Kemon

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biusjj, Módosítva: 2014. június 11.

Kategória:   Hajformázók

Kemon Hair Manya Adrenaline hajtógáz nélküli extra erős hajlakk

Ultra-strukturált stílus, ami nem múlik el soha! Formázás, egy pumpálás, fixált! Egy löket adrenalin spray, ami azonnal fixál minden stílusú hajat. Az ultrafixáló részecskék garantálják a tömött tartást hosszú időn át. Ideális extrém tartást igénylő frizurák kialakításához és akkor, ha totálisankontrollálni kívánjuk a frizura vonalát. Trópusi gyümölcs illatú termék, ami azonnali frissességet ad.

Kiszerelés: 200 ml

Aspartia

2016. december 29.

Tényleg extraerős, viszont ennek ára is van, mert ahová ráfújom ilyen "ropogós" lesz tőle a haj foltokban.
A másik problémám, hogy nem tudom eloszlatni egyenletesen, és ilyen csúnya pecséteket hagy a frizurán. Ez tényleg nem túl esztétikus, pláne konty készítése közben.
Az illata nekem nem tetszett, bár erre annyira nem szoktam adni, mert az úgyis hamar elillan.

A sok pozitív vélemény után felmerül bennem, hogy lehet elrontottam valamit a használat közben. :D
Újra viszont nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Újra viszont nem veszem.

Monyesz

2015. augusztus 18.

Frankó nagyon :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Frankó nagyon :)

kamillaanemeth

2015. június 16.

az esküvőmre ezzel fixálta a fodrászom a hajamat, még másnap reggel is ugyanúgy álltak a tincsek, ahogy ő beállította, hihetetlen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

biusjj

2014. augusztus 10.

Hajkellékesbe vettem. Tényleg extra erős!! Miután beszárítom a hajam ezzel lefújom és nagyon jól lefixálja. Meg se moccan :) Én nagyon szeretem mert tényleg tart!! Kicsit extrémebb frizurák vagy kontyok fixálására is tökéletes! Az illata finom, sokáig megmarad. Olyan 3500 Ft körül vettem. Elég kiadós ez a 200 ml mert 1-2 fújás bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Triethyl Citrate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol