Kenzo

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyizsuzsi650304, az összetevőket feltöltötte: Myrkky, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetevők: rózsa, jázmin, viola, vaníliaa

10 db Kenzo Flower by Kenzo 1 ml-es illatminta
Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Klinikák metróállomás), vagy posta, foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Vicenza

Korcsoport: >54
2022. február 14.

Jó régen volt, amikor először éreztem ezt az illatot a barátnőmön, és már akkor tudtam, hogy lesz nekem is piros pipacsos Kenzom. Sok év után így is lett, már nem az első üveggel használom. Az első saját üvegemet egy nyáron vásároltam, és nem értettem, hogy miért nem érzem azt a kellemes illatot, amit sok-sok éve éreztem a barátnőmön. Kicsit csalódott is voltam. Na, de aztán télen! Hideg időben remekel. Nagyon finom, púderes illat, tartóssága rajtam átlagon felüli. Felveszel egy garbót, téli szövetszoknyát, nyakadban egy vastag téli sál, és közben körbeleng egy pihe-puha, símogató illat. Így még a hideg is könnyebben kibírható. Nem értem a lepontozást, ennél sokkal többet érdemel ez az illat. Örök kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. február 14.

Miza123

2022. február 14.

Ez egy jó kis parfüm. Nem az én illatom, de ez nem az ő hibája, különleges illat, igazi felüdülés a DM polcain :) Tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 14.

elwing88

2022. január 17.

Nekem több hónapnyi keresgélés után most ez lett A PARFÜM. :) Az összes Kenzo-t teszteltem többször, szaglásztam őket buzgón, az az igazság, hogy nagyon nem tudnak mellé nyúlni, nekem a Poppy Bouquet kivételével mindegyik tetszett többé vagy kevésbé, aztán egy idő után azt vettem észre, hogy mindig ehhez az alap illathoz vágyódom vissza. Úgyhogy megvettem, kész passz. (Kis érvágás a havi büdzsén így január elején.) Olyan igazi, megnyugtató, légies boldogságszag. A cicám feje búbjának az illatára emlékeztet kicsit :) de tényleg. Elég komplex ahhoz, hogy szofisztikáltnak mondhassam, de ugyanakkor olyan kis békés, nem tolakodó, nem hagy vele az ember két méternyi illat uszályt maga után (nem is ez volt a cél), csak az emberhez közel állók érzik ezt a kifejezetten derűs, harmonikus illatot. Igen, az ibolyára is emlékeztet, gyerekkoromból, aztán a vanília is tetten érhető, a rózsa, talán még a tömjén a vége felé, mikor már halványulnak a fejjegyek, kicsit az a "templom belső tere esküvő előtt, sok virággal" feeling, csak nyilván nem annyira töményen. Még a balett jut róla eszembe, olyan balerinás illat. Sok kellemes dologra lehet asszociálni vele, na. A kulcsszó a harmónia, a készítők elérték, hogy az egész szépen egybeolvadjon, nem tolakszik előre, nem hivalkodik egyik összetevő sem, csak egyszerűen jelen van mind. Együtt. Jár az 5 csillag. Még a home office is jobb így, hogy néha megcsap ez az illat gépelés közben (bár a külső szemlélőknek kicsit fura lehet, miért szuszogok álmatagon bele a pulcsim nyakába).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

Viktoria_fks

2022. január 8.

Igazi púder illat.
Imádom. Nagyon sokáig érezhető az illat.
A kabáton több hétig érzem, pedig cigarettázom is.
12 ezerért vettem a 30 ml-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

Igazi púder illat.
Imádom. Nagyon sokáig érezhető az illat.
A kabáton több hétig érzem, pedig cigarettázom is.
12 ezerért vettem a 30 ml-t.

them

2021. december 29.

Érdekesek a vélemények, de hát ugyebár ízlések és pofonok. A vintage verzió hibátlan, de ezt is reformálták ettől függetlenül az is erősen a legjobbak között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

GyongyiB

2021. november 8.

Rendelés mellé kaptam ajándék mintát, de nekem nem tetszik. Kellemetlen fojtogató illatú, szerencsére nem bizonyult tartósnak sem, nem kellett egész nap szagolgatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 8.

letty55

2021. augusztus 22.

Sosem vásároltam még látatlanban (vagyis online) parfümöt, csak ennél az egynél, de nagyon megbántam. Korántsem mondanám kifinomultnak az illatokat, nincs összhang a parfümön belül, ordít belőle ez a semmihez nem hasonlítható virágillat, s mellette jön egy nagyon erős tipikus szappanszag. Csak azért 2 csillag, mert nem volt elviselhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

Fehereszti

2021. május 26.

Borzasztó. Sajnálom hogy ezt kell mondanom, de tényleg talán ennél rosszabb parfümöt még nem próbáltam. Nagyon virágos nagyon pacsulis, erős émelyítő, némi öreg néni szappanszaggal. De maga a virág illata olyan erőszakos, tolakodó, hogy én el se bírtam viselni egy pillanatig sem. Rajtam amúgy is öregesek és nem működnek a virág illatok a bőrömmel, de ez minden eddigin túltett. Nagyon nagyon nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

k.boglarka

2021. január 30.

Nagyon kellemes visszafogott az illata, nem túl tolakodó, finom, nőies. Egész nap tartós az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

BTimi81

2021. január 27.

Húszas éveim elején, az akkori munkahelyemen, egy ötvenes, csinos, igényes hölgy viselte. Emlékszem rá, bár nem fogott meg, most a 40 küszöbén érdekelni kezdett, és nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon viselhető, még a kis füstösségével is, vagy éppen azért. Sajnos tényleg sok gagyival próbálják utánozni, de az eredeti egyértelműen képes kitűnni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Citronellol, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Benzyl Salicylate, Methyl 2-Octynoate, Eugenol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.