Kell a púder!

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kell a púder! Webshop   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miri77, Módosítva: 2015. február 27.

Lelőhely:   Kell a púder! Webshop

A selymes állagú Kell a púder! ásványi szemhéjporoknak nagyon magas a pigment tartalma, valamint kizárólag természetes összetevőket tartalmaznak.

Olajmentes, így minden bőrtípus számára tökéletes választás.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Szanszi

2018. május 10.

Önmagában, hétköznapra használom a Beige színt, imádom! Ilyenkor a jó időben olyan szépen csillog, de azért még nem leszek diszkógömb. Nekem tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Livius87

2017. november 17.

Őszintén, számomra csalódás. Felhordás után csillog, de egyáltalán nem tartós. Biztosan nem veszem újra. A csomagolása viszont finom nőies, ezért 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 17.

gothmarypoppins

2016. november 23.

Glamour magazinos játékon volt szerencsém megnyerni, imádom! Csillog-villog, és van egy adag alapszíne is, nekem Gabi a lilás-barna (barnás-lila?) Unbelivable árnyalatot ajánlotta.
Lehet azért, mert a KAP szemhéjpúderekkel már szereztem rutint, de nekem egyszerű volt a használata, nedves és száraz ecsettel is jól működött. Valahogy (a szemhéjpúderekhez hasonlóan) ez is jobban szereti, ha belenyomogatva viszem fel. Tökéletesen belőtt a csillám mérete: elég nagy ahhoz, hogy látszódjon, de nem túl böhöm. Villanyfényben és napfényben is jól mutat, mini-adag elég belőle, egyszer a "hétköznapi" sminkem is feldobtam vele, elég volt hozzá ami előző használat után az ecsetben maradt, a szokásos matt-barnával keverve nagyon különlegesen nézett ki de nem volt túl sok.
A kedvencem mégis az, hogy önmagában, csak alapra feltéve is jól mutat, így gyorsan lehet vele alkalmibb sminket készíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

szasszka

2016. január 27.

Hát itt meg miért nincs még egy vélemény sem? Pedig nagyon jók a miniglitterek. Fénynél úgy csillognak, hogy megvakul mindenki. Azt szeretem bennük, hogy tényleg van színük is, nem csak egy csillámhalmaz az egész. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

szasszka

2016. január 27.

Hát itt meg miért nincs egy vélemény sem? Pedig nagyon jók a miniglitterek is, úgy csillognak fénynél, hogy megvakul mindenki. Azt szeretem bennük, hogy tényleg van színük is és nem csak egy csillámhalmaz az egész. :)

Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines