nem mattít túl jól hosszútávon.El fogom használni, de nem veszem újra. Viszont ezt a mini csomagolást majd megpróbálom feltölteni más púderrel, mert pont jó táskába vagy utazáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Adrika91

2018. március 28.

Én nedves beauty blenderrel használom a szemem alá és az orrom melletti területen ahol nagyok a pórusaim. A szemem alatti részt ha ezzel fixálom a korrektort nem ül meg a ráncokban és a pórusok méretét is csökkenti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.