Kenzo

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyizsuzsi650304, az összetevőket feltöltötte: Myrkky, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetevők: rózsa, jázmin, viola, vaníliaa

Ár: 12000 , Eladó: Gnesa
Állapot: A képen látható, Helyszín: Győr, fizetés: előre utalás után postzom
10 db Kenzo Flower by Kenzo 1 ml-es illatminta
Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost

Severynight

2021. március 26.

Nem tudok róla sok mindent mondani, habár én Kenzo egyik illatától sem aléltam el eddig. Nekem túl sok, vastag, porszerű, édes keszekusza illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

k.boglarka

2021. január 30.

Nagyon kellemes visszafogott az illata, nem túl tolakodó, finom, nőies. Egész nap tartós az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

BTimi81

2021. január 27.

Húszas éveim elején, az akkori munkahelyemen, egy ötvenes, csinos, igényes hölgy viselte. Emlékszem rá, bár nem fogott meg, most a 40 küszöbén érdekelni kezdett, és nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon viselhető, még a kis füstösségével is, vagy éppen azért. Sajnos tényleg sok gagyival próbálják utánozni, de az eredeti egyértelműen képes kitűnni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

pont

2021. január 23.

szamomra ez tipikusan az a kellemes, kozepszeru illat, amit nagyjabol senki nem talal kifejezetten rossznak, de annyira nagyon atutonek sem. puderes, hintoporos, nem
hivalkodo, igazabol rosszat nem tudnek ra mondani, tetszik, ahogy rajtam van diszkreten, de nekem annyira unalmas es semmilyen, hogy kb el is feledkezem rola. tartossagra sem egy nagy szam. pont az a parfum, amit ha ajandekba kapnek, nem porosodna a sarokban, mert vegulis elfujkalnam, de annyira jellegtelen, hogy magamnak biztosan nem vennem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

floracska6

2020. november 5.

Ez az az illat aminek hamisítványát minden második 50-es nőn lehet érezni. Egyik rokonomtól én is kaptam egyet, de ha megérzem akkor szabályos hányinger jön rám, ilyet elég ritkán váltanak ki belőlem illatok de ez nekem brutal tömény. Izlesek és pofonok, tartósnak viszont tartos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Colormonkey

2020. október 27.

Számomra ez a #1 parfüm. Csodálatos púderes virágillata van, ami valahogy nagyon különleges. Vigyázni kell vele, mert tud sok lenni. Nekem ez az alkalmi parfümöm, annyira illik bármilyen elegáns eseményhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Ilona77

2020. október 16.

Egyedi, összetéveszthetetlen illat, mindenki felismeri. Érett nőknek ajánlom, inkább hideg évszakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

Dottir

2020. október 5.

Remélem, ma a Föld légkörének valamelyik rétegében megjelenik a Kenzo-köd, amit parfümjeinek imádói a mai tiszteletpöffentéssel idéznek elő.
Velem a jelenlegi élőhelyemen csak a Flower tartózkodik, így vele vigasztalódom.
De az összes mesés illata, amihez volt szerencsém, a 88-as Kenzo, a Ca Sent Beau, a Parfum d'Ete, a Jungle-ök és a Flower örökös tagok a parfümkabinetkémben.
Éljen a szokatlanság örökké!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 5.

Éljen a szokatlanság örökké!

Lune78

2020. július 29.

2020.07.29.
Sokáig nem értettem, hogy miért vannak oda ezért a parfümért. Valami orrfacsaró virágillattal nyit, ami számomra visszataszító.
Aztán most, 40-en felül pár hónapja megint megszagoltam. Na, mondom annyira oda vannak érte, próbáljuk ki a bőrömön, hiszen az orientális illatok általában illenek hozzám, legyen. A fejillat továbbra sem fogott meg, megint azok az erős virágillatok, nem éreztem magaménak. Aztán később, ahogy elillant ez a sok virág, valami kellemes, édeskés, vaníliás csoda mosolygott rám. Nem győztem csodálkozni, hogy ebből a sok virágból mennyire kevés maradt, már nem facsarta az orrom, nem fájdította meg a fejem, hanem csak púderesen illatozott.
Azóta barátkozom vele, már beszereztem. A fejillatok még mindig nem a kedvenceim, nekem sok, furcsán édes, fanyar és zöld is egyben, de talán erre az illatra tényleg meg kell érni.
Csak emiatt 4 csillag, de lehet, hogy ez is lesz majd 5. :)
Tartósságra nálam viszonylag jól muzsikál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

2020.07.29.
Csak emiatt 4 csillag, de lehet, hogy ez is lesz majd 5. :)
Tartósságra nálam viszonylag jól muzsikál.

Nikibbc

2020. június 4.

Bár én az ennél könnyedebb, kevésbé "komoly", kevésbé púderes illatokat kedvelem általában, ezt a parfümöt imádom. Igazán komoly, nagyon elegáns, kifinomult nőies illat szerintem. Kellemes gyerekkori emlékeket is idéz (láttam, nem csak nálam :) ), a nagymamám illata volt, de egyáltalán nem "nagymamás". Tízen-huszonéves koromban is imádtam viselni. Mindig sok parfüm van a polcon, de ez állandó lakóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Citronellol, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Benzyl Salicylate, Methyl 2-Octynoate, Eugenol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.