Kemon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Agnes004, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Intenzív kezelés, amely kibontja a hajat, megszünteti a kreppes hatást és selymes hatást ad a hajnak, anélkül, hogy elnehezíteni.

hovirag

2020. május 11.

Használat után mindig sokkal selymesebb lesz tőle a hajam, mint korábban. Sokkal több hatást ér el, mintha egyszerűen csak hajvégápolót tennék fel a hajamra. Az illata fura, de nincs vele semmi bajom, amíg ilyen szép az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Xxmmeelliinnddaaxx

2018. január 17.

A hajammal csodat tett. Szep fenyes lett tole. Az illata nem jo, de ennek ellenere csak ezt hasznalom, mert ez a legjobb krem azok kozul amiket eddig probaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

k10Petra

2017. december 17.

Rendesen végzi a dolgát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Rendesen végzi a dolgát:)

Sz. Csilla

2017. július 19.

Büdös a kezelés is és az utóápolói is. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Büdös a kezelés is és az utóápolói is. :/

angi9207

2017. április 10.

Ő a második lépés a sampon után, törölköző-száraz hajamon szoktam eloszlatni a kellő mennyiséget, 10 percig rajta hagyom, aztán alaposan kiöblítem.
Próbálok nem kenni a tövekre, de lehet picikét zsírosít, pedig tényleg nagyon-nagyon kimosom utána. De ennyi a negatívum, amit el is lehet nézni neki, Szépen ápolja és táplálja a hajam, a szétvált, töredezett hajvégek eltűntek, úgy vettem észre, hogy kontrollálja a törést, és szintén nem kócolja be a hajam, szépen kisimítja. Szeretemnagyon.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Agnes004

2017. április 2.

Nekem tetszik az illata, 2 napig is érzem hajmosás után, megfelelően ápolja a szőke hajamat és nem nehezíti el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Aranyhaj14

2017. március 10.

Még csak egyszer használtam, de az eredmény könnyű, fényes, ápolt haj. Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol