Kell a púder!

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 2500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miri77, Módosítva: 2015. február 26.

Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 2500 Ft

A Kell a púder! szemöldökszínezők selymes állagú, kizárólag természetes összetevőket tartalmazó ásványi porok.

Olajmentes, így minden bőrtípus számára tökéletes választás.

Összetevői 100%-ban természetesek.

Ár: 2500 Ft , Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz

Tindelou

2016. október 5.

Nekem nagyon bevált. Ha betonbiztos végeredményt akarok, tuti ehhez nyúlok. Nem mászkal el napközben, nem kell félni hogy esetleg elfolyik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 5.

telelle

2016. augusztus 18.

Nem rossz, de egyáltalán nem nélkülözhetetlen, könnyen helyettesíthető mással is, akár szemhéjpúderrel. Szerintem az eszköz fontosabb, és én megtaláltam a tökéletes szemöldökecsetet egy iszonyú olcsó Madre Labs ecset személyében, azóta sokkal jobban megy. Nagyon kevés kell belőle, úgyhogy az elkövetkező 50 évre elég is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.