Kell a púder!

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miri77, Módosítva: 2015. február 26.

Selymes állagú, kizárólag természetes összetevőket tartalmazó ásványi eyeliner pigment tartalma nagyon magas, ezáltal ad ragyogóan erős, telt színt. Használhatjuk egy smink mélyítéséhez, vagy vízzel keverve tusvonalat is húzhatunk a ferdére vágott ecset segítségével.

Olajmentes, így minden bőrtípus számára tökéletes választás.

Összetevői 100%-ban természetesek

svivko

2017. november 14.

Én nem kifejezetten voltam érte oda. Nem szénfekete, inkább grafitszürkés az eredmény vele. Ebből kifolyólag az én ízlésemnek megfelelő va-voom szúrd le az ellenségeid a tusfarkincáddal eredmény nem kivitelezhető. De! Legalább sosem szárad be/ki. :) Ettől függetlenül szerves részét képezi a sminkkészletemnek, mert mélyítésre, további KAP szemhéjpúderek sötétítésére tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

szasszka

2015. december 14.

Nekem ez az álom tus. Eddig nagyon béna voltam, próbáltam zseléset, folyékonyat, mindenfélét, de sosem láttam szimmetrikusnak az eredményt, ami mindig úgy végződött, hogy egyre vastagabbak lettek a vonalak, majd végül lemostam. :D Ezzel a por állagú tussal egy perc alatt végzek, az egyik ferde Real Techniques ecsetemet bevizezem, belemártom a porba és könnyen húzok vele egy vonalat, mert siklik a bőrömön. Ahol nem elég intenzív, hogy még egyszer átmegyek rajta és kész is, tényleg egy perc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

gothmarypoppins

2015. szeptember 18.

Kupaknyi vizet készítettem ki mellé, úgy vittem fel, ecsetet vízbe mártottam, pici festéket felszedtem, és pillatőre nyomogattam. Ferde végű ecsetet használtam hozzá. Alul-felül szuper, füstös keretet adott a szememnek, (nem dögfekete, éles kontúrokkal) így könnyebb szimmetrikusra csinálni.
Meglepően gyorsan tudtam vele dolgozni, és akár egy kevésbé sietős hétköznap reggel is belefér az időmbe a felvitele.
A tartósságáról: öt óra viselés után mostam le, ezalatt rendesen a helyén maradt.
Nagyon sokoldalúnak tűnik, alig várom, hogy tovább kísérletezzek vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Nagyon sokoldalúnak tűnik, alig várom, hogy tovább kísérletezzek vele!

Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.