Kenzo

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mczirjak, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. április 24.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Össztétel: orgona, mandarin, nád, menta, ibolya, bors, vízililiom, őszibarack, rózsa, vanília, cédrus

Kenzo L'eau
Ár: 8000 Ft , Eladó: Misa
Állapot: Egyszer próbált, dobozában, bontott fóliával, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után posta / Foxpost
Lilu003

2019. szeptember 11.

Friss, virágos, enyhén gyümölcsös parfüm, nyáron tökéletes választás. Kenzo parfümök mindig elvarázsolnak, nagyon szeretem az illatait. A Flower by Kenzo mellett ez volt a másik nagy kedvencem, letisztult szerethető illat. Nem volt talán akkora sikere, mint a Flower-nek, pedig ez a parfümöm is fantasztikusan sikerült. Nyári nagy kedvenc, a mai napig szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Neyerdua

2019. szeptember 5.

Az 5 ml-s mintám utolsó cseppjeit most magamra fújkodtam, és nem tudom, mi történt...

Csodálkozom, mert semmi, de semmi nem ugrik be. Ezt én valaha próbáltam?! Hova lett?! Lehet, hogy csak elpárolgott? (Ilyen még nem volt.)

Vagy ennyire semmilyen hatással volt rám? Ez mondjuk könnyen lehet, mert most sem érzek kb. semmit... :(

Friss, enyhén citrusos, épphogy virágos, szúrós, férfias, kissé légyirtós valami... Legalább borzalmas lenne vagy bántó, de még csak az sem... Nekem ez sajnos egy jellegtelen semmi... Bocsi! :(

(Rémlik, hogy az Avonnak volt vagy van valami ehhez hasonló pancsa, azt sem tudtam mire vélni, de nem jut eszembe a neve...)

-- -- -- --
Nálam ez most (másnap) sem ér több ☆-ot, csak 1 pirospontot kap a tartósságára. :) Ma reggelre is maradt némi illatmaradvány a csuklómon a délutáni fújásból (zuhanyoztam pedig este)...
Az Avonos párja is eszembe jutott: Pure O2.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

-- -- -- --
Az Avonos párja is eszembe jutott: Pure O2.

Niki0215

2019. augusztus 26.

Ez az illat 17 éves korom óta szerelem..Bár akkor még nem ilyen volt az üvegecske....Mindig újra vettem, és minden évszakban szeretem használni....Légies, könnyed, nyáron különösen jó a nagy melegben ....Elég megosztó illat, sokan nem kedvelik,én annál inkább....Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Katinka90

2019. július 18.

Igazi nyári felüdülés ez a parfüm! Most ismerkedtem ezzel a parfümmel és muszály volt beszerznem belőle egy üveggel! Gyerek korom virágzó szőlő lugas illatát kerestem már nagyon rég. Minden év tavaszi időszakban körül lengte a hazát ez az illat és én annyira szerettem a nyíló kis jelntéktelen szőlővirágok illatát és most megtaláltam végre! Annyit keretem és tudtam h létezik mert valakin éreztem már ezt a parfümöt még azelőtt hogy tudatosult volna hogy kell nekem egy ilyen illat, de hálás vagyok hogy megvan az emlék illatom, ami a gyerekkoromat idézi számomra. Az összetevőkből semmit nem érzek ki csak azt hogy egy az egyben szőlővirág. Nekem ez a parfüm 5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

haszi79

2019. július 8.

Sajnos ez is, hasonlóan a 90-es évekbeli első verziójához, rajtam légyírtó szagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

hunhorntail81

2019. április 4.

Ez volt az első komolyabb kölnim. 17 voltam, amikor ajándékba kaptam. Könnyű, letisztult friss illat. Egyáltalán nem hivalkodó mégis mindenki észreveszi. Olyan. mint a tavaszi zápor utáni üdeség .Frissít és egyszerre nyugtat. Tökéletes a melegebb hónapokban "signature scent-nek". Nálam kizárólag csillagos 5 -ös :) És ami miatt plusz pont jár neki: eau de toilette ellenére rendkívül tartós. Nem kell napjában többször a táskában kotorászni érte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Nico21

2019. március 18.

Látatlanban vásároltam mert az üzletben összetörték a tesztert. Az első fújás után nagyon csalódott voltam. Barackos illat csapott meg ami nagyon nem én vagyok. Konkrétan irritál a barack parfümökben. Majd a reggeli rohanás során fátyolként követett egy fanyar illat. El sem hittem hogy ez az illat tőlem jön. Csodás tiszta, fehér virágokkal teli japán kert. Egész nap körülölelt a reggeli fújás. Megnyugtat és kikapcsol. Imádom! Köszi nektek! Az itteni vélemények miatt vásároltam meg. Bejött és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Anticinderella

2019. március 17.

Tinédzser korom kedvenc illata, kicsit olyan, mint a frissen vágott fű, s a nyári eső illata...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Bius27

2019. február 17.

15 éves korom óta a kedvencem!!! Verhetetlen! Csodálatos és nem tolakodó. 29 éves vagyok és még semmi más illat nem nyűgözött le. Azt hiszem mi már örök szerelemben maradunk :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

neshama

2019. február 9.

Fiatalságom egyik első illata (a Halloween és a BU mellett), és a mai napig jó kedvre derít az illata :)
Nyár, szikrázó napsütés, esti bulik a huszas éveim elején... Imádom! Rajtam elég tartós is, de jobban szereti a meleg időt, vagy ha testápolót használunk és úgy fújjuk bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Antioxidánsok: BHT