Kaviczky

Ár:   33 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rjudit, Módosítva: 2019. május 23.

Ár:   33 500 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A tápláló virágenergia feltölti a bőrt, amely szinte újjászületik. Gazdag és selymes kényeztetés, a nedvességet a bőrbe mélyíti, javítva ezáltal a textúrát. Különleges előerősítő, azaz aktiválja a bőrre kerülő további hatóanyagokat, de akár önmagában is használható. Vízoldékony fermentált algákat és réti gyógyvirágokat egyaránt tartalmaz.

babuss

2019. július 31.

A HETI RUTIN csomagjuk keretében jutottam hozzá ehhez a termékhez. Nem kifejezetten emiatt vettem meg, inkább a fekete rózsamaszk akciós ára miatt, tehát kapcsolt termékként landolt nálam. Viszont annál nagyobb meglepetést okozott, mert azt gondolván, hogy ez csak egy víz permet, elkezdtem magamra fújogatni fürdés után, a húzódó, száraz bőrömre. És láss csodát, ez a vízpermet (mint utóbb kiderült bizonyára a gyógyvirágok és a nanovíz miatt) kifejezetten táplálja a bőröm, és arctisztítás után pont elegendő nyáron krém helyett!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Calcium Gluconate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.