Katy Perry

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 175 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2017. május 17.

Kiszerelés:   30 ml és 175 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegy: mandarin, körte, jázmin, gardénia   Szívjegy:  lonc, gyöngyvirág, narancsvirág   Alapjegyek: borostyán, vanilia, szantálfa, pézsma

Burgundy.Dahlia

2021. február 11.

Amikor kifújom, finom illata van, cukros, vaníliás, vattacukros, de fél óra múlva rajtam semmi sem érződik. A Purral meg vele is így jártam, nem is értem, mert Katy összes többi illata nagyon tartós rajtam. Ami fura, mert sokan írják, hogy a két cica tartósabb, mint az énekesnő többi illata... újravenni biztos nem fogom, elfújkálom, de az üvegeik annyira helyesek, hogy dekorációnak is jók. Amiatt, és az amúgy jó illata miatt kap 3 csillagot, a tartóssága alapján részemről nulla lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

nyuszo

2019. július 28.

A 2 cica közül neki van jobb illata.
Kicsit krémes, tejes, olyan, mint egy kismacska illata...
Azt hittem néha napján fogom tudni használni, de nem.
Annyi jó illatom van itthon, hogy szinte soha nem fanyalodok rá.
Felnőtt nőként lehet, hogy így is van rendjén; számomra ez inkább egy tini illat, abból is a kis bújós, introvertált típusé.
Az üvege is egy rózsaszín, tini szobába való.
Nem pontozom le, mert nagyon is el tudom képzelni azt a réteget, akin ez az illat nagyon jól mutat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 28.

A 2 cica közül neki van jobb illata.
Kicsit krémes, tejes, olyan, mint egy kismacska illata...
Azt hittem néha napján fogom tudni használni, de nem.
Annyi jó illatom van itthon, hogy szinte soha nem fanyalodok rá.
Az üvege is egy rózsaszín, tini szobába való.

Leoka

2019. július 2.

Nagyon kellemes az illata, nem annyira egyszerű, mint a Pink S. Ebben azért több nőiességet találni. Nem nagy szilázzsal bír, viszont bőrközelben nagyon sokáig érzem magamon, még ebben a melegben is (6-8 óra ). Az üvege.... hát...:)a lányaimnak nagyon tetszik. Nekem azért nem lesz ékes dísze már szobámnak, ebből már kinőttem :)
Hasonlóan Vicuska1 nagyon szeretem az édes parfümöket, ha nem azt használtok, nem is érzem jól magam, pedig nem vagyok egy cica típus. Nem hiszem, hogy az illat megválasztása feltétlen csak korfüggő lenne. Rajtam most melegben is szuper, nem lesznek rosszul mellettem zárt térben sem, viszont kellemesen körbeleng az édes illata :) Ragazhatom nagyon nekem való :) tartós is, szóval 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

szptimea

2019. január 26.

Szeretem ezt a parfümöt, édeskés, de mégsem annyira édes, mint amennyire én szeretném:( Szívesen használom (már csak azért is, mert 100 ml-s :) ).
Nagyon egyszerű illat, igazán nem fogott meg annyira. Olvastam itt vattacukros hatásról is, hát nekem az úgy elbújt, hogy még nem találtam meg :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Vaslady

2018. december 9.

Nővérem volt hatalmas rajongással felé,de rájöttem,az bizony főleg csak az üvegének szólt.
Ami,mivel cicarajongó vagyok,hát nekem is nagyon tetszik.
Annyira,hogy gondolkodtam a beszerzésén,de rájöttem nem sok értelme lenne szaporitani az amugy is nagy akarom mondani hatalmas gyűjteményemet.
Vaniliás édes illat,ahol még kiérezhető a körte,sajnos rajtam egy kis szantálon kivül semmi más jegy nem domináns.
És ennyi.
Télen avagy ősszel viselhető,egyszerű kis celebillat.
Vaniliás illatoknál én szeretem ha van egy kis tartalom,a vanilián kivül,ha változik az illat.
Viszont azt is el kell ismernem,hogy ezek az illatok nem ennél az árkategóriánál kezdődnek.
Igy azt kell mondanom,hogy a maga kategóriájában nem rossz kis illat,pár órás tartóssággal.
4 csillagpot adok neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Ami,mivel cicarajongó vagyok,hát nekem is nagyon tetszik.
És ennyi.
Télen avagy ősszel viselhető,egyszerű kis celebillat.
4 csillagpot adok neki :)

Csanadivivi

2018. augusztus 15.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg, de nekem nagyon erős és émelyítő az illata :( A vanílián kívül szinte semmit sem érzek magamon, biztosan nem fogom újra venni. Imádom az édes illatokat, de valamiért ez nem fogott meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Vicuska1

2018. április 4.

Én komolyan nem értem miért tartják ezt,és az összes édes,vaníliás illatot többen tinilányos illatnak?... Mi köze ennek az életkorhoz?Én 36 éves vagyok,de imádom az ilyen jellegű illatokat,sőt.. csakis ezeket..
A Meow egy szuper kis kellemes illat..Ellentétben sok más "felnőttesnek" tartott illattal,amelyek többnyire nagyanyám orosz kölnijére emlékeztetnek..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

wicky90

2018. február 16.

Nagyon finom édes illat. A 30-hoz közel is az egyik kedvenc. A Purr-t is beszerzem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

bubilany

2017. december 17.

Egy mintát sikerült szereznem belőle és a testvéréből a Purr-ból.Ahogy elfogyott a minta rögtön rendeltem is mind a kettőből.Imádom az illatát, édeskés-vaníliás :) szerintem egész tartós és a cicás üvege is teljesen elvarázsolt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Uveggalamb

2017. november 24.

Kellemes kis illat, mintám van belőle.
Nem idegen , irritáló, vagy épp kellemetlen mint egy-két másik iillat, amiből mintát rendeltem korábban, (azok landoltak is pár próba után a kukában..) .
Viszont nem venném meg nagyban, mivel nekem egyértelműen tini illat.
Körülbelül a tizenéveseknek, vagy azoknak ajánlanám, akik a huszas éveik legelején járnak..
Édes , krémes, csajos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Kellemes kis illat, mintám van belőle.
Viszont nem venném meg nagyban, mivel nekem egyértelműen tini illat.
Édes , krémes, csajos illat.

Antioxidánsok: BHT