Katy Perry

Ár:   6850 Ft és 8220 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 1lf5, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 19.

Ár:   6850 Ft és 8220 Ft
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2016

Illatösszetevők: alma szorbet, eper, grapefruit, szívvirág, peónia, jázmin, pézsma, fás jegyek

Ár: 1000 , Eladó: lanefox
Állapot: 30/15ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Debrecenben
Ár: 3000 , Eladó: armillla
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost

kissagi19

2020. július 20.

Hirtelen felindulásból megvettem tegnap este. Pár éve már tesztelgettem, de úgy igazán nem győzött meg. Az ára kicsit sok volt a belbecshez képest.
Tegnap megint magamra fújtam, és kész voltam. Levettem a polcról. Kosárba be, kasszánál fizet.
Tejszínes eperfagyi, ami orrbavág ha megérzed. Erős, intenzív. Az illat kb 2 ora után átmegy epres kókuszcsókba. Az én bőrömön szinte minden tartós, hát őkelme is. Jaj de szirupos cukorsokk.

Semmi egyediség, konkrétan eperaroma. Fene tudja kell-e nekem. Ma felfújtam itthonra, és felfordult a gyomrom tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

Gina19

2020. február 18.

Szemezek (vagyis "orrozok", haha, bocs) vele egy ideje, valamikor nagyon bejön magamon, máskor viszont buggyant gyümölcsíszagúnak érzem, és alig várom, hogy elillanjon. Szóval egyelőre nem ruháztam be rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

AzAKismacska

2020. február 10.

Emberek, visszaadom az összes minôsègi parfümöm ès levàgom az orrom- màs jellegű, ahhrisztokratikusan mondva, jobb minôsègű dolgokhoz vagyok szokva, de kb 2 hete èlek-halok ezèrt a parfümèrt.

Mèg a Shalimar is megvetôen nèz ràm a polcról, de nem èrdekel, perpillanat legszívesebben ebben fürdenèk.

Mellesleg, a sors furcsa fintorakènt, így, 30 èves nyanyókakènt valós "mad love"-os helyzetbe kerültem. Kissè ciki, ennyi idôsen ebben tiniszerelmes fàzisban lenni, de ez sem èrdekel. Csak az, a vidàm, ínycsiklandozó tejszínes gourmand illatomra csorgassa a nyàlàt a lovagom. Ès epekedjen.

Ez a mad, mad-mad love...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Ez a mad, mad-mad love...

Jelizz

2019. szeptember 29.

Nagyon jo emlekeim vannak ezzel az ilattal kapcsolatban, imadom az illatat! Edes, konnyed, nem emelyito egy ici picit gyumolcsos ragogumi beutesu, de nagyon tetszik hetkoznapi edes illat. az uvegje cuki ,jo lett. egy bajom van nem tart egesznap az illata.... habar a ruhaimon illetve a salaimon masnap is erzodik az illata. (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

picisuti

2019. szeptember 20.

Imádom az illatát. Sok parfümöm van otthon, de kétségtelenül ez az egyik, amihez sokszor nyúlok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Jazmi

2019. június 17.

Szerelem első szaglásra. Finom,édes illat,de nem tolakodóan.
A kis 15ml kiszerelés tartósabbnak bizonyult,mint a 100ml-es,pedig mindkettő edp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Szerelem első szaglásra. Finom,édes illat,de nem tolakodóan.

Tinti

2019. május 22.

Mikor legeleloszor megszagoltam azonnal megtetszett, igy aztan meg is vettem. Altalaban az utosebb illatokat keresem, es ez is annak igerkezett, de sajnos azt, kell hogy mondjam, nem jott be igazan. Tul edes, de vegulis elmegy egynek. El fogom hasznalni, de nem ujravevos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

lilike222

2019. március 14.

Katynek az összes parfümjét imádom. A Mad Lovenak szeretem az édeskés illatát, nagyon erőteljes, külsőleg pedig a márványos kupakját. Lehetne tartósabb is, ettől függetlenül abszolút 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Kriszta180222

2019. február 12.

Első szaglásra borzasztó tömény vattacukor illata volt, eszembe is jutottak egyből a csodálatos Star illatok amivel a világból ki lehetne üldözni, de aztán olyan szépen letisztult és kellemes lett, hogy nem bírtam otthagyni. Egynek hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Andy88

2019. február 10.

Kellemes, édes parfüm, hugom szerint cukorka illatú. Valószínűleg az eper és alma illatjegyek miatt, amelyek elsőként jelennek meg kifújás után. :)
Nagyon tetszik az illata, bár nem kifejezetten tartós annak ellenére, hogy EDP. Sőt, sikerült kipróbálnom egy olyan tesztert a drogériában, ami régi lehetett, mert eléggé szét volt esve az illata.
Mindenesetre ajánlom azoknak, akik szeretik az édes, gyümölcsös, de nem túl erős illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.