Kedma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2019. december 11.

Kategória:   Testápolás

Multifunkciós krém, használható kézre, körömre és körömágyra, arcra. A krém táplálja és bársonyossá teszi a bőrt.

• Összetevők: ásványi anyag mentes víz, Holt-tengeri víz, 79% Holt-tengerből kivont ásványi sók

anetta.filip

2019. december 6.

Ez egy nagyon szuper, könnyed hidratàló hatású lotion. Fantasztikusan finom mézes illata van! Könnyen beszívódik. Talán télire nekem már kevés a hidratàló hatása kézre, de boldog tulajdonosa vagyok ennek a terméknek, és nagyon szeretem. Arcra nem próbáltam, testápolónak szuper, selymes sima felületet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate