Kenzo

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyizsuzsi650304, az összetevőket feltöltötte: Myrkky, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetevők: rózsa, jázmin, viola, vaníliaa

Kenzo Flower by Kenzo parfüm eladó
Ár: 8500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Kenzo Flower by Kenzo Eau De Vie EDP Légére
Ár: 2.900Ft/10ml postán maradó szállítással együtt , Eladó: Kedi81
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
vanitavv

2019. szeptember 25.

Régen nagy kedvenc volt, nemrég megint vettem - egy kis nosztalgia sosem lehet rossz. Még mindig szeretem az illatát, tartós, "könnyű", nőies illat, és még tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

bvero

2019. szeptember 17.

Számomra a legjobb illat. Már nem is tudom hányadik üveggel veszem, nagyon szeretem, és a Kenzok közül is a legjobban.
Púderes, diszkrét, nőies illat. Kellemes, nem agressziv, mindig megdicsérik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Púderes, diszkrét, nőies illat. Kellemes, nem agressziv, mindig megdicsérik!

Lilu003

2019. szeptember 10.

Az első komolyabb parfümjeim között volt. Egyedi virágos illat, sok közül könnyen felismerhető. Nappali viseletnek most is el tudnám képzelni, bár a Flower L' Elixir sokkal jobban sikerült illat. A maga idejében nagyon jó parfüm volt, megosztó illat,de én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

pirospipacsocska

2019. augusztus 31.

Sajnos nekem nem nyerte el a tetszésemet.Az én bőrömön alkoholos,erős virág illatú.Én a lágyabb,púderesebb illatokat szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

vivia

2019. június 13.

Mint az első szerelem első látásra. Minden, amit az életről képzelek. Szenvedélyes, kifinomult. A nyár eleji zsongás, a pipacstengerek meleg sugárban oldódó, bódító, fűszeres- púderes illata... vagy legalább is az, ahogy egy ilyen mező a fejünkben létezhetne vad, offenzív és ugyanakkor lágy, önmagát megadó illatként. Igen és nem, örök első szerelem :-) Csodaszer, imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Málni

2019. június 13.

Egy hozzám közel álló személy használja ezt az edp-t, engem mindig egy krémre emlékeztet az illata, tömény, de mégsem fullasztó, nagyon kellemes, nem az a tipikus gagyi édes virágos gyümis női illat, inkább elegáns, nem mindennapi, de hétköznapokra is megfelelő, könnyedén "signature" lehet bkinek, én férfiakon is el tudnám képzelni egyébként. :) Az elején erősnek tűnik, de én csak 1-2 órán át érzem intenzívebben a bőrön, kb. 6-8 órát bír ki. Ajánlott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Tim

2019. május 12.

Púderes - virágos, bódító pipacsillat. Ikonikus. Könnyen felismerhető. Hosszan tartó. Imádtam 20 éve és imádom most is. Nem a szokásos szappan- és/vagy pacsuli illatú parfüm, igazi különlegesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

sweetheart

2019. április 24.

Nagyon tetszett a csomagolása, és imádom a virágos illatokat, de akkora csalódás ez az illat...Nagyon régies, nagyi illat, biztos hogy nem ér meg ennyi pénzt, a felét se. Ha nem tudnám milyen márka, azt mondanám hogy valami olcsó kölni. Komolyan mondom, hasonló illattal locsoltak meg húsvétkor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Ennie86

2019. április 1.

Azok a boldog tini évek... Emlékek. Kb 15-16 éves voltam, amikor először találkoztam A Pipaccsal. Így, nagy betűkkel!
Az a megfogalmazhatatlanúl kellemes, virágos, púderes illat. A szépséges üvege. Csóró tiniként üveges szemekkel bambultam rá. Vágyaim tárgya volt és amikor csak lehetett, befújtam magam vele.
Ma újra találkoztam Vele. Még mindig szeretem! Még mindig szép ez az illat nekem. Hiába...ahogy az emlékeim, úgy ő is mindig örök marad a szívemben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Edina07

2019. március 19.

Nagyon akartam szeretni, de nem illünk össze. Olyan öreg nénis, olcsó kölni illata van rajta. Az üvege mesés, kár érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Geraniol, Citronellol, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Benzyl Salicylate, Methyl 2-Octynoate, Eugenol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.