Kenzo

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyizsuzsi650304, az összetevőket feltöltötte: Myrkky, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetevők: rózsa, jázmin, viola, vaníliaa

Kenzo Flower by Kenzo Eau De Vie EDP Légére
Ár: 2.900Ft/10ml postán maradó szállítással együtt , Eladó: Kedi81
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
Kenzo Flower by Kenzo-fújós
Ár: 1200ft-5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

Nikibbc

2020. június 4.

Bár én az ennél könnyedebb, kevésbé "komoly", kevésbé púderes illatokat kedvelem általában, ezt a parfümöt imádom. Igazán komoly, nagyon elegáns, kifinomult nőies illat szerintem. Kellemes gyerekkori emlékeket is idéz (láttam, nem csak nálam :) ), a nagymamám illata volt, de egyáltalán nem "nagymamás". Tízen-huszonéves koromban is imádtam viselni. Mindig sok parfüm van a polcon, de ez állandó lakóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

MLotti

2020. április 27.

Régi, de örök szerelem. Anyukám illata volt még gyerekkoromban, valószínű innen ered a kötődés a parfüm iránt. Szeretem, hogy édeskés-virágos, de nem a fojtós fajta. 16 évesen is tudtam viselni és most felnőtt fejjel is, pedig ez ritka. Rengeteg parfüm sorakozik itthon, de tavasszal valahogy mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

Tbettus

2020. március 4.

Tesztelgetem még, de az első benyomásom elég vegyes. Nézegettem egy ideje online, gondoltam ha legközelebb egy drogériában járok kipróbálom. Meg is történt: elsőre rajtam TOTÁL mézes negró illata van...amit kifejezetten utálok. Az volt az érzésem, hogy ahogy kiérek vissza az autóhoz azonnal le kell törölnöm mert megveszek. Aztán ez a kezdetleges illat teljesen elpárolgott és átalakult egy kellemes, de édes illattá. Na az már bejött.😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 4.

Enca

2020. január 20.

Nagyon szeretem, talan ez az egyetlen olyan viragillatu parfum, amit nem tudok megunni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

nadalandy

2019. december 31.

Egész ősszel ezt az illatot nyúztam. Imádom. Van benne egy olyan kifinomult lágyság mégis egy erőteljes nőiesség. Nekem nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

mafalda

2019. december 31.

Csak úgy megfogtam a drogériában és magamra fújtam a tesztert. Pedig semmi parfümvásárlással kapcsolatos célom nem volt, sőt...
Megyek az úton és érzem ezt a finom púderes varázslatos illatot. Nem tudom melyik illatjegy adja de nagyon lágy, bébi illat. Sosem hittem, hogy ez egy ilyen bársonyos és ölelnivaló finomság.💮

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

NyBetti

2019. november 17.

Elég erős illata van, ami nem is lenne baj, de valamiért kedvelik a darazsak.
Volt pár rossz élményem, mire rájöttem hogy erre jönnek. Uh bármennyire is tetszik, konkréran nem merem magamra fújni (télre meg valahogy nem passzol).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Elég erős illata van, ami nem is lenne baj, de valamiért kedvelik a darazsak.

Gdori1988

2019. november 14.

Az egyik kedvenc parfümöm, viszont nagyon kevés is elég belőle, mert nagyon erős az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Rita0505

2019. október 17.

Imádom. Nőies, könnyed, szexy illat. Nem lehet megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

Imádom. Nőies, könnyed, szexy illat. Nem lehet megunni.

vanitavv

2019. szeptember 25.

Régen nagy kedvenc volt, nemrég megint vettem - egy kis nosztalgia sosem lehet rossz. Még mindig szeretem az illatát, tartós, "könnyű", nőies illat, és még tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Citronellol, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Benzyl Salicylate, Methyl 2-Octynoate, Eugenol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.