Kat Von D

Ár:   $36   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Ár:   $36
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Hosszantartó könnyű állagú, közepes fedésű alapozó. Használatával a bőr természetes mégis egységes lesz.

40 árnyalatban elérhető.

Vegán

Ár: 4990 Ft , Eladó: adri251982
Állapot: keveset használt, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás, ajánlott postán maradó küldemény

Mancsusz

2019. október 23.

Azt mindig fontos elmondanom, hogy eléggé érzékeny, kevert bőröm van a két véglettel, itt-ott száraz folt, de van ahol nagyon zsírosodok - viszont inkább a zsírosság jellemző rám. Primert nem használok a fényvédő krém mellé, arra szoktam felvinni. Ha valakinek száraz a bőre, akkor nagyon fontos előtte alaposan hidratálni. Ahogy ígéri is az alapozó, közepes fedésű, de lehet tovább építeni (eddig szinte sose volt szükségem rá). Nem nehezíti el a bőrt, könnyű, természetes bőr hatású. Mindig szoktam fixálni, kora reggeltől késő estig 1-2 alkalommal púdereztem. Ha esetleg szükséges akkor szépen lehet javítani. Az előző Kat Von D alapozóhoz képest ezt sokkal könnyebb felvinni, eldolgozni, ezerszer kényelmesebb és természetesebb, simán építhető ha további fedés szükséges és mégsem nehezíti el a bőrt. Ilyen jó minőségű alapozóval nem sokat találkoztam még, tényleg megvalósul minden amit ígér. Nyilván ez bőrtípustól függ, hogy kinek mi válik be, de eddig nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.