Kék-Lukács

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. január 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

80%-nál magasabb víztartalommal, külsőleges használatra. Nem illatosított, rendkívül magas víztartalmú, a test teljes felszínén alkalmazható univerzális krém. Ápolja, védi a bőrt, megóvja a kiszáradástól. Gyors beszívódása következtében a bőrt bársonyossá teszi.

Vorsi

2015. július 10.

Nagyon szeretem, könnyű krém, az illata enyhe, nem zavaró. Pillanatok alatt beszívódik és jól hidratálja a bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

Azsni

2015. június 23.

Régebben használtam, nagyon elégedett voltam vele. Könnyen, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után. Jól végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Corra

2013. március 5.

Egyszerű és nagyszerű krém, gyakorlatilag bárhová. Jót tesz a kezemmel, az arcbőrrel, dekoltázzsal, nem irritál, gyorsan és maradéktalanul felszívódik. Pontosan azt teszi, amit egy hidratálónak tennie kell, szerény meglátásom szerint sokkal magasabb fokon, mint sok más drága hidratáló. Nem ígér csodát, a hidratálásban azonban szuper hatékony. Ki lehet egészíteni még speciális bőrproblémákat orvosló, de kevésbé jól hidratáló krémekkel, ha valakinél szükséges.

Ár/érték arányban talán a legjobb hidratáló, amivel találkoztam, ezért csatlakozom az előttem szólóhoz: biztos, hogy nálam is mindig lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

KissNiki

2012. október 25.

Gondoltam elég a sok mesterséges, illatos kencékből, így döntöttem a Kék- Lukács nappali hidratáló mellett. Semmi extráról nem tudok beszámolni, de ugyanazt nyújtja, amit a 5-6000 Ft-ős krémek. Megszűnteti a bőröm feszülésėt, gyorsan beszívódik, sminkelni is tudok rá. A kezemre is használom, tetszik, hogy nem marad ragacsos a tenyerem! Újraveszem, mindig lesz itthon belőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 25.

isana.moore

2012. április 22.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel! Ár-értékben nagyon kivételes adottságú. Zsíros bőröm van, de nagyon hálás a reggeli hidratálásért. Könnyen beszívódik, nem zsírosít, szépen hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Nem hivatalos INCI név. Természetes eredetű tartósítószer, mellyel elsőrosban a Kék-Lukács márka termékeiben találkozhatunk.