Kenzo

Ár:   10900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: monip, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. április 12.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Ár: 4.000ft postával , Eladó: RoodGirl
Állapot: 30ml -foto, Helyszín: --, fizetés: --
KISFÙJÒS!!! Kenzo Amour
Ár: 2.800 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 10 ml parfümszòròban, Helyszín: ..., fizetés: Utalást követő posta/foxpost

Erikaaida

2020. január 7.

Púderes, lágy, vaníliás, visszafogott, tartós illat, már többen dicsérték rajtam. Valóban lineáris, semmi csavar, de megbocsájtom neki :-).Egyelőre szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

Puffin

2019. november 4.

Imádtam ezt az illatot, nekem igazi nyári szerelem volt. Pillanatok alatt el is használtam. Kellemes, édes-üde, virágos-vaníliás illat. Azt hiszem nyáron fogok venni még egy üveggel :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 4.

Nushi

2019. augusztus 7.

Az illatjegyei alapján imádom, tejberizs nyami. Baromi tartós szó szerint tejberizs és ennyi. Nem tud többet ezt viszont stabilan hozza 8 hosszú órán át, Nekem már már zavaróan stabilan, semmi csavar, semmi extra. Így egy picit túlárazottnak érzem. Hűvösebb időben újrapróbálom, mert 32-fokban kicsit sok volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

BDominika25

2019. július 8.

Valami csodás ez az illat, amikor először megszagoltam már akkor éreztem, hogy ez az illat Én vagyok. Tökéletes illata van, bár inkább a hidegebb évszakokban érvényesül jobban. Viszont a tartóssága nekem nem az igazi amit nagyon sajnálok mert így elég hamar elszokott fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Tamimami

2019. május 23.

Szeretem a KENZO termékeket, ezért szavaztam bizalmat az Amour-nak is; ráadásul rögtön vettem egy jó nagy 100ml-es változatot. Amíg a L'eléphant nagy szerelem, ez a parfüm nem váltotta be maradéktalanul a hozzáfűzött reményeket. Az a legnagyobb bajom vele, hogy nem találom elég izgalmasnak ezt a parfümöt. Érzem, hogy kellemes édeskés, bájos illata van, nem kommersz, hozza a kötelezőt, viszonylag tartós is, de unalmas, felszínes; semmi rejtelmesség nincs ebben a parfümben. És valóban, ez nem egy moegosztó illat, hanem olyan, amit mindenki elfogadhatónak és kellemesnek talál, de semmi elgondolkodtató nincs benne, nem késztet elgondolkodtatásra. Akkor szoktam hordani, amikor olyan semmilyen napom van, a szürke hétköznapokra okés választás, amikor a munkában letolom a kötelezőt, ugyan úgy, ahogy ez a parfüm is teszi a dolgát, de semmi több. Őszintén szólva már eléggé várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 23.

Yeticica

2019. március 20.

Finom édes tejberizs. Es ezzel szerintem be is fejezodott a mi tortenetunk. Nem nagy szilazsu de tartos, melengeto, vanilias tejberizs.
Nem akarok tejberizsszagu lenni.

Up: bo egy ev illatamokfutas utan szoget utott ujra a fejemben. Megvettem > ezuttal gyonyoru, fas-fuszeres tejberizs. De egesz mas karakterbek erzem, mint anno. Ez egy csodalatos illat. Komplex. De bizony meg kell egy irrnak ernie ra. Kijelenthetem, az enyem beerett 😃 plusz 2 pont siman!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Nem akarok tejberizsszagu lenni.

GHettie

2019. március 7.

Könnyű, édes vanília és púder, amit leginkább érzek. Mandula, marcipán tudom, hogy nincs benne, de kifújáskor van egy ilyen édes-mandulás illata :) Leszáradáskor marad a vanília, és legnagyobb meglepetésemre, ott a tea :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Fehereszti

2019. március 6.

A Lolita mellett a másik kedvenc aduász illatom. Ez számomra az igazi tavasz illat, mintha egy szexi gésa lennék, titokzatos, édes, keleties, mintha a rizsföldekről fújna a szél, és közben megjelenne egy gésa királynő. Hatalmas magabiztosságot ad. Rajtam csak az édes illatok működnek, szóval aki nem rajong az édeskés illatokért, ne vegye meg. :) De ez nem az a vattacukrosan édes, hanem ilyen igazi keleti hercegnősen, szerelem maga tényleg. Mellesleg most nyáron egy esküvőn őt használtam, nem egy srác dicsérte meg rajtam, még jó hogy a férjem nem vette fel túlzottan. :D szerintem ez maga a szerelemre csábító, szexi mégis ártatlan nő illata. 5 csillag, mi más lenne! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

via0408

2019. március 1.

Az egyik kedvenc púderes illatom a palettán. Még épp annyira virágos, amennyire el tudom viselni magamon, bár az egyik virág (vagy a cseresznye vagy a frangipáni) kicsit kiinteget állandóan a kompozícióból. A rizstől és a fehér teától a fejjegyben izgalmas lesz az összhatás, és külön szeretem a tömjén illatot az alapba, ez ad neki egy kis füstösséget. Nagyon púderes, nagyon édes illat, így tényleg csak azoknak ajánlott, akik ilyet keresnek. Viszont nem túl erőteljes, úgyhogy valószínűleg a melletted ülőknek sem fog megfájdulni a fejük tőled:D Nagyon hasonló karakterű, de egy kicsit kifinomultabb, érettebb és harmonikusabb illat a The Different Company Pure Eve-je. Abban a szívjegyben a rózsa még púderesebbé teszi az összhatást. Én sajnos nem bírom elviselni a rózsa illatát magamon, és a Kenzo a maga visszafogott keleties varázsával amúgy is sokkal közelebb áll az ízlésvilágomhoz, de attól függ, ki mit keres. Mind a két parfümöt szívből tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

angelina69

2019. február 16.

Vanília rajongóknak kötelező. Édes, enyhén fűszeres, csöppet fás vanília. Rajtam csak ennyit tud. Semmi virágosság, semmi más csak süti illat. Nekem ez kevés. Többet vártam. Úgy tűnik nem vagyok kompatibilis a Kenzo illatokkal. Rajtam az eddig próbáltak valahogy olyan fura szagúak lesznek. Vagy eleve fura szagúak? Á, biztos nem. Itt én vagyok a hunyó. Egyébként nem egy fojtós illat, persze fontos a mérték. Egyértelműen hideg-hűvös időre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 16.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.