Katy Perry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2018. január 8.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Hajtógáz nélküli pumpás parfümdezodor a Katy Perry's Indi illatával.

Kendralinx

2019. február 16.

Hamar elmegy,az illata kokuszos edeskes de van egy műanyag szaga

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Hamar elmegy,az illata kokuszos edeskes de van egy műanyag szaga

nikolett

2019. február 12.

Befújom magam es 5 perc múlva eltűnik. Elég gyenge, konkrétan víz. De jó illata van.
A Tesco-ban 700 forint körül volt, annyiért nem hagytam ott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

A Tesco-ban 700 forint körül volt, annyiért nem hagytam ott...

Cinaa

2019. január 14.

Karácsonyra kaptam. Az illata tetszik nem fojtogató, kókuszos picit édeskés viszont nem tartós, gyorsan elillan az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Ennie86

2018. október 9.

Igazi kókuszos finomság. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Igazi kókuszos finomság. :)

exhocmomento

2018. szeptember 5.

Jaj, nekem ez nagyon nem. :( Ajándékba kaptam, és azt hiszem egyszer sem viseltem, mert a csuklómra fújt ismerkedéstől messzebb nem tudok vele jutni. Kicsap belőle a kókusz, de ez nem egy tiszta, friss kókusz, hanem valami beazonosíthatatlan izével összepancsolt, dohos kókusszerűség. Nem akarok nyers lenni, de autóillatosítónak tudnám elképzelni. Abból is a kellemetlenebb fajtának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Csanadivivi

2018. augusztus 15.

Nekem nagyon tetszik az illata! Nem túl tartós, de egy deo-tól nem is kell többet várni. A kókuszt érzem leginkább az illatán, igazán különleges illat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: PEG-40

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.