Kérastase

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marek.adrienn, az összetevőket feltöltötte: DiVas, Módosítva: 2016. május 6.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Revitalizáló hajfürdő minden hajtípusra a páratlan tisztításért

• Nyugtat, egységesít és megerősíti a hajszálak felszínét.
  • Táplálja és puhítja a fejbőrt.

mzsuzs91

2018. február 18.

Hajtott a kíváncsiság, mégis csak prémium termék. Nagyon érzékeny a fejbőröm és természetesen emellett viszketett. A hajtöveknél nagyon puha és fényes lett a hajam, a hajvégeimről ez már kevésbé mondható el. Igaz festve van a vége, de a Tigi Reboot samponját használva messze nem volt ilyen száraz, mint ezzel. Sajnos zsírosítja a hajam. Nagy reményket fűztem hozzá többek közt az ára miatt is, de sajnos nem lettünk jó barátok. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Fruzsika941210

2018. január 14.

Fodrászatban elfogyott a megszokott sampon balzsamom (fudge make a mends) így megkérdeztem a fodraszom mit javasol ő egyből ezt ajanlotta gondoltam próba szerencse . Meg csak egyszer próbáltam heti kétszer szoktam hajat mosni de ezzel egy hetig kibirta (szoke melirozott hajam) a sampont amikor megszagoltam azt gondoltam hogy hu hát nincs is olyan jó illata de aztán miközben mostam alom illatnak ereztem és nagyon kevés elég volt belőle :) balzsambol vagy pakolasbol általában sokat használok de ebből is meglepően elég volt a kevéske is puha ragyogó hajat varázsoltak .Elsore nagyon féltem ,hogy majd nem lesz jó ilyen drága termek és majd koppanok de kellemes csalódás ért :) majd ha elfogynak írok meg ,hogyan vált be ,de elsőre tényleg csodaszernek tűnik (bár ennyi pénzért )

Update: december hatodikán vettem és meg a fele se fogyott el :) nem is akarok már nagyon kísérletezni másik samponnal annyira megelégedtem vele és így az arat is megéri mert szerintem meg két honapig elég lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

yokkoa

2017. február 20.

Csak egyszer próbáltam ki, az alapján csodaszernek tűnik! Sokkal jobb lett a hajam tartása és jóval tovább is bírta két mosás között. Nekem vékony szálú, zsírosodásra hajlamos hajam van, de a sampon amúgy sógornőmé, aki meg a száraz, töredezett hajára használja és ő is ódákat zeng róla, szóval úgy tűnik tényleg jó minden hajtípusra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.